472552 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

17. kolo
Neděle 19. dubna 2009 v 16:00
Sokol Březník2:5
(0:2)
Sokol Lipník
 
Branky:
 
Žluté karty:
 
Červené karty:
 
 
 
Diváci:
50
 
Známky od diváků:
 

Známky od diváků

Náhradníci

PostHráčZnámkaPalec
B Křoustek Jiří ml. 5 thumbs_up ico
LO Nevrkla Marek 5 thumbs_up ico
S Křoustek Jiří st. 5 thumbs_up ico
PS Krčma Vlastimil - -

Březník - Lipník 2:5 (0:2)

Nedělní utkání s Lipníkem body nepřineslo.

foto

V neděli za pěkného počasí nastoupil březnický tým na lehce proschlý plac Velkého hřiště. Po ztraceném vítězství ve Smrku panovala v týmu bojovná nálada a byla zde cítit chuť po vítězství. Čekal je ovšem velmi nepříjemný soupeř – Lipník. Ten prohrál naposled na podzim v říjnu v Kralicích. Od té doby předvádí stabilní výkony a sbírá vítězství za vítězstvím s úctyhodným skóre 26:2. Gól mu dokázali dát akorát Rouchovany a Rapotice.
Lipník nastoupil patrně v nejsilnější možné sestavě. V březnickém týmu tomu bylo podobně – na poslední chvíli se uzdravili Vérosta s Čumplíkem. Březník doma zatím neporažen na soupeře zpočátku nastoupil a první čtvrt hodiny bylo možno vidět pěknou kombinaci a náznaky šancí. Pak se ale cosi změnilo a začali se k míči více dostávat hosté. Vsadili na breakovou taktiku a po chybách domácích mydlili na svoje rychlé útočníky jeden míč za druhým.
První vyloženou šanci měli tedy hosté. Lipnický kapitán dostal přihrávku na malé vápno a přes kličku obstřeloval golmana, ten ale při zákroku za sebou nechal zkušeně nohy a už téměř překonaný reflexivně balon vykopl.
V 26. minutě, taktéž po ztraceném míči, dostal přihrávku jeden z rychlonohých útočníků a po nedůsledném bránění Požára se řítil z pravé strany na branku. Flesar neměl jinou možnost, než jej křižovat, čehož útočník využil a poslal přesný centr na druhou stranu, kde si naběhl nikým nehlídaný útočník z druhé vlny a pěknou důraznou hlavičkou nedal Zedníčkovi šanci – 0:1.
Po vstřeleném gólu se obraz hry příliš nezměnil. Domácí kazili kombinaci již v zárodku a hosté před koncem poločasu ve 40. minutě z breaku opět udeřili. Přišel centr zprava na penaltu a po prohrané prodloužené hlavičce pohodlně dorážel nepokrytý útočník – 0:2. Poločasový hvizd byl tedy pro domácí vysvobozením. Rozhodčí nastavil pouze 20 sekund.
Domácí tým byl v poločasové přestávce značně nespokojen se svou hrou a jeho hráči se navzájem hecovali na zvrat v utkání. Po přestávce na soupeře doslova vlítli a utkání během 3 minut srovnali. Nejprve se prosadil po pěkné kombinaci Sochor (1:2) a po faulu za velkým vápnem srovnal technickou parádou jemu vlastní Rybníček do pravé šibenice – 2:2.
Náhle bylo zase o co hrát. Bohužel studená sprcha přišla příliš brzo. Vérosta se pro zranění nemohl vrátit do vlastního vápna, kde bohužel chyběl. V 52. minutě totiž hosté kopali roh, na který si naskočil dvoumetrový stoper Lipníka, zboural Kratochvíla a krásnou hlavičkou skóroval – 2:3. Po této akci neudržel nervy na uzdě zbouraný Kratochvíl a vynadal rozhodčímu Svobodovi kvůli neodpískání domnělého faulu. Ten pod tíhou vědomí, že jej sleduje delegát, udělil bez milosti červenou kartu. Tento moment negativně ovlivnil zbytek utkání a domácí už nenašli síly na nějaký zvrat.
Naopak hosté stálé hrozili z protiútoků a v 70. minutě po přihrávce zleva na velké vápno poslal do protějšího rohu branky do sítě počtvrté míč lipnický forvard – 2:4.
Soupeř poté už jen dohrával a hru kouskoval zdržováním a střídáním. Frustrovaní domácí dělali v obranné fázi čím dál více chyb a soupeř neúnavně jezdil a forčekoval. Z toho padla také poslední branka utkání, kdy po nedůsledně odehraném míči postupoval útočník hostí na bránu a byl nedovoleně zastaven. Rozhodčí citlivě ponechal výhodu a pro dobíhajícího hráče nebyl problém popáté překonat Zedníčka – 2:5. Zedníček ještě zachránil jeden gól, kdy zavčas vyběhl a na velkém vápně sebral útočníkovi míč.
V Březníku asi 60 diváků z obou obcí vidělo na III. třídu poměrně kvalitní utkání se spoustou gólů za krásného jarního počasí. Soupeři na čele tabulky, kromě smolné prohry Rouchovan v závěru utkání, nezaváhali a Čechtín se výhrou nad Smrkem posunul v tabulce před naše borce. Myslibořice si udrželi 1. místo doma hladkou výhrou nad Bčkem Rapotic. Věřme v lepší výkon v dalším zápase právě v Rapoticích.
Sportu zdar – a fotbalu zvláště.

napsal Grunge (19. 04. 2009 | 20:00)
[přečteno 11820x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Neděle 19. dubna 2009 21:17:06
 

.: report :.

Grunge parádní report, klobouk dolu *beer*
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 1)