472552 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

20. kolo
Neděle 10. května 2009 v 16:30
SK Valeč1:3
(0:2)
Sokol Březník
 
 
Branky:
 
Žluté karty:
 
 
Rozhodčí:
 
Diváci:
70
 
Známky od diváků:
 

Známky od diváků

Náhradníci

PostHráčZnámkaPalec
B Křoustek Jiří st. 7 thumbs_up ico
LO Pelán Miroslav 8 thumbs_up ico
S Nevrkla Marek - -

Po dlouhé době Březník zvítězil ve Valči a odváží si tak 3 body

Hostující tým vstoupil do druhého utkání za víkend s lehce prořídlejší základní sestavou. Chyběli zranění (Vít Franěk, Jan Čumplík a Petr Flesar). Ovšem hlavní tahouni mužstva Libor Rybníček a Laďa Sochor, ještě zcela nezhojili rány z pátečního derby v Kralicích. Trenér měl složitý úkol při nahrazování chybějících hráčů a do startu zápasu šel s lehce inovovanou sestavou.

foto

Utkání ve Valči začalo lépe pro hostující tým. Divák mohl zhlédnout obrovskou střeleckou chuť týmu z Březníka. Jejich střely ale většinou končily mimo branku nebo v náručí domácího brankáře. Hostující tým se nedal zdolat ani horkem ani tvrdým terénem a v 18. minutě utkání otevřel střeleckou listinu otřelý kanonýr Laďa Sochor. Celá první polovina se nesla ve stejném duchu a přes velkou střeleckou převahu hostujícího týmu končil první poločas pouze 0:2. Druhou branku zařídil v 30. minutě druhý z nasazených útočníků David Vérosta.

V druhé půli se začala projevovat únava hráčů na hřišti. Domácí využili znalosti místního terénu a podmínek a dokázali z toho těžit a na své si přišli až v 70. minutě, kdy vstřelili svou první branku. Tím vnesli mezi hostující hráče vlnu nervozity. Od této chvíle byla hra více otevřená. Divák mohl zhlédnout střídající se útoky na obě strany. Domácí museli dávat více sil do hry kvůli nepříznivému stavu utkání. To se jim v závěru utkání stalo osudným, když obranou pronikl záložník Pavel Ptáček a v 88. minutě svou trefou rozhodl o stavu utkání na konečných 1:3.
Rozhodčí vedl utkání s přehledem bez výrazných chyb, až na neodpískanou ruku ve vápně domácích. Výrazně mu k tomu pomohla kvalitně odvedená práce pomezních.

Foto

napsal Gino (10. 05. 2009 | 22:29)
[přečteno 10699x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 14. května 2009 16:38:37
 

.: Gino :.

Čekám nějaký zápisný *beer*
Čtvrtek 14. května 2009 14:53:33
 
Ginova prvotina :D Gratulujeme O:-)
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 2)