490268 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 19.08.2016 18:00 SK Radkovice TJ Koněšín (0:1) 1:5
So 20.08.2016 15:00 1.SK Rouchovany Sokol Březník (1:2) 2:4
So 20.08.2016 16:30 SK Valeč FC Smrk (2:0) 6:1
So 20.08.2016 16:30 Sokol Třebenice FK Rudíkov (0:2) 0:3
So 20.08.2016 16:30 TJ Sokol Pyšel A FC Rapotice B (3:0) 4:2
Ne 21.08.2016 10:15 FC Budišov-Nárameč B Sokol Hrotovice B (2:0) 3:0

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.08.2016 16:30 TJ Koněšín FC Rapotice B (0:1) 1:3
So 27.08.2016 16:30 Sokol Hrotovice B 1.SK Rouchovany (0:1) 2:2
Ne 28.08.2016 16:30 FK Rudíkov TJ Sokol Pyšel A (0:1) 0:2
Ne 28.08.2016 16:30 FC Smrk Sokol Třebenice (1:0) 1:1
Ne 28.08.2016 16:30 Sokol Březník SK Valeč (2:1) 3:3
Ne 28.08.2016 16:30 SK Radkovice FC Budišov-Nárameč B (1:1) 4:1

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.09.2016 16:00 Sokol Třebenice Sokol Březník (3:0) 4:4
So 03.09.2016 16:00 TJ Sokol Pyšel A FC Smrk (0:0) 2:1
So 03.09.2016 16:00 FC Rapotice B FK Rudíkov (1:2) 2:6
Ne 04.09.2016 10:15 FC Budišov-Nárameč B TJ Koněšín (0:0) 1:0
Ne 04.09.2016 16:00 1.SK Rouchovany SK Radkovice (1:2) 1:2
Ne 04.09.2016 16:00 SK Valeč Sokol Hrotovice B (0:0) 1:1

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.09.2016 16:00 FK Rudíkov TJ Koněšín (0:1) 0:3
So 10.09.2016 16:00 SK Radkovice SK Valeč (1:0) 2:1
Ne 11.09.2016 10:15 FC Budišov-Nárameč B 1.SK Rouchovany (0:2) 2:2
Ne 11.09.2016 16:00 FC Smrk FC Rapotice B (0:1) 1:2
Ne 11.09.2016 16:00 Sokol Březník TJ Sokol Pyšel A (1:1) 2:3
Ne 11.09.2016 16:00 Sokol Hrotovice B Sokol Třebenice (1:2) 2:3

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.09.2016 15:30 1.SK Rouchovany TJ Koněšín (1:1) 1:1
So 17.09.2016 15:30 SK Valeč FC Budišov-Nárameč B (1:1) 3:1
So 17.09.2016 15:30 Sokol Třebenice SK Radkovice (0:1) 2:1
So 17.09.2016 15:30 FC Rapotice B Sokol Březník (0:1) 0:1
Ne 18.09.2016 15:30 TJ Sokol Pyšel A Sokol Hrotovice B (4:1) 7:2
Ne 18.09.2016 15:30 FK Rudíkov FC Smrk (1:1) 6:2

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 25.09.2016 10:15 FC Budišov-Nárameč B Sokol Třebenice (0:2) 3:4
Ne 25.09.2016 15:30 TJ Koněšín FC Smrk (2:0) 5:0
Ne 25.09.2016 15:30 Sokol Březník FK Rudíkov (1:0) 2:0
Ne 25.09.2016 15:30 Sokol Hrotovice B FC Rapotice B (5:0) 8:0
Ne 25.09.2016 15:30 SK Radkovice TJ Sokol Pyšel A (1:2) 3:4
So 29.10.2016 14:00 1.SK Rouchovany SK Valeč (3:2) 4:5

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.10.2016 15:00 SK Valeč TJ Koněšín (0:0) 1:0
So 01.10.2016 15:00 Sokol Třebenice 1.SK Rouchovany (1:0) 2:1
So 01.10.2016 15:00 TJ Sokol Pyšel A FC Budišov-Nárameč B (0:0) 1:1
So 01.10.2016 15:00 FC Rapotice B SK Radkovice (0:0) 1:1
So 01.10.2016 15:00 FK Rudíkov Sokol Hrotovice B (4:0) 5:0
Ne 02.10.2016 15:00 FC Smrk Sokol Březník (1:0) 5:0

