638072 přístupů

Tabulky

Muži A (IV. třída sk. A) - po nekompletním 7. kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Sokol Březník 7 5 2 0 24:11 +8 17
2. SFK Dukovany 2001 B 6 5 1 0 35:11 +4 16
3. SK Slavice 6 5 1 0 32:9 +7 16
4. TJ Mohelno 6 3 2 1 15:9 +2 11
5. Sokol Hodov 6 3 2 1 9:8 +5 11
6. FC Smrk 7 2 1 4 7:10 -2 7
7. SK Radkovice 7 2 1 4 15:19 -5 7
8. FC Budišov-Nárameč B 6 2 0 4 14:26 -6 6
9. SK Valeč B 7 1 2 4 9:14 -4 5
10. SK Ocmanice 6 1 2 3 9:15 -4 5
11. FC Kralice n.Oslavou 6 1 2 3 12:22 -4 5
12. FŠ Třebíč B 5 1 1 3 13:16 -5 4
13. Sokol Třebenice B 7 1 1 5 12:36 -5 4

Starší žáci (OP) - po 5. kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Předín SZ 4 3 1 0 9:4 +4 10
2. 1. FC Jemnicko SZ 3 3 0 0 22:7 +3 9
3. Podhorácko 2015 SZ 3 2 1 0 18:7 +4 7
4. HFK Třebíč SZ 3 2 1 0 12:2 +1 7
5. SK Nové Syrovice SZ 4 1 2 1 11:13 -1 5
6. SK Blatnice SZ 3 1 1 1 6:5 -2 4
7. FK Rudíkov SZ 4 1 0 3 12:12 -3 3
8. SK Valeč SZ 4 1 0 3 7:12 -3 3
9. Sokol Hrotovice SZ 3 1 0 2 7:18 0 3
10. FC Budišov-Nárameč SZ 2 0 0 2 2:10 -3 0
11. Sokol Březník SZ 3 0 0 3 3:19 -3 0

Mladší žáci (OP) - po 5. kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Hajduk Lipník MZ 4 3 0 1 25:8 +3 9
2. HFK Třebíč MZ 3 3 0 0 18:4 +3 9
3. Sokol Březník MZ 2 2 0 0 10:3 +3 6
4. SK Valeč MZ 3 1 0 2 13:13 0 3
5. TJ Koněšín MZ 4 1 0 3 8:33 -3 3
6. TJ Trnava MZ 4 0 0 4 11:24 -6 0

Starší přípravka (OP) - po 3. kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Sokol Hrotovice SP 6 6 0 0 43:8 +12 18
2. FC Rapotice SP 6 5 0 1 41:25 +9 15
3. SK Valeč SP 6 4 0 2 31:24 0 12
4. Sokol Březník SP 6 2 1 3 24:30 +1 7
5. Hajduk Lipník A SP 6 2 1 3 25:33 -5 7
6. TJ Sokol Pyšel SP 6 2 0 4 24:31 -6 6
7. TJ Koněšín SP 6 2 0 4 23:32 0 6
8. Sokol Studenec SP 6 0 0 6 13:41 -12 0

Mladší přípravka (OP) - po 3. kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Sokol Hrotovice MP 6 6 0 0 32:12 +12 18
2. Sokol Studenec MP 6 5 0 1 41:15 +3 15
3. Hajduk Lipník MP 6 4 0 2 50:14 +6 12
4. Sokol Březník MP 6 4 0 2 37:15 0 12
5. FC Rapotice MP 4 3 0 1 34:11 +3 9
6. SK Valeč MP 4 2 0 2 23:8 0 6
7. TJ Vladislav MP 4 0 0 4 2:44 0 0
8. TJ Koněšín MP 6 0 0 6 8:51 -12 0
9. Sokol Hartvíkovice MP 6 0 0 6 8:65 -12 0