363505 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.08.2013 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Destrukce Jaroměřice B (3:1) 5:1
Ne 11.08.2013 16:30 FK Rudíkov SK Blatnice (1:0) 3:2
Ne 11.08.2013 16:30 FC Náměšť - Vícenice B FC Rapotice B (1:1) 8:1
Ne 11.08.2013 16:30 Sokol Březník Sokol Šebkovice B (3:2) 5:3
Ne 11.08.2013 16:30 SFK Dukovany 2001 TJ Mohelno (3:1) 6:1
Ne 11.08.2013 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SK Nové Syrovice (1:0) 1:3
Ne 11.08.2013 16:30 TJ Třebelovice Sokol Třebenice (2:0) 3:3

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.08.2013 16:30 Sokol Šebkovice B SFK Dukovany 2001 (0:4) 0:5
So 17.08.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Březník (2:2) 2:2
So 17.08.2013 16:30 FC Rapotice B SK Huhtamaki Okříšky B (1:4) 1:7
Ne 18.08.2013 16:30 SK Blatnice Sokol Třebenice (2:1) 3:4
Ne 18.08.2013 16:30 SK Nové Syrovice TJ Třebelovice (0:1) 0:2
Ne 18.08.2013 16:30 TJ Mohelno 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:1) 2:3
Ne 18.08.2013 16:30 FK Rudíkov FC Náměšť - Vícenice B (1:1) 3:1

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 24.08.2013 16:30 FC Náměšť - Vícenice B SK Blatnice (3:0) 4:0
So 24.08.2013 16:30 TJ Třebelovice TJ Mohelno (5:0) 8:1
So 24.08.2013 16:30 Sokol Třebenice SK Nové Syrovice (1:2) 2:2
Ne 25.08.2013 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B FK Rudíkov (1:1) 3:1
Ne 25.08.2013 16:30 Sokol Březník FC Rapotice B (3:0) 4:1
Ne 25.08.2013 16:30 SFK Dukovany 2001 TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 1:1
Ne 25.08.2013 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Šebkovice B (2:0) 3:1

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 30.08.2013 18:00 FC Rapotice B SFK Dukovany 2001 (1:2) 1:4
So 31.08.2013 16:00 Sokol Šebkovice B TJ Třebelovice (0:3) 1:4
So 31.08.2013 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:0) 1:1
So 31.08.2013 16:00 FK Rudíkov Sokol Březník (0:1) 1:4
Ne 01.09.2013 16:00 SK Blatnice SK Nové Syrovice (0:3) 1:6
Ne 01.09.2013 16:00 TJ Mohelno Sokol Třebenice (2:1) 2:1
Ne 01.09.2013 16:00 FC Náměšť - Vícenice B SK Huhtamaki Okříšky B (2:2) 6:3

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.09.2013 16:00 SK Huhtamaki Okříšky B SK Blatnice (0:0) 0:0
So 07.09.2013 16:00 Sokol Březník FC Náměšť - Vícenice B (1:2) 1:2
So 07.09.2013 16:00 1.SK Rokytnice n. Rokytnou FC Rapotice B (0:1) 0:1
So 07.09.2013 16:00 TJ Třebelovice TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 3:2
So 07.09.2013 16:00 Sokol Třebenice Sokol Šebkovice B (2:0) 2:1
So 07.09.2013 16:00 SK Nové Syrovice TJ Mohelno (1:2) 5:2
Ne 08.09.2013 16:00 SFK Dukovany 2001 FK Rudíkov (0:0) 1:0

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 14.09.2013 16:00 Sokol Šebkovice B SK Nové Syrovice (1:1) 1:2
So 14.09.2013 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Třebenice (2:0) 3:1
So 14.09.2013 16:00 FC Náměšť - Vícenice B SFK Dukovany 2001 (1:2) 2:5
Ne 15.09.2013 16:00 SK Blatnice TJ Mohelno (2:0) 3:0
Ne 15.09.2013 16:00 FC Rapotice B TJ Třebelovice (1:0) 3:0
Ne 15.09.2013 16:00 FK Rudíkov 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:0) 0:2
Ne 15.09.2013 16:00 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Březník (2:0) 7:0

