453498 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.08.2009 10:00 Sokol Hartvíkovice B JIPAP Přibyslavice B (1:1) 1:2
So 08.08.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Aero Náměšť n. Oslavou 5:0
So 08.08.2009 16:30 Sokol Výčapy FC Budišov-Nárameč B (0:1) 1:2
Ne 09.08.2009 16:30 Sokol Březník SK Valeč (0:3) 1:4
Ne 09.08.2009 16:30 TJ Koněšín 1.SK Rouchovany 1:2
Ne 09.08.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou FC Svatoslav 0:2
Ne 09.08.2009 16:30 Sokol Lipník FC Rapotice B 4:2

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.08.2009 16:30 FC Rapotice B TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 1:0
So 15.08.2009 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Lipník 1:3
Ne 16.08.2009 16:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Březník (1:2) 3:3
Ne 16.08.2009 16:30 1.SK Rouchovany SK Aero Náměšť n. Oslavou 2:1
Ne 16.08.2009 16:30 FC Svatoslav Sokol Výčapy (0:1) 0:2
Ne 16.08.2009 16:30 SK Valeč FC Kralice n.Oslavou 5:1
Ne 16.08.2009 16:30 TJ Koněšín Sokol Hartvíkovice B (0:0) 1:0

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.08.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Budišov-Nárameč B (0:0) 0:0
So 22.08.2009 16:30 Sokol Březník TJ Koněšín (1:0) 3:1
So 22.08.2009 16:30 FC Kralice n.Oslavou JIPAP Přibyslavice B (1:1) 4:3
So 22.08.2009 16:30 Sokol Výčapy SK Valeč (1:1) 1:3
So 22.08.2009 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Rapotice B (0:2) 1:2
So 22.08.2009 16:30 Sokol Lipník FC Svatoslav (1:0) 5:0
Ne 23.08.2009 10:15 Sokol Hartvíkovice B 1.SK Rouchovany (1:0) 3:1

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 29.08.2009 16:30 Sokol Hartvíkovice B Sokol Březník (1:3) 3:4
So 29.08.2009 16:30 TJ Koněšín FC Kralice n.Oslavou (3:0) 8:0
So 29.08.2009 16:30 FC Budišov-Nárameč B SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:0) 2:0
Ne 30.08.2009 16:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Výčapy (1:0) 3:3
Ne 30.08.2009 16:30 SK Valeč Sokol Lipník (0:1) 1:1
Ne 30.08.2009 16:30 FC Svatoslav TJ Destrukce Jaroměřice B (1:2) 4:2
Ne 30.08.2009 16:30 1.SK Rouchovany FC Rapotice B (0:1) 0:2

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 05.09.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Valeč (0:2) 1:5
So 05.09.2009 16:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Hartvíkovice B (2:1) 2:3
So 05.09.2009 16:00 FC Rapotice B FC Budišov-Nárameč B (0:0) 2:0
Ne 06.09.2009 16:00 Sokol Březník 1.SK Rouchovany (1:2) 1:4
Ne 06.09.2009 16:00 Sokol Výčapy TJ Koněšín (0:1) 1:2
Ne 06.09.2009 16:00 Sokol Lipník JIPAP Přibyslavice B 2:1
Ne 06.09.2009 16:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Svatoslav (0:1) 0:1

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 12.09.2009 10:15 Sokol Hartvíkovice B Sokol Výčapy (0:1) 1:3
So 12.09.2009 16:00 Sokol Březník FC Kralice n.Oslavou (3:0) 6:0
So 12.09.2009 16:00 1.SK Rouchovany FC Budišov-Nárameč B (0:0) 1:0
So 12.09.2009 16:00 FC Svatoslav FC Rapotice B (1:1) 3:3
So 12.09.2009 16:00 SK Valeč SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:1) 8:1
So 12.09.2009 16:00 TJ Koněšín Sokol Lipník (2:1) 3:1
Ne 13.09.2009 16:00 JIPAP Přibyslavice B TJ Destrukce Jaroměřice B 2:0

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 19.09.2009 15:30 FC Rapotice B SK Valeč (0:1) 1:3
So 19.09.2009 15:30 FC Budišov-Nárameč B FC Svatoslav (0:3) 2:4
Ne 20.09.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Koněšín (4:0) 6:1
Ne 20.09.2009 15:30 Sokol Výčapy Sokol Březník (0:0) 0:1
Ne 20.09.2009 15:30 FC Kralice n.Oslavou 1.SK Rouchovany (0:0) 0:1
Ne 20.09.2009 15:30 Sokol Lipník Sokol Hartvíkovice B (4:0) 6:0
Ne 20.09.2009 15:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou JIPAP Přibyslavice B 3:0

