439037 přístupů

Rozpisy | Starší přípravka - nádstavba

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 12.04.2019 17:00 Sokol Březník SP SK Moravské Budějovice SP (5:5) 7:5
So 13.04.2019 15:30 SK Huhtamaki Okříšky SP SK Blatnice SP (8:2) 11:3
So 13.04.2019 15:30 Sokol Hrotovice SP TJ Koněšín SP (7:2) 7:5
So 13.04.2019 15:30 Sokol Výčapy SP FC Budišov-Nárameč SP (1:4) 4:6

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 19.04.2019 17:00 FC Budišov-Nárameč SP Sokol Březník SP (1:9) 6:7
So 20.04.2019 16:00 SK Blatnice SP Sokol Hrotovice SP (2:6) 4:5
So 20.04.2019 16:00 Hajduk Lipník B SP SK Huhtamaki Okříšky SP (1:5) 4:14
Út 23.04.2019 16:00 TJ Koněšín SP Sokol Výčapy SP (5:2) 7:5

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.04.2019 16:00 Sokol Hrotovice SP Hajduk Lipník B SP (3:3) 3:1
So 27.04.2019 16:00 Sokol Výčapy SP SK Blatnice SP (2:7) 2:5
So 27.04.2019 16:00 SK Moravské Budějovice SP FC Budišov-Nárameč SP (8:1) 9:6
Čt 02.05.2019 17:00 Sokol Březník SP TJ Koněšín SP (9:4) 12:4

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.05.2019 10:00 SK Blatnice SP Sokol Březník SP (6:3) 7:2
So 04.05.2019 16:30 TJ Koněšín SP SK Moravské Budějovice SP (3:7) 1:8
So 04.05.2019 16:30 SK Huhtamaki Okříšky SP Sokol Hrotovice SP (10:2) 3:6
Út 14.05.2019 16:30 Hajduk Lipník B SP Sokol Výčapy SP (8:3) 9:2

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 10.05.2019 17:00 Sokol Březník SP Hajduk Lipník B SP (5:4) 2:3
So 11.05.2019 16:30 Sokol Výčapy SP SK Huhtamaki Okříšky SP (2:17) 5:12
So 11.05.2019 16:30 SK Moravské Budějovice SP SK Blatnice SP (5:5) 2:5
So 11.05.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč SP TJ Koněšín SP (5:4) 2:4

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 17.05.2019 16:30 SK Huhtamaki Okříšky SP Sokol Březník SP (8:2) 9:4
So 18.05.2019 16:30 SK Blatnice SP FC Budišov-Nárameč SP (5:2) 8:1
So 18.05.2019 16:30 Hajduk Lipník B SP SK Moravské Budějovice SP (4:6) 1:7
So 18.05.2019 16:30 Sokol Hrotovice SP Sokol Výčapy SP (9:2) 13:1

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 24.05.2019 17:00 Sokol Březník SP Sokol Hrotovice SP (5:8) 5:5
So 25.05.2019 16:30 SK Moravské Budějovice SP SK Huhtamaki Okříšky SP (3:7) 4:12
So 25.05.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč SP Hajduk Lipník B SP (3:7) 6:2
So 25.05.2019 16:30 TJ Koněšín SP SK Blatnice SP (3:10) 3:10

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 31.05.2019 17:00 Sokol Výčapy SP Sokol Březník SP (8:12) 2:17
So 01.06.2019 16:30 Hajduk Lipník B SP TJ Koněšín SP (4:2) 11:1
So 01.06.2019 16:30 SK Huhtamaki Okříšky SP FC Budišov-Nárameč SP (13:2) 11:2
So 01.06.2019 16:30 Sokol Hrotovice SP SK Moravské Budějovice SP (3:0) 2:8

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.06.2019 16:30 SK Moravské Budějovice SP Sokol Výčapy SP (12:6) 9:4
So 08.06.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč SP Sokol Hrotovice SP (1:10) 1:12
So 08.06.2019 16:30 TJ Koněšín SP SK Huhtamaki Okříšky SP (6:5) 4:4
So 08.06.2019 16:30 SK Blatnice SP Hajduk Lipník B SP (9:1) 15:1