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 21.09.2013 15:30 Sokol Březník SK Blatnice (1:0) 3:2
So 21.09.2013 15:30 SFK Dukovany 2001 SK Huhtamaki Okříšky B (2:0) 2:0
So 21.09.2013 15:30 TJ Třebelovice FK Rudíkov (0:0) 0:1
So 21.09.2013 15:30 Sokol Třebenice FC Rapotice B (1:0) 2:0
Ne 22.09.2013 15:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou FC Náměšť - Vícenice B (3:1) 5:3
Ne 22.09.2013 15:30 SK Nové Syrovice TJ Destrukce Jaroměřice B (2:0) 6:0
Ne 22.09.2013 15:30 TJ Mohelno Sokol Šebkovice B (1:0) 2:2

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 28.09.2013 15:30 SK Blatnice Sokol Šebkovice B (2:0) 4:1
So 28.09.2013 15:30 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Mohelno (2:0) 3:0
So 28.09.2013 15:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Třebelovice (1:1) 3:1
Ne 29.09.2013 15:30 FC Rapotice B SK Nové Syrovice (0:2) 1:3
Ne 29.09.2013 15:30 FK Rudíkov Sokol Třebenice (3:1) 5:1
Ne 29.09.2013 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:0) 1:3
Ne 29.09.2013 15:30 Sokol Březník SFK Dukovany 2001 (0:2) 2:2

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 05.10.2013 15:00 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Březník (2:0) 5:0
So 05.10.2013 15:00 TJ Třebelovice SK Huhtamaki Okříšky B (3:1) 6:3
So 05.10.2013 15:00 Sokol Třebenice FC Náměšť - Vícenice B (1:1) 4:2
So 05.10.2013 15:00 Sokol Šebkovice B TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 0:0
Ne 06.10.2013 15:00 SFK Dukovany 2001 SK Blatnice (3:0) 6:1
Ne 06.10.2013 15:00 SK Nové Syrovice FK Rudíkov (1:0) 1:0
Ne 06.10.2013 15:00 TJ Mohelno FC Rapotice B (1:3) 3:4

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 12.10.2013 15:00 SK Blatnice TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 2:2
So 12.10.2013 15:00 FC Rapotice B Sokol Šebkovice B (0:4) 1:5
So 12.10.2013 15:00 FK Rudíkov TJ Mohelno (3:0) 4:0
So 12.10.2013 15:00 FC Náměšť - Vícenice B SK Nové Syrovice (1:1) 3:2
So 12.10.2013 15:00 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Třebenice (4:2) 5:2
Ne 13.10.2013 15:00 Sokol Březník TJ Třebelovice (0:2) 1:3
Ne 13.10.2013 15:00 SFK Dukovany 2001 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:1) 3:1

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 19.10.2013 14:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SK Blatnice (1:0) 1:0
So 19.10.2013 14:30 Sokol Třebenice Sokol Březník (0:0) 3:1
So 19.10.2013 14:30 SK Nové Syrovice SK Huhtamaki Okříšky B (1:0) 3:1
So 19.10.2013 14:30 TJ Mohelno FC Náměšť - Vícenice B (0:5) 0:5
So 19.10.2013 14:30 Sokol Šebkovice B FK Rudíkov (2:0) 2:0
Ne 20.10.2013 14:30 TJ Třebelovice SFK Dukovany 2001 (1:0) 2:0
Ne 20.10.2013 14:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Rapotice B (0:1) 2:1

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.10.2013 14:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Šebkovice B (3:1) 7:2
So 26.10.2013 14:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou TJ Třebelovice (0:0) 1:0
Ne 27.10.2013 14:30 SK Blatnice FC Rapotice B (2:0) 5:1
Ne 27.10.2013 14:30 FK Rudíkov TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 1:2
Ne 27.10.2013 14:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Mohelno (1:0) 2:1
Ne 27.10.2013 14:30 Sokol Březník SK Nové Syrovice (0:1) 0:1
Ne 27.10.2013 14:30 SFK Dukovany 2001 Sokol Třebenice (1:0) 3:0

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.11.2013 13:30 Sokol Třebenice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:1) 0:3
So 02.11.2013 13:30 TJ Mohelno Sokol Březník (0:0) 0:1
So 02.11.2013 13:30 Sokol Šebkovice B SK Huhtamaki Okříšky B (0:0) 0:0
So 02.11.2013 13:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Náměšť - Vícenice B (1:1) 3:1
Ne 03.11.2013 13:30 TJ Třebelovice SK Blatnice (0:0) 1:0
Ne 03.11.2013 13:30 SK Nové Syrovice SFK Dukovany 2001 (1:2) 1:3
Ne 03.11.2013 13:30 FC Rapotice B FK Rudíkov (0:1) 1:4

