Rozhodčí:

80

Zasloužený bod v Myslibořicích

Vrámci 8. kola, jsme jeli na půdu lídra tabulky z Myslibořic!

1.poločas: Od začátku utkání jsme měli více ze hry a dokázali jsme si vytvořit i několik šancí. První gól jsme dali v 9. minutě z přímého kopu, který se kopal ze 17 metrů po faulu na našeho hráče. K míči se postavil Rybníček a střelou po zemi k tyči poslal svůj tým do vedení - 0:1. Po této brance jsme dále pokračovali v aktivní hře a bojovnosti. Domácí postupem času začali více kombinovat a hrát. Vyrovnat se jim povedlo v 25. minutě, kdy zahrávali rokový kop a odražený balón našel na velkém vápně zcela volného Jíru, který pěknou střelou z první vyrovnal - 1:1. I po obdržení branky jsme se tlačili před branku domácích. Běžela asi 35. minuta, když po pravé straně utekl hostující Čumplík a dal krásny balon pod sebe na zcela volného P. Flesara, který z malého vápna nedokázal na dvakrát překonat domácího golmana! Do konce poločasu si obě mužstva vypracovala nějaké šance, ale nedokázala je proměnit, a tak jsme šli nabrat síly za stavu 1:1.
2.poločas: V druhé půli byla hra vyrovnaná. Oba týmy se dostávaly do šancí, ale nedokázaly je proměnovat! Postupem času nám ubývaly síly a Myslibořice se tlačili na naši půlku s touhou střelit vedoucí gól. Avšak naše obrana pracovala dobře a nepouštěla domácí hráče až na pár vyjímek do vyložených šancí. My jsme spoléhali na rychlý přechod do útoku a zakončení. I když jsme měli několik šancí, gól se nám vstřelit nepovedlo. Konec zápasu byl hodně vyhecovaný a vyhrocený hlavně ze strany diváků a projevilo se to i na hřišti, kdy svoje nervy neudržel domácí záložník Horák a po úderu rukou do našeho hráče Malacha byl zaslouženě vyloučel a postupem času potrestám poprávu STOP na 3 zápasy. Nutno podotknout, že nervy neudržel jen on, ale i pár fanoušků z Myslibořic. Hlavně jedna fanynka, která nám přišla vynadat přímo do kabiny, když jsme oslavovali zisk pro nás důležitého 1 bodu.

napsal Kury (13. 02. 2009 | 16:42)