Branky:

Lavička:

Střídání:

Ani na počtvrté to nevyšlo

Utkání 6. kola OP mužů se mělo hrát na horké půdě v Chlístově, ale vzhledem k neustávajícímu dešti bylo domácí hřiště podmáčené, a tak se utkání přesunulo do nedalekých Šťěměch.

K utkání jsme odjížděli ve slepované sestavě z borců z B-týmu, nebo z borců co už delší dobu nekopali. Absence obránců Babčana, Foretníka, Dvořáčka J., také Kuryho a dlouho chybějícího Flerryho byla znát. Začátek utkání byl hodně vyrovnaný a favorit v tomto utkání Chlístov hrál to samé, jak hostující Březník. Jenže v 9. minutě zahrával Chlístov volný přímý kop nedaleko půlící čáry a nikým netečován zaletěl míč až za Fraňkova záda. Další šance byly k vidění na obou stranách, jenže ne a ne to tam padnout ani jednomu z týmů. A když už se některý z týmu dostal do zakončení, tak míč měli v rukavicích dobře chytající gólmani. Ve veliké šanci se ocitl Vojta Rybníček, když pelášil sám na gólmana, ač stíhán domácím bekem, měl komfortní šanci skórovat, ale když se nedaří, tak se nedaří a Vojta bohužel nedává. Osvědčilo se známé nedáš - dostaneš, a vzápětí domácí zahrávali další přímák, který Franěk bravurně chytl, jenže na dorážku domácího hráče byl krátký. A tak se šlo do kabin za stavu 2-0 pro domácí.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako ten první. Hra byla tvrdá, soupeři si nenechali kouska prostoru a ani terén nenasvědčoval pohlednému fotbalu, zkrátka a dobře to obě mužstva odbojovala a šťastnější Chlístov vstřelil třetí gól, nečekaně po standardní situaci. Pak už jen dokázal korigovat výsledek Tomáš Vyskočil, kdy po centimetrové přihrávce od Šányho přeloboval asi z 25 metrů domácího gólmana a krásnou trefou upravil výsledek na konečných 3-1 a doufám, že tím prolomil naši střeleckou smůlu, která trvala 355 minut. Příští zápas sehrajeme v sobotu na domácím hřišti proti rezervnímu týmu Šebkovic. A už by to chtělo zase ochutnat, jak chutná vítězství, zkrátka to budou muset odnést Šebkovice! Sportu zdar!

napsal Babič (15. 09. 2014 | 23:15)