70

Úterý 26. září 2017 16:48:49

.: Report Rapotic: Messi to Břouchovi spočítal :.

Béčko v Březníku neudrželo vedení a prohrálo 4:3

Béčko bylo velmi blízko zisku tří body. Vedlo dokonce o dvě branky, ale nezvládlo závěr a v Bosně opět prohrálo.

Březník - Rapotice 4:3 (1:2), branky: Dvořáček, Laš M., Konečný

Sestava: Sobotka - Man (65. Kopuletý), Slaný, Laš M., Dobeš, Konečný, Tesař, Pavlíček M. (46. Škorpík), Zezula, Oščádal (79. Chatrný), Dvořáček

Od úvodních minut se hrálo ve vysokém tempu, nahoru-dolů. Oba dva celky spoléhaly spíše na hru dopředu a tak vzadu vznikala okénka. Toho prvního v rapotické defenzivě využil Víťa Franěk a poslal domácí do vedení. Béčko Rapotic se však nevzdalo, lépe kombinovalo a vytvářelo si šance. Vyrovnání se domácí dočkali z kopačky Dvořáčka, který svou rychlostí dělal domácím veliké problémy po celý zápas. Vedení na stranu hostů překlopil nádherným přímákem Miln Laš a do kabin se šlo za stavu 1:2. Druhou půli začali lépe domácí, ale radovali se hosté, když se z dorážky prosadil Konečný. Březník však brzy snížil a v 70. minutě se mu podařilo vyrovnat. Poté měl několik tutovek Josef Tesař, ale neproměnil. Ve veliké šnci se ocitl i Chatrný po krásné přihrávce Škorpíka, ale prázdnou branku o centimetry minul. V 85. minutě tak přišel trest a gól z kopačky Nováčka.

Diváci v Březníku viděli perfektní utkání se spoustou šancí, změn ve skóre, avšk odehrané v duchu fair-play, až na zbytečný zákrok Břouška na Konečného, který měl být vyloučen :D.