388572 přístupů

Tabulky

Muži A (IV. třída sk. A) - po 15. kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. 1.SK Rouchovany 13 13 0 0 75:10 +24 39
2. SK Radkovice 13 12 0 1 52:11 +18 36
3. TJ Mohelno 13 8 2 3 30:18 +2 26
4. SK Slavice 13 7 2 4 35:23 -1 23
5. Sokol Březník 12 6 2 4 45:23 +5 20
6. SK Valeč 13 5 5 3 25:23 -1 20
7. Sokol Třebenice B 13 5 1 7 30:44 +1 16
8. FC Smrk 13 3 4 6 21:33 -11 13
9. SK Ocmanice 13 3 3 7 28:40 -6 12
10. FC Budišov-Nárameč B 13 3 2 8 28:39 -10 11
11. Sokol Hodov 13 3 2 8 15:38 -7 11
12. TJ Trnava 13 2 1 10 23:62 -11 7
13. FC Kralice n.Oslavou 13 1 2 10 18:61 -16 5

Mladší žáci (OP) - po posledním podzimním kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Sokol Hrotovice MZ 10 8 1 1 67:10 +10 25
2. FC Rapotice MZ 10 7 2 1 33:15 +8 23
3. FC Náměšť - Vícenice MZ 10 5 0 5 31:16 0 15
4. FC Budišov-Nárameč MZ 10 4 2 4 20:37 -1 14
5. SK Valeč MZ 10 3 1 6 16:16 -5 10
6. Sokol Březník MZ 10 0 0 10 3:76 -15 0

Mladší žáci - nádstavba (OP)

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. SK Valeč MZ 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Sokol Březník MZ 0 0 0 0 0:0 0 0
3. FC Budišov-Nárameč B MZ 0 0 0 0 0:0 0 0
4. SK Blatnice MZ 0 0 0 0 0:0 0 0
5. SK Nové Syrovice MZ 0 0 0 0 0:0 0 0
6. Sokol Želetava MZ 0 0 0 0 0:0 0 0

Mladší přípravka (OP) - po posledním podzimním kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Sokol Březník MP 20 18 1 1 122:47 +25 55
2. Sokol Hrotovice MP 20 15 1 4 92:41 +16 46
3. TJ Sokol Pyšel MP 20 13 3 4 62:43 +18 42
4. FC Náměšť - Vícenice MP 20 11 4 5 85:45 +7 37
5. TJ Koněšín MP 20 10 5 5 79:59 +5 35
6. FC Rapotice MP 20 6 6 8 67:73 -6 24
7. Hajduk Lipník MP 20 7 2 11 73:86 -7 23
8. FK Rudíkov MP 20 6 5 9 60:76 -7 23
9. FŠ Třebíč B MP 20 5 3 12 72:118 -12 18
10. SK Valeč MP 20 1 2 17 30:88 -25 5
11. Sokol Studenec MP 20 1 2 17 28:94 -31 5

Mladší přípravka - nádstavba (OP)

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. FC Náměšť - Vícenice MP 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SK Nové Syrovice MP 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Sokol Výčapy MP 0 0 0 0 0:0 0 0
4. TJ Koněšín MP 0 0 0 0 0:0 0 0
5. FSC Stará Říše MP 0 0 0 0 0:0 0 0
6. SK Moravské Budějovice MP 0 0 0 0 0:0 0 0
7. 1. FC Jemnicko MP 0 0 0 0 0:0 0 0
8. Sokol Březník MP 0 0 0 0 0:0 0 0
9. FC Rapotice MP 0 0 0 0 0:0 0 0
10. FC Budišov-Nárameč MP 0 0 0 0 0:0 0 0
11. Sokol Hrotovice MP 0 0 0 0 0:0 0 0
12. HFK Třebíč B MP 0 0 0 0 0:0 0 0

Starší přípravka (OP) - po posledním podzimním kole

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. FŠ Třebíč B SP 18 17 0 1 195:38 +27 51
2. FC Náměšť - Vícenice SP 18 17 0 1 178:42 +21 51
3. HFK Třebíč B SP 18 14 0 4 155:73 +18 42
4. Hajduk Lipník A SP 18 11 0 7 134:110 +3 33
5. FC Rapotice SP 18 10 0 8 100:79 0 30
6. Sokol Hrotovice SP 18 7 1 10 78:101 -2 22
7. Hajduk Lipník B SP 18 5 2 11 46:119 -13 17
8. Sokol Březník SP 18 4 1 13 71:121 -11 13
9. TJ Koněšín SP 18 3 0 15 59:138 -15 9
10. FC Budišov-Nárameč SP 18 0 0 18 35:230 -30 0

Starší přípravka - nádstavba (OP)

PořadíNázevZápasyVRPSkóre+/-Body
1. Sokol Hrotovice SP 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Hajduk Lipník B SP 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Sokol Březník SP 0 0 0 0 0:0 0 0
4. SK Blatnice SP 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Sokol Výčapy SP 0 0 0 0 0:0 0 0
6. FC Budišov-Nárameč SP 0 0 0 0 0:0 0 0
7. TJ Koněšín SP 0 0 0 0 0:0 0 0
8. SK Moravské Budějovice SP 0 0 0 0 0:0 0 0
9. SK Huhtamaki Okříšky SP 0 0 0 0 0:0 0 0