472618 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

16. kolo
Středa 1. května 2013 v 16:30
Sokol Výčapy0:2
(0:1)
Sokol Březník
 
 
Branky:
 
Žluté karty:
 
 
Diváci:
50
 

V pořadí již čtvrtá výhra nad Výčapy

V prvomájovou středu jsme nastoupili k dohrávce odloženého 16. kola proti Výčapům. I když se vítězná sestava nemění, musel do ní trenér sáhnout. Absenci Jiránka zastoupil V. Franěk a vykartovaného Křoustka musel nahradit Pitbull Čumplík.

foto

Že je tento zápas pro oba týmy velmi důležitý z důvodu boje o záchranu bylo vidět i na herní pohodě obou mužstev. Boj o každý míč, několik soubojů ve středu hřiště a nespočet nepřesných přihrávek od obou mužstev bylo vidět téměř celý zápas.

Herní krásy tento zápas moc nenabídl. Prvním 25 minut utkání se hrál spíše nohejbal než fotbal. Dlouhé nákopy směrem dopředu a souboj o balony, to bylo herní pojetí obou mužstev. Do šancí se mužstva dostávala jen ojediněle. Výčapské snažení končilo často před vápnem z důvodu nepřesných koncových přihrávek. Protiútok byl viděn i na druhé straně, ale branka J. Fraňka nemohla být z důvodu offsidu uznána. Jardy to ale nemuselo mrzet, neboť vše si nahradil v 27. minutě, kdy z hranice šestnáctky umístil svoji slabší pravačkou míč přesně k tyči a bylo to 0:1. Pět minut před koncem první půle se do přečíslení 2 na 1 dostali P. Flesar a M. Sobotka. Druhý jmenovaný akci trochu zabrzdil a místo přihrávky na volného Flesara zvolil zpětnou přihrávku na J. Fraňka, avšak jeho šance byla zablokována. Odpočinout jsme si šli tedy s jednobrankovým náskokem.

Obraz hry v druhé půli byl téměř stejný. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. První závar v našem brankovišti, který byl také jediný, odnesl tržnou ranou v obočí brankář Zedníček. Na hřiště se tak aspoň na chvíli dostal Křoustek, avšak v roli zdjavotníka. Zedníček byl odborně ošetřen, a mohl tak pokračovat ve hře. V 63. minutě zkušeně podržel míč ve vápně J. Franěk, zbavil se obránce a předložil míč ke skórování M. Sobotkovi, který nabídkou nepohrdl a zvýšil na 0:2. Poslední šance v utkání se zrodila v minutě 75., když V. Rybníček ve skluzu netrefil odkrytou branku. Do konce zápasu se rozdalo už jen pár karet.

Výčapy svou brankovou impotencí v posledních zápasech usnadnili Březníku cestu k důležitým bodům. V podstatě ani nevystřelili na branku. Tím si tak velice zkomplikovali situaci v boji o záchranu.

Další důležitý krok k udržení soutěže můžeme udělat v sobotu v Mohelně. Hraje se v 16:30.

Fotogalerie k zápasu: http://fotobreznik.rajce.idnes.cz/2012_2013_16._kolo_Vycapy_-_Breznik_A_0_2_0_1/

napsal Kury (03. 05. 2013 | 08:08)
[přečteno 15100x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 2. května 2013 8:43:01
 
.. za to, jak ti bouchly saze na P. Sobiča, aby to nekonstruktivně kopl do zámezí ;)
Čtvrtek 2. května 2013 7:51:46
 

.: žlutá :.

Za co jsem ji dostal? Za Fleryho?
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 2)