409714 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.08.2014 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Šebkovice B (1:0) 2:1
So 09.08.2014 16:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Březník (2:3) 4:8
Ne 10.08.2014 14:30 Družstevník Jakubov TJ Slavia Chlístov (0:3) 3:7
Ne 10.08.2014 16:30 FK Rudíkov Sokol Třebenice (3:1) 6:1
Ne 10.08.2014 16:30 SK Blatnice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:1) 2:2
Ne 10.08.2014 16:30 Sokol Výčapy TJ Třebelovice (0:0) 1:0
Ne 10.08.2014 16:30 Sokol Lipník SK Nové Syrovice (0:1) 0:6

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.08.2014 16:30 Sokol Březník Sokol Lipník (1:0) 3:2
So 16.08.2014 16:30 Sokol Šebkovice B Družstevník Jakubov (1:2) 1:3
Ne 17.08.2014 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SK Nové Syrovice (1:6) 5:9
Ne 17.08.2014 16:30 TJ Třebelovice FC Náměšť - Vícenice B (3:0) 10:0
Ne 17.08.2014 16:30 TJ Slavia Chlístov Sokol Výčapy (0:0) 0:0
Ne 17.08.2014 16:30 Sokol Třebenice SK Huhtamaki Okříšky B (0:5) 3:8
Ne 17.08.2014 16:30 SK Blatnice FK Rudíkov (1:0) 1:1

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.08.2014 16:30 FK Rudíkov 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:2) 1:2
So 23.08.2014 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B SK Blatnice (4:0) 8:1
So 23.08.2014 16:30 Družstevník Jakubov Sokol Třebenice (2:1) 7:2
So 23.08.2014 16:30 Sokol Výčapy Sokol Šebkovice B (2:0) 4:0
So 23.08.2014 16:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Slavia Chlístov (0:2) 1:2
So 23.08.2014 16:30 SK Nové Syrovice Sokol Březník (1:0) 2:0
Ne 24.08.2014 16:30 Sokol Lipník TJ Třebelovice (1:0) 2:1

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.08.2014 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Březník (0:0) 1:0
So 30.08.2014 16:30 TJ Třebelovice SK Nové Syrovice (2:3) 3:7
So 30.08.2014 16:30 Sokol Šebkovice B FC Náměšť - Vícenice B (3:0) 3:0
So 30.08.2014 16:30 Sokol Třebenice Sokol Výčapy (0:0) 0:1
So 30.08.2014 16:30 FK Rudíkov SK Huhtamaki Okříšky B (0:2) 2:5
Ne 31.08.2014 16:30 TJ Slavia Chlístov Sokol Lipník (4:0) 4:1
Ne 31.08.2014 16:30 SK Blatnice Družstevník Jakubov (0:0) 1:0

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.09.2014 16:00 SK Huhtamaki Okříšky B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:1) 4:2
So 06.09.2014 16:00 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Třebenice (2:2) 5:4
So 06.09.2014 16:00 SK Nové Syrovice TJ Slavia Chlístov (2:0) 3:0
So 06.09.2014 16:00 Sokol Březník TJ Třebelovice (0:2) 0:4
Ne 07.09.2014 14:30 Družstevník Jakubov FK Rudíkov (1:2) 3:3
Ne 07.09.2014 16:00 Sokol Výčapy SK Blatnice (0:1) 2:1
Ne 07.09.2014 16:00 Sokol Lipník Sokol Šebkovice B (3:0) 4:0

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 14.09.2014 16:00 1.SK Rokytnice n. Rokytnou TJ Třebelovice (2:0) 2:2
Ne 14.09.2014 16:00 TJ Slavia Chlístov Sokol Březník (2:0) 3:1
Ne 14.09.2014 16:00 Sokol Třebenice Sokol Lipník (1:1) 2:1
Ne 14.09.2014 16:00 SK Blatnice FC Náměšť - Vícenice B (0:1) 2:4
Ne 14.09.2014 16:00 FK Rudíkov Sokol Výčapy (1:0) 1:0
Ne 14.09.2014 16:00 SK Huhtamaki Okříšky B Družstevník Jakubov (3:1) 5:2
Pá 03.10.2014 16:30 Sokol Šebkovice B SK Nové Syrovice (0:2) 0:4

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.09.2014 15:30 FC Náměšť - Vícenice B FK Rudíkov (2:1) 3:2
So 20.09.2014 15:30 Sokol Březník Sokol Šebkovice B (0:1) 1:1
Ne 21.09.2014 15:30 Družstevník Jakubov 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:2) 3:4
Ne 21.09.2014 15:30 Sokol Výčapy SK Huhtamaki Okříšky B (2:1) 3:2
Ne 21.09.2014 15:30 Sokol Lipník SK Blatnice (0:1) 0:3
Ne 21.09.2014 15:30 SK Nové Syrovice Sokol Třebenice (7:0) 9:1
Ne 21.09.2014 15:30 TJ Třebelovice TJ Slavia Chlístov (2:0) 2:2

