Branky:

Lavička:

Dobrý výkon z prvního poločasu nestačil

V parném nedělním odpoledni se náš A-team vydal do Syrovic. Po sobotní výhře B-týmu myslelo i na body naše áčko. Bylo jasné, že to bude zcela jiný fotbal, ale hoši byli odhodlaní se o body poprat.

A to se opravdu dařilo. Domácí tým byl prvních 20 minut jak opařen nástupem našeho týmu do zápasu. V těchto prvních 20 minutách jsme si vytvořili několik kvalitních šancí, které však k naší smůle neskončily gólem. To se však změnilo hned vzápětí, když se krásně ve vápně uvolnil Křoustek a následně byl faulován, což nám dalo za výhodu rozehrávat pokutový kop. Za balón se již tradičně postavil Tomáš Franěk a bez menšího zaváhání penaltu proměnil. Domácí se po inkasovaném gólu již probrali a začalo být dusno. I když neměli nějaké extra šance, tak ve 32. minutě po ztrátě míče vepředu a následném nedůrazném přerušení ve středu hřiště se dostali až k našemu vápnu a srovnali. Do konce prvního poločasu se již nic zásadního nestalo, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

V kabině padlo pár dodatků ke hře, a šlo se na druhý poločas. Naším cílem bylo udržet začátek poločasu a nedostat nějakou rychlou branku. Což se nám k naší smůle nepodařilo. Domací tým úplně změnil herní styl a během prvních deseti minut jsme inkasovali 2 góly, kdy se trefil domácí kapitán Vítek a stav byl již 3:1. Pro nás už tak tragickou 20ti minutovou druhého poločasu završil přesnou hlavou po zahraném rohovém kopu Železný. Od této chvíle už bylo na trávníku jen jedno mužstvo, a to domácích Syrovic. V průběhu další půlhodiny hry si domácí vytvořili několik, až bych řekl tutových, šancí, avšak vylámali si zuby na hostujícím brankáři, který předvedl několik až "haluzáckých" zákroků a držel tak hosty od debaklu. V 70. minutě se na trávník dostal Musil Jakub, který nám vliv trochu krve do žil, avšak proti rozjetým Syrovicím to nebylo nic platné. V 15 minutách, když domácí prostřídali, tak jsme se dočkali pouze korekce výsledku, kdy se po krásném centru Tomáše Fraňka z levé strany ocitl Jarda Franěk sám před domácím brankářem a nedal mu šanci. 81. minuta stav 4:2. V 90. minutě se ještě dostal na trávník Jan Trojan. Stav už se nezměnil.

Po vyčerpávajícím utkání v Syrovicích nás čeká poslední zápas. Přijďte podpořit naše Áčko a pomoct mu ukořistit body v derby proti Mohelnu.

napsal Fráňa (11. 06. 2014 | 18:53)