601403 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

8. kolo
Sobota 27. září 2014 v 15:30
Sokol Třebenice7:3
(3:2)
Sokol Březník
 
 
Žluté karty:
 
Lavička:
 
 
Diváci:
50
 

Absence opět rozhodly

Před utkáním přistála na trenérově stole slušná řádka omluvenek a opět se schylovalo k pořádnému průšvihu. Jelo se totiž do posledních Třebenic a vzhledem k situaci šlo také o boj o 6 bodů. Ostatně, stejně jako minulý týden doma se Šebkovicemi, kteréžto snažení slavně nedopadlo. Nakonec funkcionáři sehnali, na tu bídu, ještě slušnou sestavu v čele s J. Fraňkem, který opět v krizi vypomohl.

foto

Odjela také enkláva z Béčka (např. Mužík, Trojan, Anague, … zaskočit musel také třetí gólman Hájek) a také pár zvědavých fandů, kteří už delší dobu marně vyhlíží nějaké body. Jenže začátek byl vyloženě smolný. Přestože jsme měli jednoznačně víc ze hry a tlačili se dopředu. Udeřilo na druhé straně. Předcházela tomu chybná rozehrávka Pejpka na vlastní polovině a míč se dostal až k rozběhlému Ondráčkovi, který potáhl doleva a vyslal křižnou střelu na zadní tyč. Hájek dobře zareagoval, ale konečky prstů vytlačil míč pouze do tyče, od které míč nemilosrdně putoval za jeho záda – 10. minuta 1:0. Druhý gól byl krásný – ale jak pro koho, že? Kocmánek dostal přesný pas na pravý roh vápna, efektně zpracoval na prsa a vypálil životní střelu, která opět našla správnou stranu tyče a v 16. minutě už to bylo 2:0. (Oba dva tito střelci zařídili výhru i v nedělním utkání třebenického Béčka nad Kralicemi.) Velkou šanci zazdil Jarda Fraňek, když tváří v tvář domácímu gólmanovi s prostřelem neuspěl. U třebenické branky bylo v tu dobu často rušno, ale smolík se nám v těchto týdnech lepí na paty. Namazáno dostal Kury, ale hradbu těl před sebou z vápna nepropálil. Odražený míč se také dostal k M. Flesarovi, ten si ale na p. Václava nevzpomněl a střelu nezaklopil – dva metry nad břevno. Pic, bum, bác – a rázem to bylo 3:0. Do vápna šel zdánlivě pomalý míč, ale obrana si dobře nepřebrala opět Ondráčka, a ten nepokrytý pohodlně hlavou zavěsil, to vše v 31. minutě. Vypadalo, že je po všem. Pak ale přišly chvíle Jardy Fraňka, který během 7 minut snížil na rozdíl jedné branky! Než se pískl poločas, mohli domácí náskok navýšit. Nebezpečný centr odvracel Babčan do tyčky vlastní branky!

Druhý poločas začal hostující honbou na zvrat v utkání. Hodně byl vidět Čumplík, který nejprve poslal nadějný přímý kop pod břevno, kde ale dobře zasáhl domácí gólman Pavlát. V 55. minutě vyslal tak nepovedenou střelu, na kterou nedokázal reagovat vůbec nikdo a míč se pomalu došoural k tyči – vyrovnáno 3:3. Pak však paradoxně hostující tlak opadl a probrali se domácí. Vzpomněli si, jak jim to tam v prvním poločase padalo, a jali se pokračovat. Čumplík byl hned minutu po svém triumfu u domácí vítězné branky, když zahrál složitou malou domů a Hájek pouze vytěsnil na roh, ze kterého se prosadil svým druhým gólem Kocmánek. Takřka z rozehry chyboval v rozehrávce provizorní stoper Mužík a domácí Machátem rozhodli utkání – 5:3. Březník už byl pak dopředu jalový a domácí dál pokračovali v pokusech na bránu, které ve dvou případech skončily gólem. V 67. minutě využili nedůrazu hostujícího brankáře při rohu a Štveráček na brankové čáře důrazně hlavou skóroval – 6:3. Definitivní tečku za utkáním přidala v 73. minutě třebenická hrající legenda Pavel Smilek, který Hájka překonal z velké dálky.

Hostujícím fanouškům, kteří se v průběhu zápasu notně kočkovali s těmi domácími, nezvedla náladu ani svatební hostina, která se v domácím areálu v tu dobu odehrávala. Všichni upínáme zraky na další utkání o 6 bodů, tentokrát doma s Blatnicí. Podzim pomalu končí a my jsme za posledních 6 zápasů nejhorším týmem okresního přeboru.

napsal Grunge (29. 09. 2014 | 21:18)
[přečteno 18224x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 2. října 2014 21:30:15
 

.: Report z OFS :.

Deset branek viděli diváci ve Třebenicích, po pěti v každém z poločasů. Konečný výsledek jasně hovoří ve prospěch domácího týmu, jenže zápas se tak jednoznačně nevyvíjel. Třígólový náskok, který měli hostitelé krátce po půlhodině hry, Březník do přestávky zkorigoval a po obrátce dokonce smazal. Jenže vzápětí Třebenice odpověděly dvěma brankami během tří minut a ve zbývajícím čase pak zaskočenému soupeři vstřelily další dva góly.

http://www.ofs-trebic.cz/clanek/461/znovu-jen-jediny-zapas-skoncil-bez-branek/
Úterý 30. září 2014 18:34:44
 

.: Deník.CZ :.

Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 2)