(0:2)
SFK Dukovany 2001

Střídání:

Březník obral lídra o body

V Březníku se v neděli slavilo. A to na několika frontách. Jednak to byly oficiální oslavy 80 let místního fotbalu a také jsme urvali velice cenný bod s vedoucím celkem tabulky.

V úvodním poločase se sice domácí tlačili do útoku, ale zkušeně hrající hosté kontrolovali hru a několikrát se jim podařilo přečíslit domácí obranu. Když po hrubce domácí obrany zvyšovali hosté ve 32. minutě již na 0:2, zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Domácím se do té doby nedařilo zakončení a střed pole ovládli hosté.

Po změně stran se však domácí zlepšili v přechodu do útoku, neztráceli míče jako v první půli a postupně se dostávali stále častěji před branku hostí. Výsledkem bylo vyrovnání skóre, kdy se v rozmezí 10 minut prosadili domácí Vojtěch Rybníček a Jaroslav Franěk. Obraz hry se již do konce utkání nezměnil, domácí měli více ze hry a také ještě několikrát nebezpečně ohrozili branku hostí. K nelibosti velkého počtu fanoušků však již žádná další branka nepadla a body se dělily.

napsal Vlado (02. 10. 2013 | 18:22)