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.11.2013 13:30 SK Blatnice FK Rudíkov (1:0) 2:0
So 09.11.2013 13:30 Sokol Šebkovice B Sokol Březník (0:1) 0:1
So 09.11.2013 13:30 Sokol Třebenice TJ Třebelovice (3:3) 3:6
Ne 10.11.2013 13:30 FC Rapotice B FC Náměšť - Vícenice B (0:1) 3:2
Ne 10.11.2013 13:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Huhtamaki Okříšky B (1:0) 2:2
Ne 10.11.2013 13:30 TJ Mohelno SFK Dukovany 2001 (0:1) 0:1
Ne 10.11.2013 13:30 SK Nové Syrovice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (4:1) 6:2

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 29.03.2014 15:00 Sokol Třebenice SK Blatnice (1:2) 1:2
So 29.03.2014 15:00 1.SK Rokytnice n. Rokytnou TJ Mohelno (0:0) 2:1
Ne 30.03.2014 15:00 TJ Třebelovice SK Nové Syrovice (0:0) 1:2
Ne 30.03.2014 15:00 SFK Dukovany 2001 Sokol Šebkovice B (2:0) 6:0
Ne 30.03.2014 15:00 Sokol Březník TJ Destrukce Jaroměřice B (3:2) 4:3
Ne 30.03.2014 15:00 SK Huhtamaki Okříšky B FC Rapotice B (4:0) 7:3
Ne 30.03.2014 15:00 FC Náměšť - Vícenice B FK Rudíkov (0:0) 1:0

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 05.04.2014 15:30 FC Rapotice B Sokol Březník (1:0) 2:4
So 05.04.2014 15:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SFK Dukovany 2001 (1:1) 1:3
Ne 06.04.2014 15:30 SK Blatnice FC Náměšť - Vícenice B (0:1) 2:1
Ne 06.04.2014 15:30 FK Rudíkov SK Huhtamaki Okříšky B (2:2) 2:2
Ne 06.04.2014 15:30 Sokol Šebkovice B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (2:0) 2:1
Ne 06.04.2014 15:30 TJ Mohelno TJ Třebelovice (0:2) 1:3
Ne 06.04.2014 15:30 SK Nové Syrovice Sokol Třebenice (3:2) 3:3

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 12.04.2014 15:30 SK Nové Syrovice SK Blatnice (0:1) 1:2
So 12.04.2014 15:30 Sokol Třebenice TJ Mohelno (1:0) 2:1
So 12.04.2014 15:30 TJ Třebelovice Sokol Šebkovice B (1:0) 4:1
So 12.04.2014 15:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou TJ Destrukce Jaroměřice B (2:1) 2:1
So 12.04.2014 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B FC Náměšť - Vícenice B (0:2) 0:3
Ne 13.04.2014 15:30 SFK Dukovany 2001 FC Rapotice B (6:1) 10:1
Ne 13.04.2014 15:30 Sokol Březník FK Rudíkov (1:0) 2:0

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 19.04.2014 16:00 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Březník (2:0) 2:2
So 19.04.2014 16:00 FK Rudíkov SFK Dukovany 2001 (1:0) 1:0
So 19.04.2014 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Třebelovice (0:1) 0:4
So 19.04.2014 16:00 Sokol Šebkovice B Sokol Třebenice (1:3) 3:3
Ne 20.04.2014 16:00 SK Blatnice SK Huhtamaki Okříšky B (0:1) 1:4
Ne 20.04.2014 16:00 FC Rapotice B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:1) 0:3
Ne 20.04.2014 16:00 TJ Mohelno SK Nové Syrovice (2:0) 4:0

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.04.2014 16:00 SK Nové Syrovice Sokol Šebkovice B (2:0) 5:0
So 26.04.2014 16:00 Sokol Třebenice TJ Destrukce Jaroměřice B (2:0) 3:0
Ne 27.04.2014 16:00 TJ Mohelno SK Blatnice (1:0) 3:0
Ne 27.04.2014 16:00 TJ Třebelovice FC Rapotice B (3:0) 6:0
Ne 27.04.2014 16:00 1.SK Rokytnice n. Rokytnou FK Rudíkov (0:0) 1:1
Ne 27.04.2014 16:00 SFK Dukovany 2001 FC Náměšť - Vícenice B (0:1) 4:2
Ne 27.04.2014 16:00 Sokol Březník SK Huhtamaki Okříšky B (2:1) 2:7

