(1:0)
Sokol Březník

Střídání:

Březník sahal v Budějovicích po bodech

Z papírově jednoznačného zápasu bylo nakonec drama. Body ale nakonec berou domácí i přes vyloučení vlastního brankáře.

V zájmu odehrát vyronaný zápas na půdě rezervy Moravských Budějovc se odjíždělo v dosti oslabené sestavě. Z různých důvodů se omluvilo 8 hráčů a musel být povolán i matador Zedninho. Povoleným dopingem se prezentovali domácí, když při nástupu hrála pěkná budějovická hymna.

Útočným fotbalem se nečekaně prezentovali hosté. V šanci se ocitá Jarda Franěk, ale lobem těsně přestřeluje nejenom brankáře, ale i branku. Domácí se do šancí postupným útokem neměli šanci dostat, a tak spoléhali na breaky do otevřené obrany. Takových měli za první půli několik a skvělými zákroky se prezentoval brankář Hakan.

Po 30-ti minutách zápasu jsme měli více ze hry, ovšem do vedení se dostali domácí. Rychlý útok přišel po střele M. Flesara, který trefil z 30-ti metrů Tomáše Lechnera a smrtící break skončil až v síti Vlasty.
Poločasová přestávka vlila mízu do hostujících kopaček a po 2 minutách musel faulovat gólman domácích J. Fraňka, který se z následného pokutového kopu již proti náhradnímu gólmanovi z řad hráčů prosazuje. Ještě lépe bylo po gólu V. Rybníčka. Vedení 2:1 a dohrávat proti desíti, co více si 30 minut před koncem přát. Ovšem domácí ukázali, proč jsou druhým týmem v tabulce a kombinační hrou se dostávali do šancí a dvakrát trefili Hakanovo břevno.

Naše šance na rozhodující 2 brankové vedení postupně odmítli J. Franěk i V. Rybníček a po omývaném sloganu : "nedáš dostaneš" se domácí radovali z vyrovnávací branky. Hakan si sice na míč sáhl, ale rotace míče zabránila vyražení míče. Šest minut před koncem fauluje zbytečně Lukáš Babčan u velkého vápna a domácí rozhodujícím třetím gólem dali zapomenout na kvalitní předvedenou hru Březníka, která vyzněla vniveč.

napsal Joe Sobič (21. 04. 2013 | 11:31)