PO Zedníček Jiří - -
LZ Křoustek Jiří st. - -
DZ Pelán Miroslav - -

Březník - Svatoslav 8:2 (4:0)

Rozhodčí: Coufal ........ Branky: Vérosta D. 2x, Kratochvíl J. 2x, Sochor L., Franěk V., Malach Š., Čumplík J.

Už od prvních minut bylo vidět, kdo je na hřišti favoritem a šel do tohoto duelu s jediným cílem a to vyhrát!! Hned na úvod se strefil ve 4 min. D Vérosta (1:0) a po dalších 3 uplynulých minutách L. Sochor zvýšil na (2:0). Hosté byli z vývoje utkání celkem zaskočeni a o tom, že to takhle bude pokračovat i nadále, neměli sebemenší potuchy. Zanedlouho se ve 23 minutě utkání opět prosadil již už dnes jmenovaný hráč D.Verosta (3:0). Po několika neproměněných šanci L. Sochora a D. Vérosty, se prosadil i jiný hráč na hřišti a to J. Kratochvíl v 37 minutě utkání, stav tedy (4:0).Do konce poločasu už jsme žádný gól neviděli.

Do druhého poločasu jsme nastoupili už v upravené sestavě, kdy trenér nechal odpočívat oba dva naše útočníky L. Sochora a D. Verosty. Na naší hře to bylo vcelku znát, ale už v 48 minutě se prosadil V. Franěk (5:0). Následovně jsme obdrželi nešťastný gól, kdy našemu brankáři proklouzl míč mezi dlaněmi a skončil v naší bráně (5:1). To se nelíbilo J. Kratochvílovi a opět upravil skóre v 65 minutě na rozdíl 5 branek (6:1).Po chvíli přišla odpověď z druhé strany, kdy hosté snížili po rohovém kopu na (6:2). Střídající Š. Malach se prosadil v 76 minutě v rozmezí malého vápna, když pohotovou střelou poslal míč za záda hostujícího brankáře (7:3). O konečnou úpravu výsledku se postaral J. Čumplík v 79 minutě na konečných (8:2)

Hodnocení trenéra (1-10) :