Sokol Březník

Rozhodčí:

60

(Zasloužená) prohra v Koněšíně

Vrámci 11. kola jsme zajížděli do Koněšína a věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého.

1.poločas: V Koněšíně jsme nezačali vůbec špatně. Na soupeře jsme platili důrazem a rychlou kombinací. Do vedení jsme se dostali v 7. minutě, když se po rohovém kopu trefil hlalou M. Flesar - 0:1. I nadále jsme si vytvářeli šance, ale jak už je zvykem, tak jsme je neproměňovali, za což jsme postupem času tvrdě pykali. Domácí hráli na své rychlé útočníky, především na Ševčíka, se kterým si naše obrana nebyla schopna poradit. Domácí nám nasázeli do poločasu postupně 3 branky, což nás psychicky sráželo. Do šaten jsme odcházeli za stavu 3:1.
2.poločas: Do druhého poločasu jsme vstupovali s touhou bodového zisku. Avšak netrvalo dlouho a domácí se prosadili, když jsme opět nedokázali pohlídat rychlého Ševčíka. Naše hra byla nervózní a zbrklá. Když jsme se dostávali do šancí, tak nás brzdili 2 páni rozhodčí. Nedáš - dostaneš se opět ukázalo boužel proti nám. Rychlý kontr znamenal stav - 5:1. I nadále jsme do soupeře "bušili" . Po faulu ve velkém vápně se nám podařilo snížit v 80. minutě z penalty - 5:2 (Vérosta). Další gól vstřelil J. Křoustek ml. v 85. minutě po centru z pravé strany 5:3. I nadále jsme soupeře doslova drtili a sahali po dalším vstřelení branky. Asi v 89. minutě se měla kopat penatla po jasném faulu ve vápně na našeho útočníka, ale rozhodčí byl evidentně proti, jako celý zápas. I díky němu a našemu špatnému výkonu po většinu zápasu jsme si domů odvezli 5 branek. K rozhodčím se raději vyjadřovat nebudu, jelikož to stejně ničemu a nikomu nepomůže a musela by se udělat velká cenzura :-)

napsal Kury (13. 02. 2009 | 16:52)