490307 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.08.2008 16:30 FC Rapotice B 1.SK Rouchovany (1:1) 2:6
Ne 10.08.2008 16:30 Sokol Hodov Sokol Lipník (1:4) 1:4
Ne 10.08.2008 16:30 SK Valeč FC Smrk (1:0) 2:0
Ne 10.08.2008 16:30 Myslibořice FC Svatoslav (2:0) 4:0
Ne 10.08.2008 16:30 Sokol Březník FC Kralice n.Oslavou (5:0) 8:0
Ne 10.08.2008 16:30 Družstevník Čechtín FC Budišov-Nárameč B (0:2) 2:2
Ne 10.08.2008 16:30 TJ Koněšín SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:0) 3:1

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.08.2008 16:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Koněšín (2:0) 3:1
So 16.08.2008 16:30 1.SK Rouchovany SK Aero Náměšť n. Oslavou (4:0) 6:0
So 16.08.2008 16:30 FC Svatoslav Sokol Březník (3:2) 3:5
So 16.08.2008 16:30 FC Rapotice B Sokol Hodov (3:0) 5:1
Ne 17.08.2008 16:30 FC Kralice n.Oslavou Družstevník Čechtín (2:1) 4:2
Ne 17.08.2008 16:30 FC Smrk Myslibořice (0:3) 0:4
Ne 17.08.2008 16:30 Sokol Lipník SK Valeč (3:0) 4:2

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.08.2008 16:30 SK Valeč FC Rapotice B (2:0) 2:0
So 23.08.2008 16:30 Sokol Hodov 1.SK Rouchovany (0:3) 0:4
So 23.08.2008 16:30 Myslibořice Sokol Lipník (4:0) 4:0
So 23.08.2008 16:30 Sokol Březník FC Smrk (1:1) 1:1
So 23.08.2008 16:30 TJ Koněšín FC Kralice n.Oslavou (0:0) 0:1
So 23.08.2008 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Budišov-Nárameč B (0:1) 0:1
Ne 24.08.2008 16:30 Družstevník Čechtín FC Svatoslav (1:2) 3:2

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.08.2008 16:30 FC Rapotice B Myslibořice (0:0) 0:4
Ne 31.08.2008 16:30 1.SK Rouchovany FC Budišov-Nárameč B (2:0) 2:0
Ne 31.08.2008 16:30 FC Kralice n.Oslavou SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:1) 1:1
Ne 31.08.2008 16:30 FC Svatoslav TJ Koněšín (1:3) 3:6
Ne 31.08.2008 16:30 FC Smrk Družstevník Čechtín (0:0) 0:2
Ne 31.08.2008 16:30 Sokol Lipník Sokol Březník (1:0) 4:0
Ne 31.08.2008 16:30 Sokol Hodov SK Valeč (0:3) 0:4

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.09.2008 16:00 FC Budišov-Nárameč B FC Kralice n.Oslavou (2:0) 3:0
Ne 07.09.2008 16:00 SK Valeč 1.SK Rouchovany (0:0) 1:1
Ne 07.09.2008 16:00 Myslibořice Sokol Hodov (2:0) 4:0
Ne 07.09.2008 16:00 Sokol Březník FC Rapotice B (2:0) 3:0
Ne 07.09.2008 16:00 Družstevník Čechtín Sokol Lipník (1:1) 2:1
Ne 07.09.2008 16:00 TJ Koněšín FC Smrk (2:2) 6:4
Ne 07.09.2008 16:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Svatoslav (1:0) 2:1

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.09.2008 16:00 Sokol Lipník TJ Koněšín (2:2) 2:2
So 13.09.2008 16:00 1.SK Rouchovany FC Kralice n.Oslavou (1:1) 5:1
So 13.09.2008 16:00 FC Smrk SK Aero Náměšť n. Oslavou (2:1) 2:3
So 13.09.2008 16:00 FC Rapotice B Družstevník Čechtín (1:2) 1:2
So 13.09.2008 16:00 Sokol Hodov Sokol Březník (0:1) 0:3
So 13.09.2008 16:00 SK Valeč Myslibořice (1:0) 2:2
Ne 14.09.2008 16:00 FC Svatoslav FC Budišov-Nárameč B (1:1) 4:1