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.05.2014 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B SFK Dukovany 2001 (2:0) 3:2
So 03.05.2014 16:30 FC Náměšť - Vícenice B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:0) 0:3
So 03.05.2014 16:30 FC Rapotice B Sokol Třebenice (1:1) 1:5
So 03.05.2014 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Nové Syrovice (0:1) 0:3
So 03.05.2014 16:30 Sokol Šebkovice B TJ Mohelno (0:2) 2:2
Ne 04.05.2014 16:30 SK Blatnice Sokol Březník (4:0) 5:0
Ne 04.05.2014 16:30 FK Rudíkov TJ Třebelovice (1:0) 2:0

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.05.2014 16:30 Sokol Šebkovice B SK Blatnice (0:0) 1:2
So 10.05.2014 16:30 Sokol Třebenice FK Rudíkov (0:0) 3:0
Ne 11.05.2014 16:30 TJ Mohelno TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 1:1
Ne 11.05.2014 16:30 SK Nové Syrovice FC Rapotice B (1:0) 10:0
Ne 11.05.2014 16:30 TJ Třebelovice FC Náměšť - Vícenice B (1:0) 4:0
Ne 11.05.2014 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SK Huhtamaki Okříšky B (0:2) 4:2
Ne 11.05.2014 16:30 SFK Dukovany 2001 Sokol Březník (3:0) 7:0

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.05.2014 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Třebelovice (1:2) 2:5
So 17.05.2014 16:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Třebenice (0:2) 3:5
So 17.05.2014 16:30 FK Rudíkov SK Nové Syrovice (1:0) 5:0
Ne 18.05.2014 16:30 SK Blatnice SFK Dukovany 2001 (1:0) 1:1
Ne 18.05.2014 16:30 Sokol Březník 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:2) 2:2
Ne 18.05.2014 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Šebkovice B (1:1) 1:2
Pá 06.06.2014 17:30 FC Rapotice B TJ Mohelno (0:4) 1:5

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 24.05.2014 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Blatnice (1:2) 1:4
So 24.05.2014 16:30 Sokol Šebkovice B FC Rapotice B (4:0) 9:0
So 24.05.2014 16:30 SK Nové Syrovice FC Náměšť - Vícenice B (1:0) 4:2
So 24.05.2014 16:30 TJ Třebelovice Sokol Březník (2:1) 4:1
So 24.05.2014 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SFK Dukovany 2001 (0:2) 0:4
Ne 25.05.2014 16:30 TJ Mohelno FK Rudíkov (0:1) 0:2
Ne 25.05.2014 16:30 Sokol Třebenice SK Huhtamaki Okříšky B (2:1) 2:7

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 30.05.2014 18:00 FC Rapotice B TJ Destrukce Jaroměřice B (0:3) 0:4
So 31.05.2014 16:30 SK Blatnice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:0) 2:0
So 31.05.2014 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B SK Nové Syrovice (2:0) 3:1
Ne 01.06.2014 16:30 SFK Dukovany 2001 TJ Třebelovice (2:0) 2:0
Ne 01.06.2014 16:30 Sokol Březník Sokol Třebenice (2:0) 5:2
Ne 01.06.2014 16:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Mohelno (0:0) 1:0
Ne 01.06.2014 16:30 FK Rudíkov Sokol Šebkovice B (2:1) 4:2

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.06.2014 16:30 Sokol Šebkovice B FC Náměšť - Vícenice B (1:0) 1:1
So 07.06.2014 16:30 Sokol Třebenice SFK Dukovany 2001 (0:3) 3:6
Ne 08.06.2014 16:30 FC Rapotice B SK Blatnice (0:4) 1:7
Ne 08.06.2014 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FK Rudíkov (0:1) 0:1
Ne 08.06.2014 16:30 TJ Mohelno SK Huhtamaki Okříšky B (3:0) 3:3
Ne 08.06.2014 16:30 SK Nové Syrovice Sokol Březník (1:1) 4:2
Ne 08.06.2014 16:30 TJ Třebelovice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (2:0) 5:0

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 13.06.2014 17:30 SFK Dukovany 2001 SK Nové Syrovice (0:0) 1:3
So 14.06.2014 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Třebenice (1:0) 3:1
So 14.06.2014 16:30 Sokol Březník TJ Mohelno (0:0) 2:1
So 14.06.2014 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Šebkovice B (3:0) 3:1
So 14.06.2014 16:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Destrukce Jaroměřice B (3:1) 4:1
So 14.06.2014 16:30 FK Rudíkov FC Rapotice B (3:0) 9:1
Ne 15.06.2014 16:30 SK Blatnice TJ Třebelovice (1:0) 3:2