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.09.2009 15:30 Sokol Hartvíkovice B TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 3:2
Ne 27.09.2009 15:30 1.SK Rouchovany FC Svatoslav (0:0) 0:0
Ne 27.09.2009 15:30 SK Valeč FC Budišov-Nárameč B (1:1) 1:3
Ne 27.09.2009 15:30 JIPAP Přibyslavice B FC Rapotice B (0:0) 0:1
Ne 27.09.2009 15:30 TJ Koněšín SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:1) 2:2
Ne 27.09.2009 15:30 FC Kralice n.Oslavou Sokol Výčapy (0:1) 3:1
Ne 27.09.2009 15:30 Sokol Březník Sokol Lipník (1:1) 3:2

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.10.2009 15:00 Sokol Výčapy 1.SK Rouchovany (0:0) 1:0
So 03.10.2009 15:00 Sokol Lipník FC Kralice n.Oslavou (3:0) 5:0
So 03.10.2009 15:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Hartvíkovice B (1:1) 1:1
So 03.10.2009 15:00 FC Budišov-Nárameč B JIPAP Přibyslavice B (1:1) 3:2
Ne 04.10.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Březník (0:2) 1:4
Ne 04.10.2009 15:00 FC Rapotice B TJ Koněšín (0:0) 1:1
Ne 04.10.2009 15:00 FC Svatoslav SK Valeč (1:1) 2:3

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.10.2009 15:00 Sokol Hartvíkovice B FC Rapotice B (1:0) 2:1
Ne 11.10.2009 13:00 JIPAP Přibyslavice B FC Svatoslav (0:2) 1:2
Ne 11.10.2009 15:00 Sokol Březník SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:1) 2:1
Ne 11.10.2009 15:00 1.SK Rouchovany SK Valeč (0:2) 1:5
Ne 11.10.2009 15:00 TJ Koněšín FC Budišov-Nárameč B (0:2) 1:2
Ne 11.10.2009 15:00 FC Kralice n.Oslavou TJ Destrukce Jaroměřice B 2:3
Ne 11.10.2009 15:00 Sokol Výčapy Sokol Lipník (1:0) 2:1

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 18.10.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Výčapy 1:1
Ne 18.10.2009 14:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Kralice n.Oslavou (2:0) 2:0
Ne 18.10.2009 14:30 SK Valeč JIPAP Přibyslavice B (2:0) 2:0
So 07.11.2009 13:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Hartvíkovice B (0:1) 2:2
Pá 16.04.2010 17:30 Sokol Lipník 1.SK Rouchovany (1:0) 4:0
St 28.04.2010 18:00 FC Rapotice B Sokol Březník (0:0) 0:2
Pá 30.04.2010 17:00 FC Svatoslav TJ Koněšín (1:1) 1:2

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 24.10.2009 14:30 1.SK Rouchovany JIPAP Přibyslavice B (1:1) 1:2
So 24.10.2009 14:30 Sokol Březník FC Budišov-Nárameč B (2:0) 3:0
So 24.10.2009 14:30 TJ Koněšín SK Valeč (1:0) 2:0
So 24.10.2009 14:30 Sokol Hartvíkovice B FC Svatoslav (1:1) 2:1
So 24.10.2009 14:30 Sokol Výčapy SK Aero Náměšť n. Oslavou (0:2) 4:3
So 24.10.2009 14:30 Sokol Lipník TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 4:1
Ne 25.10.2009 10:00 FC Kralice n.Oslavou FC Rapotice B (2:3) 2:3

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 31.10.2009 13:30 JIPAP Přibyslavice B TJ Koněšín (1:3) 1:3
So 31.10.2009 13:30 FC Budišov-Nárameč B FC Kralice n.Oslavou (1:0) 3:2
Ne 01.11.2009 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B 1.SK Rouchovany (1:0) 2:5
Ne 01.11.2009 13:30 FC Svatoslav Sokol Březník (1:2) 2:3
Ne 01.11.2009 13:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Lipník (1:3) 1:4
Ne 01.11.2009 13:30 FC Rapotice B Sokol Výčapy (2:0) 4:0
Ne 01.11.2009 13:30 SK Valeč Sokol Hartvíkovice B (2:0) 2:0

