Lavička:

Střídání:

Utkání rozhodl nesmyslným verdiktem rozhodčí

V sobotu jsme zavítali na hřiště Rudíkova, kde jsme chtěli po dlouhé době bodovat. Taktické pokyny zněly jasně. Pozorná defenzíva a spoléhat na rychlé brejky. Tomu odpovídalo i rozestavení 4-5-1.

První půli na hřišti jasně dominovali domácí, kteří měli častěji míč na kopačkách. Naše hra byla místy dosti kostrbatá a zbrklá. Kloudnější finální přihrávku pro osamoceného Křoustka jsme nedokázali vymyslet. Domácí se dostali k pár střelám, se kterými si Zedníček poradil. Největší hrozba přišla v 35. minutě, kdy z trestného kopu přízemní střelou domácí prověřili pozornost Zedníčka. Už to vypadalo, že do kabin půjdeme za bezbrankového stavu. Bohužel v poslední minutě první půle udělal chybu Lukáš Babčan a dal obrovskou příležitost domácím. Jaša svůj samostatný nájezd bez problému proměnil ve vedoucí branku, 45. minuta 1:0.

Do druhé půlky jsme vkročili o něco víc aktivněji, nebo spíše domácí se přizpůsobili naší hře a začali bránit výsledek. Tím jsme se dostali do hry a odměnou bylo srovnání v 56. minutě, kdy se v chumlu hráčů nejlépe zorientoval Čumplík a nedal domácímu gólmanovi šanci, 1:1. Rozhodující moment druhého poločasu, bylo odpískání nesmyslné penalty ve prospěch domácích. Rozhodčí nesmyslně vyhodnotil zákrok Jardy Fraňka, který odkopával míč z vápna, jako "šlapák". K penaltě se postavil domácí Nožička a i přesto, že Zedníček vystihl směr, nedokázal míč vyrazit, a tak se domácí v 62.minutě ujali vedení 2:1. O několik minut později měl srovnání na kopačce Jarda Franěk. Ten se z ničehož nic ocitl sám před brankářem. Situaci však vyřešil tím nejhorším způsobem a vysoký míč z první posílá vysoko nad domácí branku. Dál jsme se snažili o vyrovnání. V zadních řadách se tudíž otevřelo více prostoru. Rozhodnuto bylo v 82. minutě, kdy se, po chybě v obraně, razantní střelou pod břevno podruhé trefil domácí Nožička. Do konce půle se už nic dalšího nestalo, a tak si Rudíkovští připisují cenné 3 body.

napsal Hakan (13. 10. 2014 | 21:18)