604050 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

19. kolo
Neděle 27. dubna 2014 v 16:00
Sokol Březník2:7
(2:1)
SK Huhtamaki Okříšky B
 
Žluté karty:
 
Červené karty:
 
Střídání:
 
 
 
Diváci:
80
 

Další hrozivá sedma od Okříšek

V neděli jsme přivítali na domácí půdě rezervu Okříšek. Na podzim jsme si dovezli sedmičku a jinak tomu nebylo ani dnes.

foto

Už od začátku utkání bylo zřetelné, že to nebude nic lehkého. Hosté hrozili hned od prvních minut a motali hlavy nejen našim obráncům. Ovšem, byli to domácí, kteří se postarali o první změnu stavu utkání. Po milimetrovém centru L. Babčana se nemýlil hlavou V. Rybníček a měl důvod k radosti – 1:0. Hosté mohli hned vzápětí srovnat, kdy po rohovém kopu zachránila Zedníčka tyč od inkasované branky. "Nedáš, dostaneš" platilo i dnes, tentokrát trestal J. Franěk, když se prosadil chytrou střelou z velkého vápna – 2:0. Poté hosté přidali ještě více na obrátkách, což vedlo k faulům a mnoha standardním situacím pro hosty. Z jedné standardní situace padla i srovnávací branka, když se nepodařilo odkopnout P. Sobotkovi míč z velkého vápna, a ten se dostal až k osamostatněnému útočníkovi, který se nemýlil. 2:1. Za tohoto stavu jsme šli i do kabin po polovině hry.

Vstup do druhé půle ani v nejmenším nepřipomínal vstup do té první. Hned ze začátku Sobotka viděl červenou kartu, když po závaru v našem vápně vyrazil míč z brankové čáry rukou, následoval pokutový kop a hra o 10 lidech v poli. Hosté nabídkou nepohrdli a snížili stav utkání na 2:2. Nutno říct, že Zedníček k míči neměl daleko. Zhruba po 5 minutách hry o deseti lidech hosté této výhody využili, poté co dostal hostující hráč míč za Zedníčkova záda z malého vápna po přesném centru z pravé strany 2:3. Hosté si z naší obrany udělali doslova průchoďák a nakonec nám nasázeli sedm branek, z toho ještě několik šancí zahodili. Asi není zapotřebí rozepisovat se o jednotlivých brankách (ani si to bohužel nepamatuji). Z mé strany bych řekl, že byli hosté ve všech ohledech lepším týmem, a tak zaslouženě vyhráli. My jsme si žádnou velkou šanci v druhé půli téměř nevytvořili, až na střelu V. Fraňka doprostřed brány. Nyní je potřeba se soustředit na další utkání, které se odehraje v neděli v Blatnici a porvat se o další body.

napsal Michi (29. 04. 2014 | 18:07)
[přečteno 17553x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 1. května 2014 17:05:01
 

.: Report z OFS :.

Hráči Březníku odcházeli v utkání s béčkem Okříšek po prvním dějství do kabin s jednobrankovým náskokem a zřejmě je ani nenapadlo, že po obrátce vyfasují od soupeře šest branek. Zásadním zlomem vývoje utkání bylo vyloučení domácího Petra Sobotky,který zabránil gólové střele zásahem rukou a musel předčasně do sprch. Hosté vzápětí nejen z penalty srovnali, ale přesilovku využili i k dokonalé střelecké exhibici.

http://www.ofs-trebic.cz/clanek/421/rezervy-jaromeric-a-rapotic-na-jare-stale-bez-bodu/
Úterý 29. dubna 2014 21:39:56
 

.: Deník.CZ :.

Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 2)