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.09.2008 15:30 FC Budišov-Nárameč B FC Smrk (2:0) 3:1
Ne 21.09.2008 15:30 Myslibořice 1.SK Rouchovany (2:0) 4:1
Ne 21.09.2008 15:30 Sokol Březník SK Valeč (0:1) 2:1
Ne 21.09.2008 15:30 Družstevník Čechtín Sokol Hodov (6:0) 9:1
Ne 21.09.2008 15:30 TJ Koněšín FC Rapotice B (1:1) 2:1
Ne 21.09.2008 15:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Lipník (0:0) 0:0
Ne 21.09.2008 15:30 FC Kralice n.Oslavou FC Svatoslav (1:0) 2:1

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.09.2008 15:30 1.SK Rouchovany FC Svatoslav (1:1) 3:3
Ne 28.09.2008 15:30 FC Smrk FC Kralice n.Oslavou (1:0) 4:2
Ne 28.09.2008 15:30 Sokol Lipník FC Budišov-Nárameč B (2:0) 4:0
Ne 28.09.2008 15:30 FC Rapotice B SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:0) 3:1
Ne 28.09.2008 15:30 Sokol Hodov TJ Koněšín (1:0) 2:6
Ne 28.09.2008 15:30 SK Valeč Družstevník Čechtín (3:0) 4:2
Ne 28.09.2008 15:30 Myslibořice Sokol Březník (1:1) 1:1

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.10.2008 15:00 Družstevník Čechtín Myslibořice (0:1) 1:1
So 04.10.2008 15:00 Sokol Březník 1.SK Rouchovany (1:1) 1:1
So 04.10.2008 15:00 TJ Koněšín SK Valeč (2:1) 3:2
So 04.10.2008 15:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Hodov (0:0) 0:0
So 04.10.2008 15:00 FC Budišov-Nárameč B FC Rapotice B (1:1) 1:2
So 04.10.2008 15:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Lipník (1:0) 2:0
Ne 05.10.2008 15:00 FC Svatoslav FC Smrk (2:0) 6:3

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.10.2008 15:00 FC Rapotice B FC Kralice n.Oslavou (0:0) 1:0
Ne 12.10.2008 15:00 1.SK Rouchovany FC Smrk (4:1) 4:1
Ne 12.10.2008 15:00 Sokol Lipník FC Svatoslav (2:0) 4:0
Ne 12.10.2008 15:00 Sokol Hodov FC Budišov-Nárameč B (1:0) 1:1
Ne 12.10.2008 15:00 SK Valeč SK Aero Náměšť n. Oslavou (0:1) 0:1
Ne 12.10.2008 15:00 Myslibořice TJ Koněšín (1:1) 4:1
Ne 12.10.2008 15:00 Sokol Březník Družstevník Čechtín (2:1) 2:1

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.10.2008 14:30 FC Budišov-Nárameč B SK Valeč (2:1) 2:1
Ne 19.10.2008 14:30 Družstevník Čechtín 1.SK Rouchovany (1:2) 1:2
Ne 19.10.2008 14:30 TJ Koněšín Sokol Březník (3:1) 5:3
Ne 19.10.2008 14:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou Myslibořice (0:1) 0:2
Ne 19.10.2008 14:30 FC Kralice n.Oslavou Sokol Hodov (1:0) 4:0
Ne 19.10.2008 14:30 FC Smrk Sokol Lipník (0:1) 0:2
Ne 19.10.2008 15:30 FC Svatoslav FC Rapotice B (0:1) 0:2

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.10.2008 14:30 FC Rapotice B FC Smrk (5:0) 7:0
So 25.10.2008 14:30 1.SK Rouchovany Sokol Lipník (1:2) 1:2
So 25.10.2008 14:30 Sokol Hodov FC Svatoslav (0:4) 1:7
So 25.10.2008 14:30 SK Valeč FC Kralice n.Oslavou (3:1) 5:1
So 25.10.2008 14:30 Myslibořice FC Budišov-Nárameč B (4:0) 5:0
So 25.10.2008 14:30 Sokol Březník SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:0) 2:2
So 25.10.2008 14:30 Družstevník Čechtín TJ Koněšín (3:1) 4:1

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.11.2008 14:00 FC Budišov-Nárameč B Sokol Březník (0:2) 1:4
Ne 02.11.2008 14:00 FC Kralice n.Oslavou Myslibořice (0:1) 0:3
Ne 02.11.2008 14:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou Družstevník Čechtín (0:0) 0:2
Ne 02.11.2008 14:00 TJ Koněšín 1.SK Rouchovany (0:0) 2:3
Ne 02.11.2008 14:00 FC Svatoslav SK Valeč (3:1) 3:1
Ne 02.11.2008 14:00 FC Smrk Sokol Hodov (2:0) 6:0
Ne 02.11.2008 14:00 Sokol Lipník FC Rapotice B (0:0) 4:1

