601399 přístupů

Detaily našich zápasů

Zpět na Zápasy

3. kolo
Neděle 21. srpna 2011 v 16:30
Sokol Březník4:0
(1:0)
Sokol Výčapy
 
Žluté karty:
 
Lavička:
 
 
 
Diváci:
120
 

HRA 12 PROTI 10 (trenér Výčap po skončení utkání)

Uběhl další týden a bylo na řadě třetí kolo okresního přeboru. Do Březníka přijelo mužstvo z Výčap, kterému jsme měli co vracet. Do zápasu jsme nastoupili plně koncentrovaní s vědomím, že každá chyba může rozhodnout, neboť vzájemné zápasy příliš branek nepřinesly.

foto

Začátek zápasu se odehrával ve středu pole, kdy se oba týmy rozehrávaly. V 8. minutě zahrozili hosté z přímého kopu, kdy vyrážel mimo Hakan. O minutu později přišlo přečíslení domácích 3 na 2, avšak nepřesná přihrávka J. Fraňka na paty spoluhráče celou akci zbrzdila. V minutě 11. poslal Kráťa vysoký nákop na branku, který s pomocí brankáře končí na břevně a posléze poskakuje v malém vápně, avšak nikdo nedoráží. V minutě 15. zahrává z pravé strany přímý volný kop Libor a opakuje se situace z minuty 11. Ihned v zápětí se ocitá na velkém vápně osamocen T. Franěk, ale z první bránu netrefuje. Ve 20. minutě musí kvůli zranění střídat náš kapitán Libor Rybníček, na hřiště se dostává kapitán březnické benfiky Sobič Petr. Tento hráč se ocitl v dobré příležitosti v 32. minutě, avšak jeho střelu z otočky vyráží hbitým skokem dobře chytající Krátký. Této situaci předcházela šance Výčap ze standartní situace, avšak bez úspěchu. 10 minut před koncem první půle se nám podařilo zatlačit soupeře a Tom Franěk 2x zakončoval nepřesně. Do třetice všeho dobrého se ale trefil a skóre se pohnulo – 37. minuta 1:0. Závěr se odehrával ve stejné režii, avšak změnu stavu již nepřinesl.

Hned z kraje druhého poločasu nachází ve vápně Tom svého bráchy Vítě, ale ten se zatím jen zastřeluje. V 51. minutě sehrajeme pěknou akci na 1 dotek po ose Šány, Sobič M. a v koncovce Víťa opět nedává. V 56. minutě přišla diskutabilní situace. Tom udělal obránce a pěkným křížným centrem našel Jary, který hlavou mířil přesně na zadní tyč, kde stál nejmladší z Fraňků Víťa (asi v offsidu). Pohyb nohou tam byl, ale míče se nedotkl. Situace byla posouzena k nevoli hostů jako gólová (asi správně). Bylo to tedy 2:0. O chvíli později fauluje hostující stoper (Řepka) při úniku Jardy. Tento hráč již měl žlutou z prvního poločasu, a tak by se po druhé žluté mohl jít zchladit do sprch. Rozhodčí Kalášek ale tahá rovnou barvu červenou. Dopadlo to tedy stejně. Tým Výčap tedy musel dohrávat o deseti hráčích. V 76. minutě se v šanci ocitá Sobič M., avšak na dlouhý centr tak tak nedosáhne, asi to měl řešit skluzem. Třetí branka přichází v 81. minutě, kdy po nepovedených odkopech míče z vápna uklízí míč do sítě Sobič P. , stav je tedy 3:0. Další branka na sebe nenechává dlouho čekat. Sobič M. dělá kličku na vápně a rázem střílí mezi nohami jednoho z obránců, ten reflexivních zákrokem bohužel vyráží jen na nohy Jarovi a pro něj už není problém uklidit míč do odkryté brány – 83. minuta a je to 4:0. O 2 minuty později střílí do boční sítě Michi. Poslední náznak šance přichází 2 minuty před koncem, kdy hlavičkuje Sobič M., avšak slabé zakončení hostující gólman kryje. Zbytek utkání se odehrává v poklidu, a Březník tak vítězí, dá se říci, že zcela zaslouženě.

Dnes jsme podali na hřišti dobrý výkon, hráči Výčap působili na hřišti unaveně a v druhé půli trochu odevzdaně, kdy jim na psychice určitě nepomáhaly ani výkřiky hostujícího trenéra na jejich osobu.