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 18.06.2010 17:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Hartvíkovice B 2:1
So 19.06.2010 16:30 SK Valeč Sokol Březník (1:1) 1:1
So 19.06.2010 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Výčapy (1:0) 1:2
So 19.06.2010 16:30 FC Rapotice B Sokol Lipník (1:1) 4:1
Ne 20.06.2010 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou TJ Destrukce Jaroměřice B 1:4
Ne 20.06.2010 16:30 FC Svatoslav FC Kralice n.Oslavou (2:3) 4:4
Ne 20.06.2010 16:30 1.SK Rouchovany TJ Koněšín (1:0) 3:0

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.03.2010 15:00 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Rapotice B (1:0) 2:1
Ne 28.03.2010 15:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou 1.SK Rouchovany (0:0) 0:2
Ne 28.03.2010 15:00 Sokol Lipník FC Budišov-Nárameč B 3:0
Ne 28.03.2010 15:00 Sokol Výčapy FC Svatoslav 3:0
Ne 28.03.2010 15:00 FC Kralice n.Oslavou SK Valeč (0:2) 0:2
Ne 28.03.2010 15:00 Sokol Hartvíkovice B TJ Koněšín (1:1) 1:1
Ne 28.03.2010 15:00 Sokol Březník JIPAP Přibyslavice B (1:0) 1:1

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.04.2010 15:30 1.SK Rouchovany Sokol Hartvíkovice B (1:2) 1:6
So 03.04.2010 15:30 SK Valeč Sokol Výčapy 2:0
So 03.04.2010 15:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 0:1
So 03.04.2010 15:30 FC Rapotice B SK Aero Náměšť n. Oslavou (3:0) 5:0
Ne 04.04.2010 15:30 TJ Koněšín Sokol Březník (1:1) 2:1
Ne 04.04.2010 15:30 JIPAP Přibyslavice B FC Kralice n.Oslavou 2:5
Ne 04.04.2010 15:30 FC Svatoslav Sokol Lipník 1:1

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.04.2010 15:30 FC Rapotice B 1.SK Rouchovany (0:0) 1:0
Ne 11.04.2010 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Svatoslav (1:0) 1:3
Ne 11.04.2010 15:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou FC Budišov-Nárameč B 0:3
Ne 11.04.2010 15:30 Sokol Lipník SK Valeč 1:1
Ne 11.04.2010 15:30 Sokol Výčapy JIPAP Přibyslavice B (2:0) 3:1
Ne 11.04.2010 15:30 FC Kralice n.Oslavou TJ Koněšín (0:0) 0:2
Ne 11.04.2010 15:30 Sokol Březník Sokol Hartvíkovice B (0:1) 1:1

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.04.2010 16:00 FC Budišov-Nárameč B FC Rapotice B (1:0) 2:0
Ne 18.04.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B FC Kralice n.Oslavou (0:0) 1:2
Ne 18.04.2010 16:00 TJ Koněšín Sokol Výčapy (0:0) 0:1
Ne 18.04.2010 16:00 JIPAP Přibyslavice B Sokol Lipník 1:5
Ne 18.04.2010 16:00 SK Valeč TJ Destrukce Jaroměřice B (3:0) 4:0
Ne 18.04.2010 16:00 FC Svatoslav SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:1) 2:2
Ne 18.04.2010 16:00 1.SK Rouchovany Sokol Březník (2:0) 5:1

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 24.04.2010 16:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Březník (1:1) 2:1
So 24.04.2010 16:00 FC Budišov-Nárameč B 1.SK Rouchovany (2:0) 2:0
So 24.04.2010 16:00 FC Rapotice B FC Svatoslav (2:0) 5:0
So 24.04.2010 16:00 SK Aero Náměšť n. Oslavou SK Valeč (1:2) 2:2
So 24.04.2010 16:00 Sokol Lipník TJ Koněšín 5:1
Ne 25.04.2010 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B JIPAP Přibyslavice B (1:0) 3:0
Ne 25.04.2010 10:45 Sokol Výčapy Sokol Hartvíkovice B (2:1) 3:1

