456783 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.08.2012 16:30 TJ Třebelovice Sokol Březník (4:0) 8:1
So 11.08.2012 16:30 SK Blatnice FK Rudíkov (0:3) 0:5
So 11.08.2012 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Destrukce Jaroměřice B (0:1) 2:1
Ne 12.08.2012 16:30 TJ Vladislav TJ Mohelno (2:0) 5:0
Ne 12.08.2012 16:30 FC Náměšť - Vícenice B SK Moravské Budějovice B (1:2) 2:6
Ne 12.08.2012 16:30 SFK Dukovany 2001 SK Nové Syrovice (1:1) 1:2
Ne 12.08.2012 16:30 TJ Slavia Chlístov Sokol Výčapy (1:1) 1:1

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.08.2012 16:30 FK Rudíkov Sokol Březník (0:1) 4:2
So 18.08.2012 16:30 Sokol Výčapy TJ Třebelovice (0:2) 3:3
So 18.08.2012 16:30 SK Nové Syrovice TJ Slavia Chlístov (3:1) 4:2
So 18.08.2012 16:30 SK Moravské Budějovice B SFK Dukovany 2001 (1:1) 1:1
So 18.08.2012 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Náměšť - Vícenice B (2:2) 4:3
So 18.08.2012 16:30 TJ Mohelno SK Huhtamaki Okříšky B (1:1) 1:4
So 18.08.2012 16:30 SK Blatnice TJ Vladislav (1:0) 1:1

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.08.2012 16:30 Sokol Březník Sokol Výčapy (0:0) 5:1
So 25.08.2012 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B SK Blatnice (4:1) 8:3
Ne 26.08.2012 16:30 TJ Vladislav FK Rudíkov (0:1) 1:2
Ne 26.08.2012 16:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Mohelno (3:1) 3:3
Ne 26.08.2012 16:30 SFK Dukovany 2001 TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 0:1
Ne 26.08.2012 16:30 TJ Slavia Chlístov SK Moravské Budějovice B (2:2) 2:2
Ne 26.08.2012 16:30 TJ Třebelovice SK Nové Syrovice (0:2) 2:5

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.09.2012 16:00 SK Moravské Budějovice B TJ Třebelovice (1:0) 3:1
So 01.09.2012 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Slavia Chlístov (0:2) 1:2
So 01.09.2012 16:00 SK Blatnice FC Náměšť - Vícenice B (2:0) 3:0
Ne 02.09.2012 16:00 SK Nové Syrovice Sokol Březník (3:1) 4:1
Ne 02.09.2012 16:00 FK Rudíkov Sokol Výčapy (1:1) 1:1
Ne 02.09.2012 16:00 TJ Mohelno SFK Dukovany 2001 (0:0) 0:1
Ne 02.09.2012 16:00 TJ Vladislav SK Huhtamaki Okříšky B (1:0) 2:0

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.09.2012 16:00 SK Huhtamaki Okříšky B FK Rudíkov (3:0) 5:1
Ne 09.09.2012 16:00 Sokol Březník SK Moravské Budějovice B (3:0) 4:2
Ne 09.09.2012 16:00 FC Náměšť - Vícenice B TJ Vladislav (1:2) 1:4
Ne 09.09.2012 16:00 SFK Dukovany 2001 SK Blatnice (1:1) 1:2
Ne 09.09.2012 16:00 TJ Slavia Chlístov TJ Mohelno (3:0) 5:0
Ne 09.09.2012 16:00 TJ Třebelovice TJ Destrukce Jaroměřice B (3:1) 6:1
Ne 09.09.2012 16:00 Sokol Výčapy SK Nové Syrovice (1:0) 2:2

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.09.2012 15:30 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Březník (0:0) 3:2
So 15.09.2012 15:30 SK Moravské Budějovice B Sokol Výčapy (1:0) 2:1
So 15.09.2012 15:30 SK Blatnice TJ Slavia Chlístov (0:0) 2:1
Ne 16.09.2012 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B FC Náměšť - Vícenice B (2:0) 4:1
Ne 16.09.2012 15:30 TJ Vladislav SFK Dukovany 2001 (0:0) 1:0
Ne 16.09.2012 15:30 TJ Mohelno TJ Třebelovice (0:2) 1:4
Ne 16.09.2012 15:30 FK Rudíkov SK Nové Syrovice (1:3) 2:6

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.09.2012 15:30 Sokol Březník TJ Mohelno (2:0) 3:0
So 22.09.2012 15:30 SFK Dukovany 2001 SK Huhtamaki Okříšky B (0:0) 1:0
So 22.09.2012 15:30 TJ Slavia Chlístov TJ Vladislav (0:1) 2:1
So 22.09.2012 15:30 TJ Třebelovice SK Blatnice (1:2) 2:2
So 22.09.2012 15:30 Sokol Výčapy TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 1:0
Ne 23.09.2012 15:30 SK Nové Syrovice SK Moravské Budějovice B (0:0) 2:0
Ne 23.09.2012 15:30 FC Náměšť - Vícenice B FK Rudíkov (2:0) 2:2

