B Nevrkla Marek 7 thumbs_up ico
LO Pelán Miroslav 6 thumbs_up ico
S Zedníček Jiří 7 thumbs_up ico

Zasloužená pouťová výhra s Koněšínem

Pěkný zápas za pěkného počasí byl k vidění v 24. kole proti týmu z Koněšína, který na nás ztracel pouhých 5 bodů.

Na pouťovou neděli jsme hostili soupeře z Koněšína. Vstup do utkání byl jako z říše snů, kdy hned v první minutě, po zdlouhavé rozehrávce hostí, vybojoval míč Petr Flesar a z hranice velkého vápna s chladnou hlavou zakončil k pravé tyči, 1:0. Brzký gól nás psychicky zvedl a otěže utkání jsme vzali pevně do svých rukou. Dobře jsme kombinovali a dostávali se do šancí, které jsme však nedokázali zužitkovat. Smolná chvíle přišla v 8. minutě, kdy si Libor Rybníček natáhl sval, a tak musel být vystřídán M. Nevrklem. Druhého gólu jsme se dočkali až v 25. minutě, kdy se Křoustek ml. dostal přes dva bránící hráče a tváří v tvář nedal hostujícímu brankáři šanci, 2:0. V 28. minutě o sobě dali vědět i hosté, kdy orazítkovali břevno domácí svatyně. Ve 30. minutě však opět udeřil Březník, v malém vápně se nejlépe zorientoval Kratochvíl a nabídnutou příležitost využil, 3:0. Za 5 minut se znovu radovali domácí, kdy si na přetažený centr naběhl Kratochvíl a hlavou vymetl levý horní růžek, 4:0. Do konce poločasu jsme další gólové příležitosti nevyužili, a tak se šlo do kabin za velmi příznivého stavu 4:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím, že nemusíme nikam spěchat. Od toho se také vyvíjela naše hra. Zdlouhavé rozehrávky, divácky ne příliš atraktivní hra. V 60. minutě jsme se opět dočkali gólové radosti, trefil se podruhé v zápase Křoustek ml. , 5:0. Od té doby jsme začali hrát více ležérně a hosté vycítili svoji příležitost. Trest za naši lehkovážnost přišel v 65. minutě, kdy po ztraceném míči na polovině hřiště, přišel dlouhý nákop na naší polovinu, domácí brankář Zedníček neodhadl délku letu míče, a u míče byl později, něž hostující Ševčík a ten pohodlně skóroval do prázdné brány, 5:1. V 72. minutě přišel další trest, kdy jsme opět založili hostům útok naší "přesnou" přihrávkou na protihráče. Trefil se opět Ševčík - 5:2. Do konce druhého poločasu se nic podstatného neudálo, a tak se domácí tým zaslouženě radoval z výhry 5:2.