Branky:

Rozhodčí:

60

Březnický Jánošík opět rozdával body

V sedmém kole IV. třídy mužů, sk. A, přijela do Březníka bojovat Benfika Třebenic, která měla zatím jen jednu výhru, čekala se tudíž výhra domácích, ale vše bylo jinak.

Hned ze začátku utkání jsme chtěli soupeře dostat pod tlak a vstřelit uklidňující gól. Avšak nedařila se nám rozehrávka a soupeř velmi pozorně bránil, v čele s dobře hrajícím stoperem. A tak udeřilo na druhé straně. Při rohovém kopu přišla teč nedůrazně bráněného hostujícího hráče, která skončila na hlavě M. Flesara a následně za zády překvapeného Radka Sobotky – 0:1 (s tím už Radus nic dělat nemohl). Třebenice ucítili šanci a dále vyráželi do naší rozhozené a nesoustředěné obrany. Odměnou jim byl druhý gól téměř do prázdné brány, kdy Radus trošku zbytečně vybíhal pro balón na hranici vápna – 0:2. Poté jsme mohli snížit, když Křoustek udělal ve vápně obránce a postupoval ze strany na brankáře, avšak jej trefil asi z metru jen do nosu (následovalo krátké ošetření). A tak přišel opět trest na druhé straně. Nikým neatakovaný útočník vystřelil z vápna, střela projela kolem Radusa a bylo vymalováno – 0:3. První poločas jsme pořádně odflákli a darovali tak soupeři 3 góly úplně zadarmo.

Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním napravit co se pos…. a zkusit s výsledkem ještě něco udělat. Obranu přišel posílit bojovník Homola a zálohu přišel oživit aktivní Požár. Byl to právě on, komu se povedlo hned zkraje poločasu snížit hlavou po centru Čiče – 1:3. Tato velmi brzy vstřelená branka nás dostala na koně. Zatlačili jsme soupeře a téměř celý poločas jsme jim nic nedovolili. Ale kontaktní gól ne a ne padnout. Chyběla buď finální přihrávka, nebo přesná střela na branku. Když už byl gólman překonán po pěkné střele Křoustka, tak byla proti tentokrát horní tyč. Dorážku nezvládl M. Flesar a hlavou v nadějné pozici nedal. Snížení jsme se dočkali až v 1. minutě nastavení, když se do vápna prodral z boku Křoustek a dal míč pod sebe, kde na něj čekal M. Sobič a nezaváhal – 2:3. Do konce scházely cca 2 minutky a touha po vyrovnání byla velká, dokonce přišla i šance, ale Křoustkova střela mezi 3 tyče nemířila. Poté přišel ještě jeden závar, ale také nic. Přišel tedy závěrečný hvizd Lumíra, který řídil utkání s velkým přehledem.

Příště je potřeba makat od začátku utkání a né až teče do bot. Příští zápas se odehraje v neděli v Hodově v 15:30. Zdar.

napsal Kury (19. 09. 2011 | 21:23)