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 29.09.2012 15:30 SK Blatnice Sokol Březník (1:1) 2:3
So 29.09.2012 15:30 FK Rudíkov SK Moravské Budějovice B (1:2) 2:3
So 29.09.2012 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Slavia Chlístov (0:0) 1:0
Ne 30.09.2012 15:30 FC Náměšť - Vícenice B SFK Dukovany 2001 (1:0) 3:0
Ne 30.09.2012 15:30 TJ Vladislav TJ Třebelovice (5:1) 8:3
Ne 30.09.2012 15:30 TJ Mohelno Sokol Výčapy (0:1) 2:3
Ne 30.09.2012 15:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Nové Syrovice (0:0) 1:0

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.10.2012 15:00 Sokol Březník TJ Vladislav (1:1) 2:3
So 06.10.2012 15:00 SK Moravské Budějovice B TJ Destrukce Jaroměřice B (3:2) 5:4
Ne 07.10.2012 15:00 SK Nové Syrovice TJ Mohelno (6:0) 7:1
Ne 07.10.2012 15:00 Sokol Výčapy SK Blatnice (0:1) 0:3
Ne 07.10.2012 15:00 TJ Třebelovice SK Huhtamaki Okříšky B (1:1) 3:2
Ne 07.10.2012 15:00 TJ Slavia Chlístov FC Náměšť - Vícenice B (1:1) 3:4
Ne 07.10.2012 15:00 SFK Dukovany 2001 FK Rudíkov (0:0) 1:3

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.10.2012 15:00 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Březník (2:3) 4:5
So 13.10.2012 15:00 SK Blatnice SK Nové Syrovice (0:0) 1:3
So 13.10.2012 15:00 FC Náměšť - Vícenice B TJ Třebelovice (1:1) 2:4
Ne 14.10.2012 15:00 SFK Dukovany 2001 TJ Slavia Chlístov (4:0) 7:0
Ne 14.10.2012 15:00 TJ Vladislav Sokol Výčapy (1:0) 1:0
Ne 14.10.2012 15:00 TJ Mohelno SK Moravské Budějovice B (1:0) 2:3
Ne 14.10.2012 15:00 FK Rudíkov TJ Destrukce Jaroměřice B (0:2) 1:4

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.10.2012 14:30 SK Moravské Budějovice B SK Blatnice (3:0) 4:1
Ne 21.10.2012 14:30 Sokol Březník FC Náměšť - Vícenice B (2:2) 3:4
Ne 21.10.2012 14:30 TJ Slavia Chlístov FK Rudíkov (0:0) 0:0
Ne 21.10.2012 14:30 TJ Třebelovice SFK Dukovany 2001 (1:0) 4:1
Ne 21.10.2012 14:30 Sokol Výčapy SK Huhtamaki Okříšky B (0:0) 1:1
Ne 21.10.2012 14:30 SK Nové Syrovice TJ Vladislav (0:1) 1:1
Ne 21.10.2012 14:30 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Mohelno (5:0) 5:0

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.10.2012 14:30 SK Blatnice TJ Destrukce Jaroměřice B (0:2) 2:3
So 27.10.2012 14:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Výčapy (0:0) 2:0
So 27.10.2012 14:30 SK Huhtamaki Okříšky B SK Nové Syrovice (4:0) 4:1
Ne 28.10.2012 14:30 SFK Dukovany 2001 Sokol Březník (3:1) 5:3
So 10.11.2012 13:30 FK Rudíkov TJ Mohelno (1:1) 1:2
Ne 11.11.2012 13:30 TJ Vladislav SK Moravské Budějovice B (1:4) 4:7
Ne 11.11.2012 13:30 TJ Slavia Chlístov TJ Třebelovice (1:0) 1:0

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.11.2012 13:30 Sokol Březník TJ Slavia Chlístov (0:2) 2:2
So 03.11.2012 13:30 SK Nové Syrovice FC Náměšť - Vícenice B (0:0) 1:0
So 03.11.2012 13:30 SK Moravské Budějovice B SK Huhtamaki Okříšky B (0:2) 2:5
Ne 04.11.2012 13:30 TJ Mohelno SK Blatnice (2:2) 3:4
Ne 04.11.2012 13:30 Sokol Výčapy SFK Dukovany 2001 (1:1) 2:2
Ne 04.11.2012 13:30 TJ Třebelovice FK Rudíkov (2:1) 4:3
Ne 04.11.2012 13:30 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Vladislav (0:0) 1:1

