505436 přístupů

Rozpisy | Starší přípravka

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 25.09.2019 16:30 FC Rapotice SP Sokol Hrotovice SP (4:1) 5:1
St 25.09.2019 16:30 FK Rudíkov SP TJ Trnava SP (10:2) 10:4
Čt 26.09.2019 16:30 TJ Koněšín SP Sokol Březník SP (3:6) 6:4
St 02.10.2019 16:30 Sokol Studenec SP FC Budišov-Nárameč SP (3:1) 0:3

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.09.2019 16:00 FC Budišov-Nárameč SP FC Náměšť - Vícenice SP (1:7) 0:11
So 07.09.2019 16:00 TJ Trnava SP TJ Koněšín SP (5:11) 1:10
So 07.09.2019 16:00 FC Rapotice SP FK Rudíkov SP (4:5) 5:8
Ne 08.09.2019 12:30 Sokol Březník SP Sokol Studenec SP (12:6) 12:2

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 13.09.2019 16:30 FC Náměšť - Vícenice SP Sokol Březník SP (5:6) 6:1
So 14.09.2019 16:00 FK Rudíkov SP Sokol Hrotovice SP (14:1) 12:3
So 14.09.2019 16:00 TJ Koněšín SP FC Rapotice SP (2:7) 3:6
So 14.09.2019 16:00 Sokol Studenec SP TJ Trnava SP (1:10) 5:4

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 21.09.2019 15:30 Sokol Hrotovice SP FC Budišov-Nárameč SP (10:0) 12:2
So 21.09.2019 15:30 TJ Trnava SP FC Náměšť - Vícenice SP (2:6) 1:4
So 21.09.2019 15:30 FC Rapotice SP Sokol Studenec SP (11:2) 5:1
So 21.09.2019 15:30 FK Rudíkov SP TJ Koněšín SP (9:1) 8:3

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 27.09.2019 17:00 FC Budišov-Nárameč SP Sokol Březník SP (4:4) 3:6
So 28.09.2019 15:30 TJ Koněšín SP Sokol Hrotovice SP (1:2) 4:6
So 28.09.2019 15:30 Sokol Studenec SP FK Rudíkov SP (0:12) 1:16
So 28.09.2019 15:30 FC Náměšť - Vícenice SP FC Rapotice SP (1:7) 2:4

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 04.10.2019 17:00 Sokol Hrotovice SP Sokol Březník SP (8:4) 3:4
So 05.10.2019 15:00 TJ Trnava SP FC Budišov-Nárameč SP (4:2) 6:1
So 05.10.2019 15:00 FK Rudíkov SP FC Náměšť - Vícenice SP (11:2) 7:1
So 05.10.2019 15:00 TJ Koněšín SP Sokol Studenec SP (7:0) 11:2

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 11.10.2019 16:30 Sokol Březník SP TJ Trnava SP (8:0) 8:5
So 12.10.2019 15:00 Sokol Studenec SP Sokol Hrotovice SP (0:8) 0:14
So 12.10.2019 15:00 FC Náměšť - Vícenice SP TJ Koněšín SP (5:4) 8:2
So 12.10.2019 15:00 FC Budišov-Nárameč SP FC Rapotice SP (2:9) 0:19

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 19.10.2019 11:00 FC Rapotice SP Sokol Březník SP (5:3) 15:4
So 19.10.2019 14:30 Sokol Hrotovice SP TJ Trnava SP (7:1) 16:2
So 19.10.2019 14:30 FK Rudíkov SP FC Budišov-Nárameč SP (11:4) 13:3
So 19.10.2019 14:30 Sokol Studenec SP FC Náměšť - Vícenice SP (1:14) 0:16

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.10.2019 11:00 Sokol Březník SP FK Rudíkov SP (6:9) 7:17
So 26.10.2019 14:30 FC Náměšť - Vícenice SP Sokol Hrotovice SP (2:5) 7:3
So 26.10.2019 14:30 FC Budišov-Nárameč SP TJ Koněšín SP (0:8) 1:3
So 26.10.2019 14:30 TJ Trnava SP FC Rapotice SP (6:13) 1:18