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 28.03.2009 15:00 FC Budišov-Nárameč B Družstevník Čechtín (0:1) 0:3
Ne 29.03.2009 15:00 1.SK Rouchovany FC Rapotice B 0:2
Ne 29.03.2009 15:00 Sokol Lipník Sokol Hodov 8:0
Ne 29.03.2009 15:00 FC Smrk SK Valeč 1:4
Ne 29.03.2009 15:00 FC Svatoslav Myslibořice (0:0) 1:2
Ne 29.03.2009 15:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou TJ Koněšín 0:4
Pá 08.05.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou Sokol Březník (1:2) 1:8

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 05.04.2009 15:30 TJ Koněšín FC Budišov-Nárameč B (0:0) 0:4
Ne 05.04.2009 15:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou 1.SK Rouchovany (0:0) 0:0
Ne 05.04.2009 15:30 Družstevník Čechtín FC Kralice n.Oslavou (0:1) 2:1
Ne 05.04.2009 15:30 Sokol Březník FC Svatoslav (4:0) 8:2
Ne 05.04.2009 15:30 Myslibořice FC Smrk (5:0) 8:1
Ne 05.04.2009 15:30 SK Valeč Sokol Lipník 0:2
Ne 05.04.2009 15:30 Sokol Hodov FC Rapotice B (0:6) 1:9

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.04.2009 15:30 FC Rapotice B SK Valeč (0:1) 0:4
So 11.04.2009 15:30 FC Budišov-Nárameč B SK Aero Náměšť n. Oslavou (3:0) 7:0
Ne 12.04.2009 15:30 1.SK Rouchovany Sokol Hodov (3:0) 3:0
Ne 12.04.2009 15:30 FC Smrk Sokol Březník (1:3) 3:3
Ne 12.04.2009 15:30 FC Svatoslav Družstevník Čechtín (1:0) 1:1
Ne 12.04.2009 15:30 FC Kralice n.Oslavou TJ Koněšín (4:0) 4:2
Ne 12.04.2009 16:30 Sokol Lipník Myslibořice (3:0) 4:0

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.04.2009 16:00 FC Budišov-Nárameč B 1.SK Rouchovany (0:0) 1:0
Ne 19.04.2009 16:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Kralice n.Oslavou 0:1
Ne 19.04.2009 16:00 TJ Koněšín FC Svatoslav (2:0) 4:1
Ne 19.04.2009 16:00 Sokol Březník Sokol Lipník (0:2) 2:5
Ne 19.04.2009 16:00 Myslibořice FC Rapotice B (2:0) 8:0
Ne 19.04.2009 16:00 SK Valeč Sokol Hodov 10:0
Ne 19.04.2009 17:00 Družstevník Čechtín FC Smrk (0:1) 3:2

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.04.2009 16:00 FC Rapotice B Sokol Březník (1:0) 1:1
Ne 26.04.2009 16:00 Sokol Hodov Myslibořice (0:3) 0:3
Ne 26.04.2009 16:00 1.SK Rouchovany SK Valeč 0:2
Ne 26.04.2009 16:00 Sokol Lipník Družstevník Čechtín (2:0) 3:0
Ne 26.04.2009 16:00 FC Smrk TJ Koněšín (1:1) 2:2
Ne 26.04.2009 16:00 FC Svatoslav SK Aero Náměšť n. Oslavou 1:3
Ne 26.04.2009 16:00 FC Kralice n.Oslavou FC Budišov-Nárameč B (0:0) 1:1

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.05.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou 1.SK Rouchovany 0:2
So 02.05.2009 16:30 FC Budišov-Nárameč B FC Svatoslav (0:0) 1:0
So 02.05.2009 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Smrk (2:0) 2:2
So 02.05.2009 16:30 TJ Koněšín Sokol Lipník 1:2
So 02.05.2009 16:30 Sokol Březník Sokol Hodov (1:1) 3:2
Ne 03.05.2009 16:30 Družstevník Čechtín FC Rapotice B (1:0) 1:0
Ne 03.05.2009 16:30 Myslibořice SK Valeč (1:0) 3:2