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 09.10.2016 10:15 FC Budišov-Nárameč B FC Rapotice B (0:0) 1:1
Ne 09.10.2016 15:00 TJ Koněšín Sokol Březník (1:1) 5:1
Ne 09.10.2016 15:00 Sokol Hrotovice B FC Smrk (1:2) 4:2
Ne 09.10.2016 15:00 SK Radkovice FK Rudíkov (1:3) 2:6
Ne 09.10.2016 15:00 1.SK Rouchovany TJ Sokol Pyšel A (3:0) 5:0
Ne 09.10.2016 15:00 SK Valeč Sokol Třebenice (1:1) 2:1

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.10.2016 14:30 FC Rapotice B 1.SK Rouchovany (3:0) 5:3
Ne 16.10.2016 14:30 Sokol Třebenice TJ Koněšín (3:0) 5:0
Ne 16.10.2016 14:30 TJ Sokol Pyšel A SK Valeč (2:1) 3:1
Ne 16.10.2016 14:30 FK Rudíkov FC Budišov-Nárameč B (4:1) 7:2
Ne 16.10.2016 14:30 FC Smrk SK Radkovice (2:1) 4:1
Ne 16.10.2016 14:30 Sokol Březník Sokol Hrotovice B (0:1) 1:1

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.10.2016 14:30 TJ Koněšín Sokol Hrotovice B (3:0) 8:2
So 22.10.2016 14:30 Sokol Březník SK Radkovice (0:0) 2:0
So 22.10.2016 14:30 Sokol Třebenice TJ Sokol Pyšel A (1:1) 1:2
Ne 23.10.2016 14:30 FC Budišov-Nárameč B FC Smrk (2:1) 2:2
Ne 23.10.2016 14:30 1.SK Rouchovany FK Rudíkov (0:1) 2:3
Ne 23.10.2016 14:30 SK Valeč FC Rapotice B (0:0) 1:1

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.08.2016 16:30 TJ Sokol Pyšel A TJ Koněšín (1:1) 2:2
So 13.08.2016 16:30 FK Rudíkov SK Valeč (0:0) 2:2
So 13.08.2016 16:30 Sokol Hrotovice B SK Radkovice (2:1) 2:1
Ne 14.08.2016 14:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Březník (0:1) 4:1
Ne 14.08.2016 16:30 FC Rapotice B Sokol Třebenice (0:0) 1:1
Ne 14.08.2016 16:30 FC Smrk 1.SK Rouchovany (3:0) 7:0

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.04.2017 15:30 Sokol Hrotovice B FC Budišov-Nárameč B (1:1) 1:1
So 08.04.2017 15:30 FC Rapotice B TJ Sokol Pyšel A (0:2) 0:4
Ne 09.04.2017 15:30 TJ Koněšín SK Radkovice (1:0) 3:1
Ne 09.04.2017 15:30 Sokol Březník 1.SK Rouchovany (1:2) 1:3
Ne 09.04.2017 15:30 FC Smrk SK Valeč (1:1) 1:1
Ne 09.04.2017 15:30 FK Rudíkov Sokol Třebenice (0:0) 4:0

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.04.2017 16:00 FC Rapotice B TJ Koněšín (0:0) 0:4
So 15.04.2017 16:00 TJ Sokol Pyšel A FK Rudíkov (0:1) 2:2
So 15.04.2017 16:00 Sokol Třebenice FC Smrk (1:0) 1:2
So 15.04.2017 16:00 SK Valeč Sokol Březník (2:0) 3:2
So 15.04.2017 16:00 1.SK Rouchovany Sokol Hrotovice B (1:0) 6:0
Ne 16.04.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B SK Radkovice (2:0) 2:1

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.04.2017 16:00 Sokol Hrotovice B SK Valeč (0:4) 0:5
Ne 23.04.2017 16:00 TJ Koněšín FC Budišov-Nárameč B (2:2) 3:2
Ne 23.04.2017 16:00 SK Radkovice 1.SK Rouchovany (0:0) 1:0
Ne 23.04.2017 16:00 Sokol Březník Sokol Třebenice (2:0) 3:0
Ne 23.04.2017 16:00 FC Smrk TJ Sokol Pyšel A (2:2) 2:6
Ne 23.04.2017 16:00 FK Rudíkov FC Rapotice B (1:1) 2:1

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 30.04.2017 16:00 TJ Koněšín FK Rudíkov (2:1) 2:3
Ne 30.04.2017 16:00 TJ Sokol Pyšel A Sokol Březník (2:0) 4:0
Ne 30.04.2017 16:00 Sokol Třebenice Sokol Hrotovice B (3:0) 5:0
Ne 30.04.2017 16:00 SK Valeč SK Radkovice (0:0) 5:0
Ne 30.04.2017 16:00 1.SK Rouchovany FC Budišov-Nárameč B (1:2) 1:2
Po 01.05.2017 15:30 FC Rapotice B FC Smrk (3:0) 4:0