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.09.2014 15:30 Sokol Šebkovice B TJ Třebelovice (0:2) 0:3
So 27.09.2014 15:30 Sokol Třebenice Sokol Březník (3:2) 7:3
So 27.09.2014 15:30 SK Blatnice SK Nové Syrovice (0:3) 0:5
So 27.09.2014 15:30 FK Rudíkov Sokol Lipník (2:2) 7:3
Ne 28.09.2014 15:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou TJ Slavia Chlístov (1:1) 2:1
Ne 28.09.2014 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B FC Náměšť - Vícenice B (0:0) 4:0
Ne 28.09.2014 15:30 Družstevník Jakubov Sokol Výčapy (1:0) 3:0

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.10.2014 15:00 FC Náměšť - Vícenice B Družstevník Jakubov (1:1) 3:2
So 04.10.2014 16:00 Sokol Březník SK Blatnice (0:1) 0:3
Ne 05.10.2014 15:00 Sokol Výčapy 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:1) 3:1
Ne 05.10.2014 15:00 Sokol Lipník SK Huhtamaki Okříšky B (2:1) 3:2
Ne 05.10.2014 15:00 SK Nové Syrovice FK Rudíkov (4:1) 5:2
Ne 05.10.2014 15:00 TJ Třebelovice Sokol Třebenice (1:0) 5:0
Ne 05.10.2014 15:00 TJ Slavia Chlístov Sokol Šebkovice B (1:1) 3:1

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.10.2014 15:00 Sokol Šebkovice B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (2:1) 2:3
So 11.10.2014 15:00 Sokol Třebenice TJ Slavia Chlístov (0:2) 0:2
So 11.10.2014 15:00 FK Rudíkov Sokol Březník (1:0) 3:1
So 11.10.2014 15:00 SK Huhtamaki Okříšky B SK Nové Syrovice (4:0) 4:2
So 11.10.2014 15:00 Sokol Výčapy FC Náměšť - Vícenice B (0:1) 1:1
Ne 12.10.2014 14:30 Družstevník Jakubov Sokol Lipník (2:0) 5:2
Ne 12.10.2014 15:00 SK Blatnice TJ Třebelovice (0:1) 0:4

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.10.2014 14:30 FC Náměšť - Vícenice B 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:3) 1:11
So 18.10.2014 14:30 SK Nové Syrovice Družstevník Jakubov (0:0) 1:2
So 18.10.2014 14:30 Sokol Šebkovice B Sokol Třebenice (0:1) 1:3
Ne 19.10.2014 14:30 Sokol Lipník Sokol Výčapy (0:0) 0:1
Ne 19.10.2014 14:30 Sokol Březník SK Huhtamaki Okříšky B (2:0) 2:2
Ne 19.10.2014 14:30 TJ Třebelovice FK Rudíkov (1:0) 5:0
Ne 19.10.2014 14:30 TJ Slavia Chlístov SK Blatnice (1:3) 1:5

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.10.2014 14:30 FK Rudíkov TJ Slavia Chlístov (1:1) 2:2
So 25.10.2014 14:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Třebelovice (4:0) 6:4
So 25.10.2014 14:30 Sokol Výčapy SK Nové Syrovice (1:3) 1:4
Ne 26.10.2014 14:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Třebenice (5:0) 6:0
Ne 26.10.2014 14:30 SK Blatnice Sokol Šebkovice B (1:3) 1:4
Ne 26.10.2014 14:30 Družstevník Jakubov Sokol Březník (1:0) 3:0
Ne 26.10.2014 14:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Lipník (1:1) 7:2

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.11.2014 13:30 SK Nové Syrovice FC Náměšť - Vícenice B (1:1) 5:1
So 01.11.2014 13:30 Sokol Šebkovice B FK Rudíkov (0:1) 4:1
So 01.11.2014 13:30 Sokol Třebenice SK Blatnice (2:0) 3:1
Ne 02.11.2014 13:30 Sokol Lipník 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (1:2) 2:3
Ne 02.11.2014 13:30 Sokol Březník Sokol Výčapy (1:2) 3:4
Ne 02.11.2014 13:30 TJ Třebelovice Družstevník Jakubov (2:0) 3:1
Ne 02.11.2014 13:30 TJ Slavia Chlístov SK Huhtamaki Okříšky B (2:3) 2:4

