SK Huhtamaki Okříšky B7:0
(2:0)
Sokol Březník

Debakl v Okříškách

Do Okříšek jsme chtěli jet hlavně odčinit domácí prohru s Vícenicemi, když po minulém ročníku okresního přeboru se dalo čekat, že alespoň bod uhrajeme, vše bylo proti nám. Chybělo nám hned několik opor základní sestavy a mezi nimi i náš nejlepší střelec Jarda Franěk. Do zápasu muselo tak naskočit několik borců z B-týmu.

První poločas jsme nezačali špatně, hráli jsme s rezervou Okříšek docela vyrovnanou partii, i když postupem času si domácí začali vytvářet převahu, kterou následovně i využili a asi v 35. minutě po několika slibných šancích skórovali. 1-0 pro Okříšky. Po inkasovaném gólu jsme neskládali zbraně, ale k ničemu většímu jak k malým náznakům šancí jsme se nedostali. Chvíli před poločasem namazal stoper Křoustek domácímu útočníkovi, a ten nedal technickou střelou do šibenice Zedníčkovi žádnou šanci. Touto akcí skončil první poločas a bylo to 2-0 pro domácí.

O přestávce jsme se snažili dát do hromady a s nepříznivým výsledkem něco udělat.

Ale, do druhé půle nastoupili borci z Okříšek ještě s větší chutí do fotbalu než na začátku utkání a během prvních deseti minut nám vstřelili 2 rychlé góly. Takto studenou sprchu snad nikdo nečekal, a i když jsme chtěli vstřelit alespoň čestný gól, tak jsme se nemohli domácím, kteří hráli v neděli o dvě třídy lepší fotbal, rovnat. Čtvrt hodiny před koncem utkání byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí hráč a i když Okříšky hráli v deseti lidech, přidali nám další dvě branky. Je třeba uznat, že soupeř hrál opravdu dobře a nezbývá, než pogratulovat k výsledku.

Velká omluva patří všem březnickým fans, kteří nás přijeli v hojném počtu podpořit a doufáme, že to v sobotu proti Blatnici řádně napravíme.

napsal Babič (16. 09. 2013 | 21:55)