189322 přístupů

Rozpisy | Muži A

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 21.10.2017 14:30 Sokol Březník Sokol Třebenice
So 21.10.2017 14:30 SFK Dukovany 2001 B SK Radkovice
Ne 22.10.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B TJ Mohelno
Ne 22.10.2017 14:30 TJ Koněšín FK Rudíkov
Ne 22.10.2017 14:30 SK Valeč FC Smrk
Ne 22.10.2017 14:30 FC Kralice n.Oslavou FC Rapotice B

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 12.08.2017 16:30 FC Budišov-Nárameč B FK Rudíkov (1:2) 1:4
Ne 13.08.2017 16:30 SK Radkovice Sokol Třebenice (0:1) 0:2
Ne 13.08.2017 16:30 FC Rapotice B SFK Dukovany 2001 B (0:0) 1:1
Ne 13.08.2017 16:30 FC Smrk FC Kralice n.Oslavou (0:0) 1:0
Ne 13.08.2017 16:30 TJ Mohelno SK Valeč (1:0) 2:2
Ne 13.08.2017 16:30 Sokol Březník TJ Koněšín (0:0) 2:0

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 19.08.2017 16:30 TJ Koněšín Sokol Třebenice (0:1) 0:5
So 19.08.2017 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Březník (2:0) 3:1
So 19.08.2017 16:30 SK Valeč FK Rudíkov (0:3) 0:3
So 19.08.2017 16:30 FC Kralice n.Oslavou TJ Mohelno (1:1) 1:1
So 19.08.2017 16:30 SK Radkovice FC Rapotice B (3:0) 4:1
Ne 20.08.2017 16:30 SFK Dukovany 2001 B FC Smrk (1:1) 3:1

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.08.2017 16:30 FC Rapotice B Sokol Třebenice (3:1) 5:3
So 26.08.2017 16:30 TJ Koněšín FC Budišov-Nárameč B (3:1) 4:2
Ne 27.08.2017 16:30 FC Smrk SK Radkovice (1:0) 2:0
Ne 27.08.2017 16:30 TJ Mohelno SFK Dukovany 2001 B (0:4) 0:6
Ne 27.08.2017 16:30 FK Rudíkov FC Kralice n.Oslavou (2:1) 4:1
Ne 27.08.2017 16:30 Sokol Březník SK Valeč (1:0) 4:0

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.09.2017 16:00 FC Rapotice B FC Smrk (1:1) 2:1
Ne 03.09.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B Sokol Třebenice (2:2) 2:3
Ne 03.09.2017 16:00 SK Valeč TJ Koněšín (1:1) 2:1
Ne 03.09.2017 16:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Březník (0:0) 2:0
Ne 03.09.2017 16:00 SFK Dukovany 2001 B FK Rudíkov (1:1) 2:2
Ne 03.09.2017 16:00 SK Radkovice TJ Mohelno (0:0) 2:0

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.09.2017 16:00 FC Smrk Sokol Třebenice (2:2) 2:2
So 09.09.2017 16:00 FK Rudíkov SK Radkovice (4:0) 8:0
So 09.09.2017 16:00 TJ Koněšín FC Kralice n.Oslavou (2:0) 4:0
Ne 10.09.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B SK Valeč (1:0) 2:1
Ne 10.09.2017 16:00 TJ Mohelno FC Rapotice B (2:2) 5:3
Ne 10.09.2017 16:00 Sokol Březník SFK Dukovany 2001 B (0:0) 2:0

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.09.2017 15:30 SK Valeč Sokol Třebenice (2:0) 4:2
So 16.09.2017 15:30 SK Radkovice Sokol Březník (1:2) 1:3
Ne 17.09.2017 15:30 FC Kralice n.Oslavou FC Budišov-Nárameč B (0:2) 1:5
Ne 17.09.2017 15:30 SFK Dukovany 2001 B TJ Koněšín (2:0) 3:2
Ne 17.09.2017 15:30 FC Smrk TJ Mohelno (2:0) 3:1
So 28.10.2017 14:00 FC Rapotice B FK Rudíkov

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.09.2017 15:30 Sokol Třebenice TJ Mohelno (0:2) 1:3
Ne 24.09.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B SFK Dukovany 2001 B (3:0) 6:0
Ne 24.09.2017 15:30 FK Rudíkov FC Smrk (6:0) 11:2
Ne 24.09.2017 15:30 Sokol Březník FC Rapotice B (1:2) 4:3
Ne 24.09.2017 15:30 SK Valeč FC Kralice n.Oslavou (1:1) 3:1
So 28.10.2017 13:30 TJ Koněšín SK Radkovice

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Čt 28.09.2017 15:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Třebenice (0:2) 0:3
Ne 01.10.2017 15:00 SFK Dukovany 2001 B SK Valeč (1:0) 1:0
Ne 01.10.2017 15:00 SK Radkovice FC Budišov-Nárameč B (1:0) 2:1
Ne 01.10.2017 15:00 TJ Koněšín FC Rapotice B (0:0) 1:1
Ne 01.10.2017 15:00 FC Smrk Sokol Březník (0:2) 2:2
Ne 01.10.2017 15:00 TJ Mohelno FK Rudíkov (1:1) 1:2

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.10.2017 15:00 Sokol Třebenice FK Rudíkov (0:2) 1:4
Ne 08.10.2017 10:15 FC Budišov-Nárameč B FC Rapotice B (0:1) 0:3
Ne 08.10.2017 15:00 Sokol Březník TJ Mohelno (2:0) 3:0
Ne 08.10.2017 15:00 TJ Koněšín FC Smrk (2:0) 4:0
Ne 08.10.2017 15:00 SK Valeč SK Radkovice (0:0) 0:1
Ne 08.10.2017 15:00 FC Kralice n.Oslavou SFK Dukovany 2001 B (2:1) 3:3

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 14.10.2017 14:30 SFK Dukovany 2001 B Sokol Třebenice (4:0) 5:0
So 14.10.2017 14:30 SK Radkovice FC Kralice n.Oslavou (1:1) 5:2
So 14.10.2017 14:30 FC Smrk FC Budišov-Nárameč B (1:1) 3:2
So 14.10.2017 14:30 TJ Mohelno TJ Koněšín (2:0) 3:3
So 14.10.2017 14:30 FK Rudíkov Sokol Březník (5:2) 7:2
Ne 15.10.2017 14:30 FC Rapotice B SK Valeč (1:2) 3:2