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 01.05.2010 16:30 Sokol Hartvíkovice B Sokol Lipník (0:0) 1:1
Ne 02.05.2010 16:30 1.SK Rouchovany FC Kralice n.Oslavou 2:0
Ne 02.05.2010 16:30 TJ Koněšín TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 2:2
Ne 02.05.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B SK Aero Náměšť n. Oslavou (5:0) 7:0
Ne 02.05.2010 16:30 SK Valeč FC Rapotice B (2:0) 3:1
Ne 02.05.2010 16:30 FC Svatoslav FC Budišov-Nárameč B 0:3
Ne 02.05.2010 16:30 Sokol Březník Sokol Výčapy (1:1) 1:2

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.05.2010 16:30 FC Budišov-Nárameč B SK Valeč (1:1) 1:2
So 08.05.2010 16:30 FC Rapotice B JIPAP Přibyslavice B (1:0) 4:0
So 08.05.2010 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Hartvíkovice B (2:0) 6:0
So 08.05.2010 16:30 Sokol Výčapy FC Kralice n.Oslavou (5:0) 6:0
Ne 09.05.2010 16:30 FC Svatoslav 1.SK Rouchovany (1:0) 1:0
Ne 09.05.2010 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou TJ Koněšín 0:2
Ne 09.05.2010 16:30 Sokol Lipník Sokol Březník (1:0) 1:0

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.05.2010 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Výčapy (2:1) 2:1
So 15.05.2010 16:30 FC Kralice n.Oslavou Sokol Lipník 2:4
So 15.05.2010 16:30 SK Valeč FC Svatoslav (3:0) 5:0
So 15.05.2010 16:30 Sokol Březník TJ Destrukce Jaroměřice B (1:2) 2:5
Ne 16.05.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B SK Aero Náměšť n. Oslavou (3:0) 6:1
Ne 16.05.2010 16:30 TJ Koněšín FC Rapotice B (1:2) 2:2
Ne 16.05.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B FC Budišov-Nárameč B (3:0) 4:3

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.05.2010 16:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Koněšín 0:3
So 22.05.2010 16:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Kralice n.Oslavou 7:0
Ne 23.05.2010 16:30 SK Valeč 1.SK Rouchovany 2:0
Ne 23.05.2010 16:30 FC Svatoslav JIPAP Přibyslavice B (0:1) 1:1
Ne 23.05.2010 16:30 Sokol Lipník Sokol Výčapy (0:0) 0:0
Ne 23.05.2010 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Březník (2:2) 2:6
St 09.06.2010 17:30 FC Rapotice B Sokol Hartvíkovice B (2:0) 2:1

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 30.05.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B FC Budišov-Nárameč B (0:0) 0:0
Ne 30.05.2010 16:30 FC Kralice n.Oslavou SK Aero Náměšť n. Oslavou (0:0) 0:0
Ne 30.05.2010 16:30 TJ Koněšín FC Svatoslav (4:1) 5:1
Ne 30.05.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B SK Valeč 1:4
Pá 11.06.2010 17:30 Sokol Výčapy TJ Destrukce Jaroměřice B 1:3
St 16.06.2010 18:00 Sokol Březník FC Rapotice B (0:1) 2:1
Pá 18.06.2010 17:30 1.SK Rouchovany Sokol Lipník 2:4

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 05.06.2010 16:30 SK Valeč TJ Koněšín 3:0
So 05.06.2010 16:30 SK Aero Náměšť n. Oslavou Sokol Výčapy (0:2) 0:6
So 05.06.2010 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Březník (1:1) 1:1
Ne 06.06.2010 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Lipník (1:1) 1:2
Ne 06.06.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B 1.SK Rouchovany (1:0) 2:1
Ne 06.06.2010 16:30 FC Svatoslav Sokol Hartvíkovice B 0:3
Ne 06.06.2010 16:30 FC Rapotice B FC Kralice n.Oslavou 2:0

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 13.06.2010 16:30 1.SK Rouchovany TJ Destrukce Jaroměřice B 6:3
Ne 13.06.2010 16:30 Sokol Lipník SK Aero Náměšť n. Oslavou (1:0) 4:1
Ne 13.06.2010 16:30 Sokol Výčapy FC Rapotice B (0:0) 2:0
Ne 13.06.2010 16:30 FC Kralice n.Oslavou FC Budišov-Nárameč B 1:4
Ne 13.06.2010 16:30 Sokol Hartvíkovice B SK Valeč (2:1) 3:1
Ne 13.06.2010 16:30 TJ Koněšín JIPAP Přibyslavice B (1:1) 1:1
Ne 13.06.2010 16:30 Sokol Březník FC Svatoslav (2:0) 6:1