746562 přístupů

Rozpisy | Mladší přípravka

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 04.09.2020 17:00 Sokol Březník MP Sokol Hrotovice MP (1:3) 5:7
So 05.09.2020 16:00 TJ Koněšín MP Hajduk Lipník MP (2:12) 2:8
So 05.09.2020 16:00 Sokol Hartvíkovice MP FC Rapotice MP (1:12) 1:12
So 05.09.2020 16:00 Sokol Studenec MP TJ Vladislav MP (11:0) 12:2

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 11.09.2020 17:00 Sokol Březník MP TJ Koněšín MP (8:0) 9:0
So 12.09.2020 16:00 Sokol Hrotovice MP SK Valeč MP (4:1) 4:1
So 12.09.2020 16:00 FC Rapotice MP Sokol Studenec MP (7:5) 3:4
So 12.09.2020 16:00 Hajduk Lipník MP Sokol Hartvíkovice MP (13:0) 14:1

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Čt 17.09.2020 17:00 Sokol Hartvíkovice MP Sokol Březník MP (0:4) 5:10
So 19.09.2020 15:30 TJ Koněšín MP Sokol Hrotovice MP (1:7) 3:7
So 19.09.2020 15:30 Sokol Studenec MP Hajduk Lipník MP (4:1) 5:2
So 19.09.2020 15:30 SK Valeč MP TJ Vladislav MP (9:0) 12:0

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.09.2020 15:30 Sokol Hrotovice MP TJ Vladislav MP (12:0) 6:0
So 26.09.2020 15:30 FC Rapotice MP SK Valeč MP (5:2) 1:0
So 26.09.2020 15:30 TJ Koněšín MP Sokol Hartvíkovice MP (12:2) 7:2
Po 05.10.2020 16:30 Sokol Březník MP Sokol Studenec MP (1:8) 0:3

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.10.2020 15:00 Sokol Hartvíkovice MP Sokol Hrotovice MP (8:9) 7:9
So 03.10.2020 15:00 Sokol Studenec MP TJ Koněšín MP (5:1) 11:1
So 03.10.2020 15:00 SK Valeč MP Hajduk Lipník MP (2:3) 1:5
So 03.10.2020 15:00 TJ Vladislav MP FC Rapotice MP (3:9) 2:12

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.10.2020 15:00 Sokol Hrotovice MP FC Rapotice MP
So 10.10.2020 15:00 Hajduk Lipník MP TJ Vladislav MP
So 10.10.2020 15:00 Sokol Hartvíkovice MP Sokol Studenec MP
St 14.10.2020 16:30 Sokol Březník MP SK Valeč MP

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.10.2020 14:30 Sokol Studenec MP Sokol Hrotovice MP
So 17.10.2020 14:30 SK Valeč MP TJ Koněšín MP
So 17.10.2020 14:30 FC Rapotice MP Hajduk Lipník MP
So 17.10.2020 16:30 TJ Vladislav MP Sokol Březník MP

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 23.10.2020 17:00 Sokol Březník MP FC Rapotice MP
So 24.10.2020 14:30 Sokol Hrotovice MP Hajduk Lipník MP
So 24.10.2020 14:30 TJ Koněšín MP TJ Vladislav MP
So 24.10.2020 14:30 Sokol Hartvíkovice MP SK Valeč MP

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Po 28.09.2020 15:30 SK Valeč MP Sokol Studenec MP
Po 28.09.2020 15:30 TJ Vladislav MP Sokol Hartvíkovice MP
Po 28.09.2020 15:30 FC Rapotice MP TJ Koněšín MP (8:4) 6:5
St 30.09.2020 16:30 Hajduk Lipník MP Sokol Březník MP (7:5) 8:4