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.05.2009 16:30 FC Rapotice B TJ Koněšín (0:0) 2:0
Ne 10.05.2009 16:30 1.SK Rouchovany Myslibořice (0:0) 1:1
Ne 10.05.2009 16:30 SK Valeč Sokol Březník (0:2) 1:3
Ne 10.05.2009 16:30 Sokol Hodov Družstevník Čechtín 0:0
Ne 10.05.2009 16:30 Sokol Lipník SK Aero Náměšť n. Oslavou 3:1
Ne 10.05.2009 16:30 FC Smrk FC Budišov-Nárameč B (1:0) 2:0
Ne 10.05.2009 16:30 FC Svatoslav FC Kralice n.Oslavou 3:1

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.05.2009 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Lipník (0:1) 1:2
So 16.05.2009 16:30 Sokol Březník Myslibořice (0:2) 0:7
Ne 17.05.2009 16:30 FC Svatoslav 1.SK Rouchovany (3:1) 5:1
Ne 17.05.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou FC Smrk (2:0) 2:0
Ne 17.05.2009 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Rapotice B (1:1) 1:2
Ne 17.05.2009 16:30 TJ Koněšín Sokol Hodov (3:0) 4:0
Ne 17.05.2009 16:30 Družstevník Čechtín SK Valeč (1:0) 1:0

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.05.2009 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Březník (2:2) 3:3
So 23.05.2009 16:30 Sokol Lipník FC Kralice n.Oslavou 10:0
So 23.05.2009 16:30 Myslibořice Družstevník Čechtín (2:0) 7:0
So 23.05.2009 16:30 SK Valeč TJ Koněšín (0:2) 1:3
So 23.05.2009 16:30 Sokol Hodov SK Aero Náměšť n. Oslavou 2:4
So 23.05.2009 16:30 FC Rapotice B FC Budišov-Nárameč B (2:2) 2:2
So 23.05.2009 16:30 FC Smrk FC Svatoslav (1:0) 1:1

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.05.2009 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Hodov (4:0) 6:1
Ne 31.05.2009 16:30 FC Smrk 1.SK Rouchovany 0:5
Ne 31.05.2009 16:30 FC Svatoslav Sokol Lipník (0:1) 0:5
Ne 31.05.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou FC Rapotice B (0:1) 1:3
Ne 31.05.2009 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou SK Valeč 1:2
Ne 31.05.2009 16:30 TJ Koněšín Myslibořice (1:2) 2:3
Ne 31.05.2009 16:30 Družstevník Čechtín Sokol Březník (2:3) 4:3

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.06.2009 16:30 FC Rapotice B FC Svatoslav (2:1) 5:1
Ne 07.06.2009 16:30 1.SK Rouchovany Družstevník Čechtín (4:0) 7:0
Ne 07.06.2009 16:30 Sokol Březník TJ Koněšín (4:0) 5:2
Ne 07.06.2009 16:30 Myslibořice SK Aero Náměšť n. Oslavou (2:1) 3:1
Ne 07.06.2009 16:30 SK Valeč FC Budišov-Nárameč B (2:0) 3:1
Ne 07.06.2009 16:30 Sokol Hodov FC Kralice n.Oslavou (0:0) 1:2
Ne 07.06.2009 16:30 Sokol Lipník FC Smrk (2:0) 5:0

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.06.2009 16:30 Sokol Lipník 1.SK Rouchovany (1:0) 5:0
So 13.06.2009 16:30 FC Svatoslav Sokol Hodov (1:1) 4:2
So 13.06.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou SK Valeč (0:2) 0:4
So 13.06.2009 16:30 FC Budišov-Nárameč B Myslibořice (0:0) 0:1
So 13.06.2009 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Březník (1:2) 2:3
So 13.06.2009 16:30 TJ Koněšín Družstevník Čechtín (1:0) 3:1
Ne 14.06.2009 16:30 FC Smrk FC Rapotice B (0:0) 3:0

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.06.2009 16:30 Družstevník Čechtín SK Aero Náměšť n. Oslavou 3:1
So 20.06.2009 16:30 Myslibořice FC Kralice n.Oslavou (4:1) 5:1
So 20.06.2009 16:30 Sokol Hodov FC Smrk 0:6
So 20.06.2009 16:30 FC Rapotice B Sokol Lipník (0:5) 2:6
Ne 21.06.2009 16:30 1.SK Rouchovany TJ Koněšín 2:0
Ne 21.06.2009 16:30 Sokol Březník FC Budišov-Nárameč B (1:1) 2:2
Ne 21.06.2009 16:30 SK Valeč FC Svatoslav (0:1) 2:2