410261 přístupů

Rozpisy | Mladší přípravka - nádstavba

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.04.2019 12:15 Sokol Březník MP SK Moravské Budějovice MP (2:2) 4:1
So 13.04.2019 15:30 FC Rapotice MP FSC Stará Říše MP (3:6) 1:6
So 13.04.2019 15:30 1. FC Jemnicko MP TJ Koněšín MP (4:2) 6:1
So 13.04.2019 15:30 Sokol Hrotovice MP FC Náměšť - Vícenice MP (4:3) 1:6
So 13.04.2019 15:30 Sokol Výčapy MP HFK Třebíč B MP (3:1) 6:7
So 13.04.2019 15:30 SK Nové Syrovice MP FC Budišov-Nárameč MP (1:2) 4:5

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 19.04.2019 10:00 FC Budišov-Nárameč MP Sokol Březník MP (1:2) 2:4
So 20.04.2019 16:00 FSC Stará Říše MP SK Moravské Budějovice MP (1:2) 4:7
So 20.04.2019 16:00 HFK Třebíč B MP SK Nové Syrovice MP (4:3) 4:3
So 20.04.2019 16:00 FC Náměšť - Vícenice MP Sokol Výčapy MP (5:0) 4:1
So 20.04.2019 16:00 TJ Koněšín MP Sokol Hrotovice MP (0:3) 4:5
So 20.04.2019 16:00 FC Rapotice MP 1. FC Jemnicko MP (1:3) 2:10

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 24.04.2019 17:00 Sokol Březník MP HFK Třebíč B MP (4:4) 4:4
So 27.04.2019 16:00 1. FC Jemnicko MP FSC Stará Říše MP (4:3) 4:2
So 27.04.2019 16:00 Sokol Hrotovice MP FC Rapotice MP (7:2) 6:0
So 27.04.2019 16:00 Sokol Výčapy MP TJ Koněšín MP (1:5) 3:2
So 27.04.2019 16:00 SK Nové Syrovice MP FC Náměšť - Vícenice MP (2:2) 0:5
So 27.04.2019 16:00 SK Moravské Budějovice MP FC Budišov-Nárameč MP (3:2) 5:1

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 03.05.2019 16:30 FC Náměšť - Vícenice MP Sokol Březník MP (4:6) 4:7
So 04.05.2019 16:30 FSC Stará Říše MP FC Budišov-Nárameč MP (2:1) 4:3
So 04.05.2019 16:30 HFK Třebíč B MP SK Moravské Budějovice MP (0:8) 1:7
So 04.05.2019 16:30 TJ Koněšín MP SK Nové Syrovice MP (0:1) 1:2
So 04.05.2019 16:30 1. FC Jemnicko MP Sokol Hrotovice MP (0:9) 2:3
Út 21.05.2019 16:30 FC Rapotice MP Sokol Výčapy MP

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.05.2019 13:15 Sokol Březník MP TJ Koněšín MP (6:1) 4:0
So 11.05.2019 16:30 Sokol Hrotovice MP FSC Stará Říše MP (4:2) 5:0
So 11.05.2019 16:30 Sokol Výčapy MP 1. FC Jemnicko MP
So 11.05.2019 16:30 SK Nové Syrovice MP FC Rapotice MP (5:0) 3:2
So 11.05.2019 16:30 SK Moravské Budějovice MP FC Náměšť - Vícenice MP (5:1) 7:2
So 11.05.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč MP HFK Třebíč B MP (0:5) 1:2

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.05.2019 16:30 FSC Stará Říše MP HFK Třebíč B MP (2:9) 1:3
So 18.05.2019 16:30 FC Náměšť - Vícenice MP FC Budišov-Nárameč MP (3:3) 2:3
So 18.05.2019 16:30 TJ Koněšín MP SK Moravské Budějovice MP (3:3) 2:4
So 18.05.2019 16:30 1. FC Jemnicko MP SK Nové Syrovice MP (2:1) 4:1
So 18.05.2019 16:30 Sokol Hrotovice MP Sokol Výčapy MP (5:1) 9:0
Ne 19.05.2019 9:00 FC Rapotice MP Sokol Březník MP (2:9) 3:8

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.05.2019 16:30 Sokol Výčapy MP FSC Stará Říše MP
So 25.05.2019 16:30 SK Nové Syrovice MP Sokol Hrotovice MP
So 25.05.2019 16:30 SK Moravské Budějovice MP FC Rapotice MP
So 25.05.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč MP TJ Koněšín MP
So 25.05.2019 16:30 HFK Třebíč B MP FC Náměšť - Vícenice MP
Út 28.05.2019 17:00 Sokol Březník MP 1. FC Jemnicko MP odloženo

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 31.05.2019 16:00 Sokol Hrotovice MP Sokol Březník MP
So 01.06.2019 16:30 FSC Stará Říše MP FC Náměšť - Vícenice MP
So 01.06.2019 16:30 TJ Koněšín MP HFK Třebíč B MP
So 01.06.2019 16:30 FC Rapotice MP FC Budišov-Nárameč MP
So 01.06.2019 16:30 1. FC Jemnicko MP SK Moravské Budějovice MP
So 01.06.2019 16:30 Sokol Výčapy MP SK Nové Syrovice MP

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.06.2019 10:45 Sokol Březník MP Sokol Výčapy MP
So 08.06.2019 16:30 SK Nové Syrovice MP FSC Stará Říše MP
So 08.06.2019 16:30 SK Moravské Budějovice MP Sokol Hrotovice MP
So 08.06.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč MP 1. FC Jemnicko MP
So 08.06.2019 16:30 HFK Třebíč B MP FC Rapotice MP
So 08.06.2019 16:30 FC Náměšť - Vícenice MP TJ Koněšín MP

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 14.06.2019 16:00 SK Nové Syrovice MP Sokol Březník MP
Ne 16.06.2019 16:30 FSC Stará Říše MP TJ Koněšín MP
Ne 16.06.2019 16:30 FC Rapotice MP FC Náměšť - Vícenice MP
Ne 16.06.2019 16:30 1. FC Jemnicko MP HFK Třebíč B MP
Ne 16.06.2019 16:30 Sokol Hrotovice MP FC Budišov-Nárameč MP
Ne 16.06.2019 16:30 Sokol Výčapy MP SK Moravské Budějovice MP

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 01.05.2019 10:30 Sokol Březník MP FSC Stará Říše MP (4:1) 4:2
St 01.05.2019 16:30 SK Moravské Budějovice MP SK Nové Syrovice MP (3:2) 5:2
St 01.05.2019 16:30 FC Budišov-Nárameč MP Sokol Výčapy MP (3:1) 2:0
St 01.05.2019 16:30 HFK Třebíč B MP Sokol Hrotovice MP (4:2) 5:3
St 01.05.2019 16:30 FC Náměšť - Vícenice MP 1. FC Jemnicko MP (3:3) 3:2
St 01.05.2019 16:30 TJ Koněšín MP FC Rapotice MP (6:0) 0:2