.: Fotbalunas.cz :.

David ACS
Pondělí 2. října 2017 21:29:31

.: Pokus o report :.

K zápasu ve Smrku jsme vyrazili s oslabenou sestavou,asi s ohledem na vyhlášený místní pažit :) Přesto jsme do zápasu vstoupili aktivněji a se snahou aspoň o částečnou kombinaci.Ve 14.min se po faulu domácích cca 35-40m od branky k trestňáku postavil Řepa a míč po jeho pumelici putoval po trase břevno-čára-břevno za brankovou čáru .O:1 .Poté se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal,kdy domácí nakopávali míče a hosté více,či méně úspěšně kombinovali.Po jednom z centrů z pravé strany propadl míč až na zadní tyč k Musilovi a ten přirozením zvyšoval na poločasový stav 0:2. Do druhé půle vstoupili aktivně domácí,Sobotka odcentroval od praporku do vápna,odkud domácí hráč hlavou snížil na 1:2.Hostům toto varování asi nestačilo a po sérii odražených balonů ve vápně se ke střele na hranici šestnáctky dostal Slavík a bylo srovnáno 2:2. Až poté se opět osmělili hosté a měli navrch, ale Zedníčkovy šance zůstaly nevyužity.Zápas tak dospěl k nakonec asi spravedlivé plichtě 2:2.