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.06.2015 16:30 SK Nové Syrovice Sokol Lipník (4:1) 6:2
So 20.06.2015 16:30 Sokol Březník FC Náměšť - Vícenice B (4:1) 5:1
So 20.06.2015 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SK Blatnice (6:1) 9:2
So 20.06.2015 16:30 Sokol Třebenice FK Rudíkov (0:1) 0:3
Ne 21.06.2015 16:30 TJ Třebelovice Sokol Výčapy (1:1) 2:1
Ne 21.06.2015 16:30 TJ Slavia Chlístov Družstevník Jakubov (4:0) 5:1
Ne 21.06.2015 16:30 Sokol Šebkovice B SK Huhtamaki Okříšky B (1:1) 1:1

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 28.03.2015 15:00 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Třebenice (1:0) 1:0
Ne 29.03.2015 14:30 Družstevník Jakubov Sokol Šebkovice B (1:0) 2:1
Ne 29.03.2015 15:00 SK Nové Syrovice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (4:2) 6:2
Ne 29.03.2015 15:00 Sokol Lipník Sokol Březník (4:3) 6:3
Ne 29.03.2015 15:00 FC Náměšť - Vícenice B TJ Třebelovice (2:0) 2:0
Ne 29.03.2015 15:00 Sokol Výčapy TJ Slavia Chlístov (1:0) 4:0
Ne 29.03.2015 15:00 FK Rudíkov SK Blatnice (2:1) 2:2

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.04.2015 15:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou FK Rudíkov (2:1) 2:3
So 04.04.2015 15:30 Sokol Třebenice Družstevník Jakubov (0:2) 1:7
Ne 05.04.2015 15:30 TJ Slavia Chlístov FC Náměšť - Vícenice B (3:1) 6:1
Ne 05.04.2015 15:30 TJ Třebelovice Sokol Lipník (1:1) 2:3
Pá 24.04.2015 17:30 Sokol Šebkovice B Sokol Výčapy (1:0) 1:2
Čt 07.05.2015 17:30 SK Blatnice SK Huhtamaki Okříšky B (2:0) 4:0
St 13.05.2015 18:00 Sokol Březník SK Nové Syrovice (1:1) 1:2

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.04.2015 15:30 Sokol Březník 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (3:1) 4:1
So 11.04.2015 15:30 Sokol Výčapy Sokol Třebenice (1:1) 3:1
So 11.04.2015 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B FK Rudíkov (2:2) 2:3
Ne 12.04.2015 14:30 Družstevník Jakubov SK Blatnice (0:1) 2:1
Ne 12.04.2015 15:30 SK Nové Syrovice TJ Třebelovice (1:1) 2:1
Ne 12.04.2015 15:30 Sokol Lipník TJ Slavia Chlístov (2:2) 3:3
Ne 12.04.2015 15:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Šebkovice B (0:1) 4:1

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.04.2015 16:00 Sokol Třebenice FC Náměšť - Vícenice B (2:0) 2:1
So 18.04.2015 16:00 Sokol Šebkovice B Sokol Lipník (1:1) 1:2
Ne 19.04.2015 16:00 1.SK Rokytnice n. Rokytnou SK Huhtamaki Okříšky B (2:1) 5:1
Ne 19.04.2015 16:00 FK Rudíkov Družstevník Jakubov (1:1) 2:3
Ne 19.04.2015 16:00 SK Blatnice Sokol Výčapy (0:0) 1:1
Ne 19.04.2015 16:00 TJ Slavia Chlístov SK Nové Syrovice (0:1) 1:1
Ne 19.04.2015 16:00 TJ Třebelovice Sokol Březník (1:1) 2:2

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.04.2015 16:00 Sokol Březník TJ Slavia Chlístov (0:2) 0:3
Ne 26.04.2015 14:30 Družstevník Jakubov SK Huhtamaki Okříšky B (4:0) 6:1
Ne 26.04.2015 16:00 TJ Třebelovice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:2) 2:3
Ne 26.04.2015 16:00 SK Nové Syrovice Sokol Šebkovice B (0:0) 3:0
Ne 26.04.2015 16:00 Sokol Lipník Sokol Třebenice (1:1) 3:1
Ne 26.04.2015 16:00 FC Náměšť - Vícenice B SK Blatnice (0:0) 3:2
Ne 26.04.2015 16:00 Sokol Výčapy FK Rudíkov (1:0) 2:0

