472618 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

17. kolo
Sobota 13. dubna 2013 v 15:30
Sokol Březník2:4
(1:3)
SK Nové Syrovice
 
Žluté karty:
 
 
 
Diváci:
50
 

Na úvod jara prohra s lídrem soutěže

První jarní zápas Bosně nevyšel. Na náhradním hřišti v Ocmanicích podlehla lídrovi soutěže Novým Syrovicím jak herně, tak výsledkově. Utkání skončilo výsledkem 2:4.

foto

14., 15. a dokonce i 16. kolo bylo v rámci OP pro nepřízeň počasí odloženo. A tak naši měli v plánu zahájit jarní část sezóny na domácím hřišti proti zimnímu půlmistrovi. Počasí ale fotbalu nadále nepřálo a funkcionáři rozhodli o sehrání duelu na hřišti v Ocmanicích.

Zimní příprava stála z pohledu docházky za starou belu, a to se nepříjemně projevilo jak na rozehranosti, tak bohužel i na složení sestavy a vůbec náladě v mužstvu. Rozsáhlejší marodka spojená s absencemi vyloženě z blbosti či nezájmu zabránila naději na nějaký lepší výsledek, či povedenou hru.

Gól jsme dostali dost brzo. Ve 3. minutě zkosil Požár ve vápně hostujícího forwarda, dostal žlutou a jedenáctka byla s menším štěstím proměněna tradičním exekutorem T. Langem – 0:1. Zedníček si alespoň sáhl. Sympatické bylo, že hned z naší první pološance, přímého kopu po faulu na Křoustka, dokázal J. Franěk hlavou na zadní tyč skórovat – 10. minuta 1:1.

Tak to pak vypadalo, že bysme mohli Syrovicím stačit. Protože ani oni se moc nesrovnali s těžkým terénem na Ocmanickém tehelném poli. Vzadu to ale hodně hořelo a dá se hovořit o štěstí při zastřelování Syrovických. V 35. minutě ale vyvrcholil zmar v naší obraně, kdy několik hráčů tancovalo kostrbatou čtverylku kolem míče a Dvořáka, který nakonec vystřelil, a Zedníček byl krátký – 1:2.

Přestože snaživým hostům moc rozehrávka nešla, navýšili do poločasu skóre na 1:3, to když těsně před hvizdem opět hasil Požár ve vápně a byla z toho pentle. T. Lang bezpečně proměňuje.

Druhá půle začala vynuceným střídáním Požára, který si při svém úřadování ve vlastním vápně zranil. Hosté ve druhé půli už jasně dominovali a moc domácím nedovolovali. Přísnější měřítko v individuálním hodnocení by sneslo asi jen útočné duo Křoustek – Franěk, kteří se bili o lepší výsledek. Jiskřičku naděje vykřesal padající J. Franěk ve vápně, když proměňuje následně nařízenou penaltu – 54. minuta 2:3. Čumplík ale jasným faulem už o 3 minuty později stahuje syrovického útočníka k zemi opět v rámci šestnáctky a i v pořadí již 4. penalta bez váhání proměněna. T. Lang tímto zkompletoval nevídaný pokutový hattrick – 57. minuta 2:4.

Hosté pak měli ještě několik málo šancí, ale zápas se od poslední branky už spíše dohrával. Béčko si odvezlo zasloužený bod ze Smrku, když se po přesném pasu V. Babčana prosadil Břoušek.

napsal Grunge (20. 04. 2013 | 20:53)
[přečteno 15053x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 0)