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.05.2017 16:30 TJ Koněšín 1.SK Rouchovany (0:1) 1:1
So 06.05.2017 16:30 SK Radkovice Sokol Třebenice (0:0) 1:0
So 06.05.2017 16:30 Sokol Hrotovice B TJ Sokol Pyšel A (1:3) 2:5
Ne 07.05.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B SK Valeč (0:0) 2:0
Ne 07.05.2017 16:30 Sokol Březník FC Rapotice B (1:1) 4:3
Ne 07.05.2017 16:30 FC Smrk FK Rudíkov (1:0) 3:0

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.05.2017 16:30 FC Rapotice B Sokol Hrotovice B (10:0) 14:0
So 13.05.2017 16:30 Sokol Třebenice FC Budišov-Nárameč B (0:4) 1:6
Ne 14.05.2017 16:30 FC Smrk TJ Koněšín (0:0) 1:0
Ne 14.05.2017 16:30 FK Rudíkov Sokol Březník (3:0) 7:0
Ne 14.05.2017 16:30 TJ Sokol Pyšel A SK Radkovice (2:0) 4:3
Ne 14.05.2017 16:30 SK Valeč 1.SK Rouchovany (0:0) 1:1

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.05.2017 16:30 SK Radkovice FC Rapotice B (3:0) 5:1
So 20.05.2017 16:30 Sokol Hrotovice B FK Rudíkov (0:4) 0:7
Ne 21.05.2017 16:30 TJ Koněšín SK Valeč (0:1) 0:3
Ne 21.05.2017 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Třebenice (2:0) 3:0
Ne 21.05.2017 16:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Sokol Pyšel A (0:1) 1:1
Ne 21.05.2017 16:30 Sokol Březník FC Smrk (2:2) 2:3

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.05.2017 16:30 FC Smrk Sokol Hrotovice B (6:0) 8:0
So 27.05.2017 16:30 Sokol Třebenice SK Valeč (1:3) 1:4
Ne 28.05.2017 16:30 Sokol Březník TJ Koněšín (2:1) 2:1
Ne 28.05.2017 16:30 FK Rudíkov SK Radkovice (0:1) 2:1
Ne 28.05.2017 16:30 FC Rapotice B FC Budišov-Nárameč B (3:0) 4:1
Ne 28.05.2017 16:30 TJ Sokol Pyšel A 1.SK Rouchovany (3:0) 3:1

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.06.2017 16:30 1.SK Rouchovany FC Rapotice B (3:0) 4:0
So 03.06.2017 16:30 Sokol Hrotovice B Sokol Březník (2:0) 2:3
Ne 04.06.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B FK Rudíkov (0:3) 2:8
Ne 04.06.2017 16:30 TJ Koněšín Sokol Třebenice (0:2) 2:3
Ne 04.06.2017 16:30 SK Valeč TJ Sokol Pyšel A (1:0) 2:0
Ne 04.06.2017 16:30 SK Radkovice FC Smrk (1:1) 2:2

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.06.2017 16:30 Sokol Hrotovice B TJ Koněšín (2:2) 4:2
So 10.06.2017 16:30 FK Rudíkov 1.SK Rouchovany (2:1) 5:1
So 10.06.2017 16:30 FC Rapotice B SK Valeč (2:2) 5:2
So 10.06.2017 16:30 TJ Sokol Pyšel A Sokol Třebenice (2:0) 4:0
Ne 11.06.2017 16:30 SK Radkovice Sokol Březník (2:1) 5:1
Ne 11.06.2017 16:30 FC Smrk FC Budišov-Nárameč B (0:1) 1:2

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.06.2017 16:30 TJ Koněšín TJ Sokol Pyšel A (0:1) 0:3
So 17.06.2017 16:30 Sokol Třebenice FC Rapotice B (1:0) 5:3
So 17.06.2017 16:30 SK Valeč FK Rudíkov (0:0) 2:0
So 17.06.2017 16:30 Sokol Březník FC Budišov-Nárameč B (1:1) 1:2
So 17.06.2017 16:30 SK Radkovice Sokol Hrotovice B (0:1) 2:1
Ne 18.06.2017 16:30 1.SK Rouchovany FC Smrk (1:0) 3:1