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.05.2015 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Družstevník Jakubov (1:0) 2:1
So 02.05.2015 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Výčapy (0:1) 1:2
So 02.05.2015 16:30 FK Rudíkov FC Náměšť - Vícenice B (1:2) 2:4
So 02.05.2015 16:30 Sokol Šebkovice B Sokol Březník (0:4) 4:6
Ne 03.05.2015 10:15 Sokol Třebenice SK Nové Syrovice (0:2) 1:3
Ne 03.05.2015 16:30 SK Blatnice Sokol Lipník (1:0) 1:0
Ne 03.05.2015 16:30 TJ Slavia Chlístov TJ Třebelovice (3:2) 3:3

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.05.2015 16:30 TJ Slavia Chlístov 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (2:1) 2:3
So 09.05.2015 16:30 SK Nové Syrovice SK Blatnice (1:2) 3:3
So 09.05.2015 16:30 FC Náměšť - Vícenice B SK Huhtamaki Okříšky B (2:0) 7:0
So 09.05.2015 16:30 Sokol Výčapy Družstevník Jakubov (0:1) 1:1
Ne 10.05.2015 16:30 TJ Třebelovice Sokol Šebkovice B (2:0) 3:0
Ne 10.05.2015 16:30 Sokol Březník Sokol Třebenice (2:1) 3:1
Ne 10.05.2015 16:30 Sokol Lipník FK Rudíkov (3:0) 5:0

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.05.2015 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Výčapy (0:0) 0:0
So 16.05.2015 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Lipník (1:3) 4:4
So 16.05.2015 16:30 Sokol Třebenice TJ Třebelovice (2:3) 2:4
So 16.05.2015 16:30 Sokol Šebkovice B TJ Slavia Chlístov (1:2) 2:5
Ne 17.05.2015 16:30 FK Rudíkov SK Nové Syrovice (1:2) 1:3
Ne 17.05.2015 16:30 SK Blatnice Sokol Březník (1:0) 2:0
Ne 17.05.2015 17:00 Družstevník Jakubov FC Náměšť - Vícenice B (1:0) 4:1

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.05.2015 16:30 Sokol Březník FK Rudíkov (0:1) 1:2
So 23.05.2015 16:30 SK Nové Syrovice SK Huhtamaki Okříšky B (5:0) 8:0
Ne 24.05.2015 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Šebkovice B (0:0) 2:2
Ne 24.05.2015 16:30 TJ Slavia Chlístov Sokol Třebenice (2:1) 4:2
Ne 24.05.2015 16:30 TJ Třebelovice SK Blatnice (2:0) 3:1
Ne 24.05.2015 16:30 Sokol Lipník Družstevník Jakubov (1:1) 3:2
Ne 24.05.2015 16:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Výčapy (1:1) 1:2

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.05.2015 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou FC Náměšť - Vícenice B (2:0) 2:3
So 30.05.2015 16:30 Družstevník Jakubov SK Nové Syrovice (0:1) 1:4
So 30.05.2015 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Březník (3:1) 5:1
So 30.05.2015 16:30 FK Rudíkov TJ Třebelovice (3:0) 6:1
So 30.05.2015 16:30 SK Blatnice TJ Slavia Chlístov (0:0) 2:2
So 30.05.2015 16:30 Sokol Třebenice Sokol Šebkovice B (2:1) 6:3
Ne 31.05.2015 16:30 Sokol Výčapy Sokol Lipník (4:0) 6:0

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.06.2015 16:30 Sokol Třebenice 1.SK Rokytnice n. Rokytnou (0:1) 2:1
So 06.06.2015 16:30 Sokol Šebkovice B SK Blatnice (1:4) 2:4
So 06.06.2015 16:30 Sokol Březník Družstevník Jakubov (1:2) 5:2
So 06.06.2015 16:30 Sokol Lipník FC Náměšť - Vícenice B (0:0) 1:2
Ne 07.06.2015 16:30 TJ Slavia Chlístov FK Rudíkov (0:1) 1:1
Ne 07.06.2015 16:30 TJ Třebelovice SK Huhtamaki Okříšky B (2:1) 4:2
Ne 07.06.2015 16:30 SK Nové Syrovice Sokol Výčapy (2:0) 4:0

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.06.2015 16:30 1.SK Rokytnice n. Rokytnou Sokol Lipník (2:0) 3:1
So 13.06.2015 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Slavia Chlístov (1:3) 3:5
Ne 14.06.2015 14:30 Družstevník Jakubov TJ Třebelovice (2:1) 3:4
Ne 14.06.2015 16:30 FC Náměšť - Vícenice B SK Nové Syrovice (1:0) 2:3
Ne 14.06.2015 16:30 Sokol Výčapy Sokol Březník (3:1) 3:2
Ne 14.06.2015 16:30 FK Rudíkov Sokol Šebkovice B (1:1) 3:1
Ne 14.06.2015 16:30 SK Blatnice Sokol Třebenice (1:1) 3:1