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 08.05.2013 16:30 Sokol Březník TJ Třebelovice (0:1) 1:3
St 08.05.2013 16:30 FK Rudíkov SK Blatnice (2:0) 8:0
St 08.05.2013 16:30 TJ Mohelno TJ Vladislav (0:0) 3:2
St 08.05.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Huhtamaki Okříšky B (0:0) 0:1
St 08.05.2013 16:30 SK Moravské Budějovice B FC Náměšť - Vícenice B (2:0) 5:1
St 08.05.2013 16:30 SK Nové Syrovice SFK Dukovany 2001 (0:0) 0:0
St 08.05.2013 16:30 Sokol Výčapy TJ Slavia Chlístov (0:0) 2:1

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 31.03.2013 17:30 SFK Dukovany 2001 SK Moravské Budějovice B (1:2) 7:2
So 22.06.2013 13:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Mohelno (4:1) 7:3
So 22.06.2013 16:30 Sokol Březník FK Rudíkov (4:1) 4:1
So 22.06.2013 16:30 TJ Třebelovice Sokol Výčapy (0:1) 1:1
So 22.06.2013 16:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Destrukce Jaroměřice B (4:1) 7:2
Ne 23.06.2013 16:30 TJ Slavia Chlístov SK Nové Syrovice (1:0) 3:1
Ne 23.06.2013 16:30 TJ Vladislav SK Blatnice (0:0) 5:0

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.04.2013 13:00 SK Moravské Budějovice B TJ Slavia Chlístov (1:0) 4:0
So 06.04.2013 14:00 FK Rudíkov TJ Vladislav (0:1) 1:1
Ne 07.04.2013 15:30 SK Blatnice SK Huhtamaki Okříšky B (1:3) 1:7
Ne 07.04.2013 15:30 TJ Mohelno FC Náměšť - Vícenice B (1:3) 2:4
St 01.05.2013 16:30 Sokol Výčapy Sokol Březník (0:1) 0:2
St 22.05.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SFK Dukovany 2001 (1:1) 1:4
St 22.05.2013 16:30 SK Nové Syrovice TJ Třebelovice (1:0) 1:0

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.04.2013 15:30 Sokol Březník SK Nové Syrovice (1:3) 2:4
So 13.04.2013 15:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Vladislav (0:3) 3:3
Ne 14.04.2013 15:30 Sokol Výčapy FK Rudíkov (0:0) 0:0
Ne 14.04.2013 15:30 TJ Třebelovice SK Moravské Budějovice B (2:1) 2:2
Ne 14.04.2013 15:30 TJ Slavia Chlístov TJ Destrukce Jaroměřice B (1:2) 1:4
Ne 14.04.2013 15:30 SFK Dukovany 2001 TJ Mohelno (1:0) 3:0
Ne 14.04.2013 15:30 FC Náměšť - Vícenice B SK Blatnice (0:0) 4:0

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.04.2013 16:00 SK Moravské Budějovice B Sokol Březník (1:0) 3:2
So 20.04.2013 16:00 FK Rudíkov SK Huhtamaki Okříšky B (0:3) 1:5
So 20.04.2013 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Třebelovice (0:1) 0:2
Ne 21.04.2013 16:00 TJ Vladislav FC Náměšť - Vícenice B (3:0) 4:0
Ne 21.04.2013 16:00 SK Blatnice SFK Dukovany 2001 (0:2) 0:3
Ne 21.04.2013 16:00 TJ Mohelno TJ Slavia Chlístov (1:0) 4:0
Ne 21.04.2013 16:00 SK Nové Syrovice Sokol Výčapy (1:0) 2:0

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.04.2013 16:00 Sokol Březník TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 2:0
So 27.04.2013 16:00 FC Náměšť - Vícenice B SK Huhtamaki Okříšky B (0:0) 0:1
Ne 28.04.2013 16:00 Sokol Výčapy SK Moravské Budějovice B (0:0) 0:2
Ne 28.04.2013 16:00 SFK Dukovany 2001 TJ Vladislav (0:2) 3:4
Ne 28.04.2013 16:00 TJ Třebelovice TJ Mohelno (1:1) 5:1
Ne 28.04.2013 16:00 SK Nové Syrovice FK Rudíkov (0:0) 1:2
Ne 28.04.2013 16:00 TJ Slavia Chlístov SK Blatnice (0:0) 1:2

