Lavička:

Střídání:

50

Z venku vezeme opět brankový příděl a s ním i 0 bodů

Týden zase uběhl jako voda a bylo na řadě 11. kolo. Los nám nadělil soupeře z Moravských Budějovic B. Že to nebude žádná legrace, jsme věděli už v pátek na tréninku. Marodka se opět rozrostla (P. Flesar + Jiránek). V Náměšti na fotbale Klíma, Čumplík neznámo a Dvořáček, který sliboval před všema na tréninku, že na hody chodit nepůjde. Na kabinách ale při odjezdu nebyl :) …. kde asi byl? DÍKY Milane :) Vlivem těchto absencí se muselo motat se sestavou, kdy na nezvyklých postech nastoupilo hned několik našich hráčů: T. Franěk – LZ, M. Flesar – SZ a náš nejlepší útočník Jarda Franěk musel na stopera.

Důsledek byl vidět na hřišti od prvních minut. Napomáhalo tomu i rozměrově velká hrací plocha. Domácí hráči se tlačili dopředu s jasným cílem – vstřelit první branku, avšak nám se dařilo vcelku pozorně bránit. Začátkem konce byla však situace v 9. minutě. Domácí rozehráli rychle přímý volný kop a asi nejlepší hráč na hřišti Šplíchal se trefil z dobrých cca 25-ti metrů přesně do horního růžku – 1:0. Srovnáno mohlo být o pár minut později, kdy centr z levé strany propadl k Sobotkovi s Fraňkem, ale ti se na zakončení nedomluvili. Nedáš – dostaneš, a tak udeřilo na druhé straně – 2:0. Ještě hůř bylo v 23. minutě, kdy přízemní rohový kop zapadl až do brány – 3:0. Další branka v naší síti ve 32. minutě, kdy Sobič P. zbytečně kličkuje, ztrácí míč a je to 4:0. Do konce poločasu jsme už chybu neudělali, tak skončil 4:0. Negativem bylo, že se vepředu hlavně nepodržel míč.

Do druhé půle se přeskupily řady. Jara šel na hrot, Tom na střed a hned to bylo znát. Za 2 minuty se nám podařilo snížit, ale offside. Najednou to šlo, soupeře jsme zatlačili a vytvořili si několik šancí. Při jedné z nich byl sám před brankařem faulován při zakončení Jara. Situace, při které se dává červená, nepřišla. Jara penaltu neproměňuje – gólman slabou střelu po zemi chytá. Nesložili jsme zbraně a snížení jsme se nakonec dočkali v 64. minutě, kdy si V. Franěk zaběhl do ulice a střelou z první uspěl – 4:1. Jenže o 3 minuty později má dostatek prostoru Šplíchal a krásným lobem překonává Vlasty a tlumí tak náš tlak – 5:1. Ve velké příležitosti se v závěru ocitl ještě Sobič M, ale dobře chytajícího gólmana nepřekonal. A tak opět udeřilo na druhé straně, Šplíchal si udělá ze čtyř našich obránců kužely, dokoná svůj hattrick a uzavírá tak dnešní skóre – 6:1.

Co dodat. Rozhodla první půle, kterou jsme naprosto nezvládli. Druhá půle byla celkem vyrovnaná. Ještě bych se chtěl vyjádřit k rozhodčímu Jílkovi. Ten od začátku utkání nastavil hranici zákroků na žlutou kartu v celku vysoko, pustil skluz bez balónu na kotníky a jiné zákroky. Nevím na co ty karty pak má, za kecy je umí rozdávat každej. V druhé půli mně to místy přišlo, kdo koho kopne víc na obou stranách. Hrajeme to pro zábavu :), to jen tak bokem. Nezbývá než se soustředit na Chlístov a doma je porazit.

napsal Kury (17. 10. 2011 | 08:18)