Lavička:

Rozhodčí:

50

Mizérie pokračovala tentokrát s Aerem

Vrámci 12. kola jsme hostili Aero, s kterým jsme sehráli i jedno přálestké utkání před sezónou. (3:3)

1.poločas: Od začátku utkání jsme soupeře přehrávali a vytvářeli jsme si řadu vyložených šancí, které jsme ovšem nebyli schopni proměňovat v góly. Soupeř hrozil ojediněle protiůtoky, ale nutno říci, že velmi nebezpečnými. Od inkasování branky nechybělo mnoho. Jedinou branku v první půli vstřelil ve 43. minutě domácí záložník P. Flesar, když se po centru ocitl sám na hranici penalty a nemýlil se - 1:0.
2.poločas: Ve druhé půli se obraz hry zcela změnil. Domácí jakoby na hřisti vůbec nebyli. Hosté se postupně dostávali do brankových příležitostí a také 2 využily. Poprvé to byl v 60. minutě Široký, který se z pravé strany trefil krásně k tyči. Druhou branku hostí vstřelil v 75. minutě Polák a zdálo se, že si Aero odveze 3 body. Domácí poté začali trochu hrát, ale nedařilo se jim vytvořit žádnou šanci, která by vedla ke vstřelení branky. Povedlo se jim to až v 87. minutě, když byl po faulu ve vápně na Sochora nařízen pokutový kop, který proměnil Ptáček. A bylo vyrovnáno - 2:2. tento výsledek vydržel až do konce.
Po tomto mizerném druhém poločase jsme byli rádi alespoň za bod.

napsal Kury (14. 02. 2009 | 09:40)