841561 přístupů

Rozpisy | Starší přípravka

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Út 28.09.2021 15:30 Hajduk Lipník A SP TJ Vladislav SP (7:5) 6:2
Út 28.09.2021 15:30 Sokol Studenec SP TJ Koněšín SP (2:6) 5:5
Út 28.09.2021 15:30 FC Rapotice SP SK Valeč SP (4:8) 2:4
Út 28.09.2021 15:30 1.SK Rouchovany SP Sokol Hrotovice SP (1:19) 1:16

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.09.2021 16:00 TJ Vladislav SP Sokol Hrotovice SP (2:11) 4:7
So 04.09.2021 16:00 SK Valeč SP 1.SK Rouchovany SP (21:3) 19:0
So 04.09.2021 16:00 Hajduk Lipník A SP Sokol Studenec SP (5:3) 6:3
Út 07.09.2021 17:00 Sokol Březník SP FC Rapotice SP (5:4) 16:2

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.09.2021 10:00 1.SK Rouchovany SP Sokol Březník SP (1:20) 1:22
So 11.09.2021 16:00 Sokol Studenec SP TJ Vladislav SP (1:4) 4:3
So 11.09.2021 16:00 FC Rapotice SP TJ Koněšín SP (4:3) 5:9
So 11.09.2021 16:00 Sokol Hrotovice SP SK Valeč SP (11:6) 7:3

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 17.09.2021 17:00 Sokol Březník SP Sokol Hrotovice SP (11:5) 5:4
So 18.09.2021 15:30 TJ Vladislav SP SK Valeč SP (0:7) 0:4
So 18.09.2021 15:30 TJ Koněšín SP 1.SK Rouchovany SP (11:1) 15:0
So 18.09.2021 15:30 Hajduk Lipník A SP FC Rapotice SP (3:7) 3:6

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Čt 23.09.2021 17:00 SK Valeč SP Sokol Březník SP (5:4) 2:7
So 25.09.2021 15:30 FC Rapotice SP Sokol Studenec SP (4:2) 6:3
So 25.09.2021 15:30 1.SK Rouchovany SP Hajduk Lipník A SP (1:10) 2:7
So 25.09.2021 15:30 Sokol Hrotovice SP TJ Koněšín SP (3:0) 3:0

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 01.10.2021 16:30 TJ Vladislav SP Sokol Březník SP (0:11) 4:8
So 02.10.2021 15:00 TJ Koněšín SP SK Valeč SP (1:7) 2:2
So 02.10.2021 15:00 Hajduk Lipník A SP Sokol Hrotovice SP (3:8) 2:6
So 02.10.2021 15:00 Sokol Studenec SP 1.SK Rouchovany SP (8:1) 8:1

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 08.10.2021 17:00 Sokol Březník SP TJ Koněšín SP (6:2) 6:6
So 09.10.2021 15:00 FC Rapotice SP TJ Vladislav SP (7:2) 3:2
So 09.10.2021 15:00 Sokol Hrotovice SP Sokol Studenec SP (6:0) 6:1
So 09.10.2021 15:00 SK Valeč SP Hajduk Lipník A SP (4:2) 7:3

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 15.10.2021 16:30 Hajduk Lipník A SP Sokol Březník SP (3:11) 1:6
So 16.10.2021 14:30 TJ Vladislav SP TJ Koněšín SP (1:6) 4:7
So 16.10.2021 14:30 Sokol Studenec SP SK Valeč SP (2:4) 2:9
So 16.10.2021 14:30 FC Rapotice SP 1.SK Rouchovany SP

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.10.2021 14:30 1.SK Rouchovany SP TJ Vladislav SP (0:9) 0:13
So 23.10.2021 14:30 Sokol Hrotovice SP FC Rapotice SP (14:1) 8:7
So 23.10.2021 14:30 TJ Koněšín SP Hajduk Lipník A SP (10:0) 6:2
Út 26.10.2021 16:30 Sokol Březník SP Sokol Studenec SP