Červené karty:

Lavička:

120

Bratrovražedné derby přineslo 3 červené karty

V dalším kole okresního přeboru jsme na domácí půdě přivítali rezervu Náměště. Hosté, kteří nutně potřebují body, s sebou přivezli dvě velké posily z áčka – Buchta a kapitán Rubák. Domácí naopak postrádali svého stopera Ptáčka. Utkání začalo před pěknou diváckou kulisou a dalo se tedy očekávat pohledné derby.

A byli to domácí, kterým patřil začátek. Hned ve třetí minutě to zkouší Čumplík pěknou střelou, ale gólman hostí je pozorný. Ve 12. minutě se po ošetření za lajnou vrací na plac Sobič M. a hned se k němu odráží balón. Na nic nečeká a střílí, gólman pouze vyráží a Jarda F. nemá problém dorazit – 1:0. O dvě minuty později o sobě poprvé dává vědět Rubák. Hlavou však v jasné šanci přestřeluje, pak z přímáku míří opět nad. Hosté nás v této chvíli tlačí nepříjemnými centry. V akci opět Rubák, jednou vytěsňuje Martin v bráně, podruhé míří nůžkami vedle. Ve 30. minutě ojedinělá akce domácích po ose Libor – Sobič M. – Libor – Jara F. a jeho zblokovaná střela. Hned z brejku zahrozil Eliáš, ale jeho slabá střela nemohla ohrozit domácího gólmana. V 35. minutě hosté rychle rozehrají roh, míč má Tornádo a překvapuje Martina v bráně střelou na bližší tyč – 1:1. Hosté mají velký tlak. Další standardka zahrávaná Hošťálkem končí překvapivě až v bráně – 1:2. Tři minuty před poločasem udělal velkou chybu hostující gólman, když mu propadl jednoduchý centr. K míči měl nejblíž J. Franěk, ale jeho dorážku do prázdné brány na poslední chvíli vykopává Dočkal. Když už to vypadalo na poločasové vedení hostů, opřel se do odraženého balónu Kráťa a nechal vzpomenout na svou nadzvukovou – 45. minuta 2:2.

Druhý poločas začal opatrněji a až v 51. minutě má šanci Eliáš, ale Martin chytá. Přichází nešťastná 61. minuta, kdy náměšťská posila Buchta vidí nejprve žlutou kartu za nevybíravý zákrok na Dvořáčka, který se hnal po straně na branku. V následném chumlu hráčů dostává tentýž hráč druhou žlutou za zbytečné protesty a náš J. Franěk také druhou žlutou za strčení do bratra Tomáše v soupeřově dresu. Oba hráči neradi putovali do sprch. V 65. minutě si z beka nabíhá Babič na centr, hlavou však míří těsně vedle. Následuje divoká pětiminutovka. Nejprve se o centr pokouší Vaverka, náš gólman nešťastně podkluzuje a centr zapadá do brány – 2:3. Na druhé straně se po pěkném centru prosazuje Vojta R. – 3:3. Před touhle situací Vlado zahlásil: „Ten Vojta je blbec, schovává se za hráče“, no a Vojta dal gól. Divoká přestřelka končí v 77. minutě, Martin špatně vyráží střelu přímo před Eliáše, pro kterého není problém dorazit 3:4. Do konce utkání se toho už moc neděje. Libor měl ještě přímák, ale trefil pouze zeď. V 86. minutě vidíme další červenou kartu, kterou vidí hostující Musil, jenž po odpískání nesmyslně dojede Libora.

Další domácí utkání, které nepřineslo žádný bod. Dostáváme hloupé góly, navíc se Jarda F, nechal nesmyslně vyloučit. V dalším utkání zajíždíme do Dukovan, kde bude potřeba bodovat!!!!

napsal Vogel (24. 10. 2012 | 10:08)