Touto výhrou jsme se dostali na druhou příčku OP. Příští utkání odehrajeme v sobotu doma s Vladislaví. Výkop je naplánován na 16:30.

napsal Kury (22. 08. 2011 | 21:08)
[přečteno 21390x]

Diskuze k zápasu

Přidat příspěvek »
 
 
 
smile laugh laugh_wink laughing_weak lol disgusted cry kiss evil finger innocent ass ninja sleep surprised beer
CAPTCHA Image
 
Čtvrtek 25. srpna 2011 7:35:05
 
to je dost :)
Středa 24. srpna 2011 23:40:05
 

.: červená karta :.

výčapský Jonáš dostává za červenou kartu ze vzájemného duelu 3 utkání nepodmíněně *ninja*
Středa 24. srpna 2011 23:31:14
 

.: z pohledu Výčap :.

Březník - Výčapy 4 : 0 (1 : 0)

Dnes ve zkratce: Našim soupeřem po nedělním obědě byl Březník, tým postupující z prvního místa ve stejné skupině jako mi v loňské sezóně. Na březnickém hřišti bylo o půl páté ještě stále jako ve výhni. Klima neslučující se s fotbalem (možná tak v hospodě na plátně).

Výčapská hra 1. půle podle toho vypadala, několik nevydařených přihrávek, zbytečných ztrát míče, bezzubost ataků - energie kvapem ubývalo. Oproti tomu Březničtí překypovali silami, snažíce se rozhodnout do poloviny. Průraznost měla rychlá hra po křídlech, kdy se skoro vždy týmově hrajícímu útočníkovi či záložníkovi dařilo centrovat do vápna a vytvářet závar před naší branou. V první polovině padl z takovéto akce jeden gól, po centru z levé strany, která byla obzvlášť otevřená, neboť Březník hrál na dva útočníky s mohutnou podporou zálohy a Výčapy měli problém s přebíráním hráčů. Březnická obrana byla mírně těžkopádná, bohužel těch několik brejků co jsme si vypracovali, zvládla odvrátit a při získání míče následovala rychlá přesná rozehra.

Prvních deset minut druhé půle vypadalo velmi podobně, s tím že o přestávce Výčapy vystřídali levého obránce. Březník jednoho bojovného útočníkem sundal a nahradil techničtějším. S ubývajícími silami Výčap přišla hra, kterou popisuje zkrácený úryvek z fejetonu Míry Bosáka: ‘‘Teď už stačí jenom vzít ten záznam ze zápasu, bez stříhání, přidat titulky a Bartoška má na příštím Karlovarským festivalu první katastrofickej film podle skutečný události‘‘. Celkově běhavější Březník se stále častěji dostával do vápna, výčapská obrana nebyla schopna se z tlaku vymanit, míče v útoku se nedařilo udržet. Padá druhá branka. Po přerušení jedné z útočných akcí vidí Honza Jonáš červenou kartu (73min.). Hrajeme v deseti, tlak pokračuje. Po nedůrazném odkopu, přichází další branka. Březník se zklidnil a při odvážných kombinacích nám nepůjčuje míč. Po získání balonu jsme se v posledních deseti minutách dvakrát dostali do vápna, ale ani po rohovém kopu se stav nezměnil. Oproti tomu na druhé straně se daří ještě jednou, po nedůrazu obránce, gólově zakončit.

Zápas skončil vysokou prohrou 4:0. Výčapští museli sklonit hlavu před tentokrát lepším soupeřem. Hráči teď však stojí zase pevně nohama na zemi a v příštích zápasech se budou snažit navázat na výsledky prvních kol. Pro detailnější průběh zápasu navštivte: http://www.fotbal.breznik.cz/page.php?section=clanky&detail=108
Úterý 23. srpna 2011 6:13:25
 
Jo, Kury za to nemůže, on tam vlastně nebyl :-D
Pondělí 22. srpna 2011 22:49:38
 

.: Michi :.

ja zato nemuzu, psal jsem podle torza od grungeho
Pondělí 22. srpna 2011 21:22:55
 

.: kury :.

Já ti dám, že jsem střílel do boční sítě :D kdyby to Kraťas nevytasil, tak dostali bůra
Špaňal (Kysa)
Neděle 21. srpna 2011 22:34:08
 
Dostanem se k mobylu a volal jsem Strunovy tomu to říkal Romča.
Neděle 21. srpna 2011 22:06:10
 
díky za info, opraveno, si to měl on-line vysílání do Rápotic nebo jak?
Špaňal (Kysa)
Neděle 21. srpna 2011 21:41:05
 

.: žlutá :.

Sobotka Petr dostal ve 30 min. žlutou kartu
Strana 1 z 1 (příspěvků celkem: 9)