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.05.2013 16:30 TJ Mohelno Sokol Březník (4:0) 6:0
So 04.05.2013 16:30 FK Rudíkov FC Náměšť - Vícenice B (2:1) 4:1
So 04.05.2013 16:30 SK Blatnice TJ Třebelovice (0:0) 0:0
So 04.05.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Výčapy (0:1) 1:1
Ne 05.05.2013 16:30 SK Moravské Budějovice B SK Nové Syrovice (0:0) 2:2
Ne 05.05.2013 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B SFK Dukovany 2001 (1:2) 1:2
Ne 05.05.2013 16:30 TJ Vladislav TJ Slavia Chlístov (1:1) 3:3

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.05.2013 16:30 Sokol Březník SK Blatnice (1:1) 2:3
So 11.05.2013 16:30 SK Moravské Budějovice B FK Rudíkov (0:2) 2:4
So 11.05.2013 16:30 Sokol Výčapy TJ Mohelno (0:0) 0:0
Ne 12.05.2013 16:30 SFK Dukovany 2001 FC Náměšť - Vícenice B (0:0) 3:1
Ne 12.05.2013 16:30 TJ Třebelovice TJ Vladislav (0:1) 1:1
Ne 12.05.2013 16:30 SK Nové Syrovice TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 4:1
Ne 12.05.2013 16:30 TJ Slavia Chlístov SK Huhtamaki Okříšky B (3:1) 5:2

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.05.2013 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B TJ Třebelovice (1:1) 2:2
So 18.05.2013 16:30 FC Náměšť - Vícenice B TJ Slavia Chlístov (1:0) 2:0
So 18.05.2013 16:30 FK Rudíkov SFK Dukovany 2001 (1:2) 2:6
Ne 19.05.2013 16:30 TJ Vladislav Sokol Březník (2:1) 2:1
Ne 19.05.2013 16:30 TJ Mohelno SK Nové Syrovice (1:1) 3:2
Ne 19.05.2013 16:30 SK Blatnice Sokol Výčapy (0:0) 0:0
Ne 19.05.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Moravské Budějovice B (1:1) 2:1

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.05.2013 16:30 SK Nové Syrovice SK Blatnice (2:0) 5:0
So 25.05.2013 16:30 TJ Slavia Chlístov SFK Dukovany 2001 (0:4) 2:4
So 25.05.2013 16:30 Sokol Výčapy TJ Vladislav (1:2) 1:5
So 25.05.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FK Rudíkov (0:0) 1:2
Ne 26.05.2013 16:30 Sokol Březník SK Huhtamaki Okříšky B (1:1) 2:2
Ne 26.05.2013 16:30 SK Moravské Budějovice B TJ Mohelno (0:1) 1:2
Ne 26.05.2013 16:30 TJ Třebelovice FC Náměšť - Vícenice B (2:1) 2:4

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.06.2013 16:30 FC Náměšť - Vícenice B Sokol Březník (3:2) 6:5
So 01.06.2013 16:30 FK Rudíkov TJ Slavia Chlístov (1:0) 4:2
So 01.06.2013 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B Sokol Výčapy (0:0) 2:1
Ne 02.06.2013 16:30 SK Blatnice SK Moravské Budějovice B (0:0) 1:1
Ne 02.06.2013 16:30 SFK Dukovany 2001 TJ Třebelovice (2:2) 4:3
Ne 02.06.2013 16:30 TJ Vladislav SK Nové Syrovice (4:1) 6:2
Ne 02.06.2013 16:30 TJ Mohelno TJ Destrukce Jaroměřice B (2:0) 3:0

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.06.2013 16:30 Sokol Březník SFK Dukovany 2001 (0:0) 1:3
So 08.06.2013 16:30 SK Moravské Budějovice B TJ Vladislav (0:2) 0:7
So 08.06.2013 16:30 SK Nové Syrovice SK Huhtamaki Okříšky B (1:1) 5:1
Ne 09.06.2013 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Blatnice 1:1
Ne 09.06.2013 16:30 TJ Mohelno FK Rudíkov (2:0) 3:0
Ne 09.06.2013 16:30 TJ Třebelovice TJ Slavia Chlístov 7:1
Ne 09.06.2013 16:30 Sokol Výčapy FC Náměšť - Vícenice B 2:1

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.06.2013 16:30 TJ Slavia Chlístov Sokol Březník (0:2) 2:2
So 15.06.2013 16:30 FC Náměšť - Vícenice B SK Nové Syrovice (1:1) 1:1
So 15.06.2013 16:30 SFK Dukovany 2001 Sokol Výčapy (1:0) 3:0
So 15.06.2013 16:30 FK Rudíkov TJ Třebelovice (1:1) 1:3
So 15.06.2013 16:30 SK Huhtamaki Okříšky B SK Moravské Budějovice B (2:2) 2:4
Ne 16.06.2013 16:30 SK Blatnice TJ Mohelno (0:1) 2:2
Ne 16.06.2013 16:30 TJ Vladislav TJ Destrukce Jaroměřice B (2:0) 4:0