456781 přístupů

Rozpisy |

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.08.2010 16:30 Sokol Výčapy 1.SK Rouchovany (2:3) 1:3
So 07.08.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B TJ Koněšín (4:0) 5:0
So 07.08.2010 16:30 Sokol Třebenice FC Smrk (5:1) 7:2
Ne 08.08.2010 16:30 SK Radkovice Sokol Lipník (1:1) 3:2
Pá 20.08.2010 17:30 Sokol Hartvíkovice B FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 2:0
St 25.08.2010 18:00 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Rapotice B (2:3) 3:3
Út 28.09.2010 15:30 Sokol Březník FC Budišov-Nárameč B (3:1) 5:2

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 14.08.2010 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Březník (1:2) 2:4
So 14.08.2010 16:30 FC Budišov-Nárameč B SK Radkovice (5:0) 7:2
So 14.08.2010 16:30 Sokol Lipník Sokol Třebenice (1:0) 4:0
So 14.08.2010 16:30 FK Rudíkov-Trnava B FC Smrk (1:5) 1:5
So 14.08.2010 16:30 FC Rapotice B Sokol Výčapy (0:2) 0:4
Ne 15.08.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B TJ Koněšín (0:1) 2:1
Ne 15.08.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 2:3

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 22.08.2010 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Hartvíkovice B (0:1) 1:1
Ne 22.08.2010 16:30 Sokol Březník FC Rapotice B (0:1) 6:2
Ne 22.08.2010 16:30 FC Smrk Sokol Lipník (0:2) 0:6
Ne 22.08.2010 16:30 Sokol Třebenice FC Budišov-Nárameč B (0:0) 1:0
Ne 22.08.2010 16:30 SK Radkovice 1.SK Rouchovany (4:1) 7:1
Ne 22.08.2010 16:30 Sokol Výčapy JIPAP Přibyslavice B (0:0) 1:0
Ne 22.08.2010 16:30 TJ Koněšín FK Rudíkov-Trnava B (3:0) 4:0

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 28.08.2010 16:30 TJ Koněšín TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 2:1
So 28.08.2010 16:30 Sokol Hartvíkovice B Sokol Výčapy (1:0) 2:2
So 28.08.2010 16:30 FC Rapotice B SK Radkovice (2:1) 3:2
So 28.08.2010 16:30 FC Budišov-Nárameč B FC Smrk (1:3) 2:3
Ne 29.08.2010 16:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Březník (1:2) 2:5
Ne 29.08.2010 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Třebenice (4:0) 5:3
Ne 29.08.2010 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Lipník (1:0) 1:1

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 03.09.2010 17:00 Sokol Březník Sokol Hartvíkovice B (2:1) 3:2
So 04.09.2010 16:00 Sokol Lipník FC Budišov-Nárameč B (1:1) 2:2
So 04.09.2010 16:00 FC Smrk 1.SK Rouchovany (0:0) 1:0
So 04.09.2010 16:00 Sokol Třebenice FC Rapotice B (0:0) 6:2
So 04.09.2010 16:00 SK Radkovice JIPAP Přibyslavice B (0:0) 2:0
So 04.09.2010 16:00 Sokol Výčapy TJ Koněšín (1:0) 2:1
Ne 05.09.2010 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B FK Rudíkov-Trnava B (3:0) 6:1

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.09.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B SK Radkovice (0:0) 0:0
So 11.09.2010 16:00 FC Rapotice B FC Smrk (1:1) 1:3
Ne 12.09.2010 16:00 TJ Koněšín Sokol Březník (1:1) 1:2
Ne 12.09.2010 16:00 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Výčapy (1:0) 2:0
Ne 12.09.2010 16:00 JIPAP Přibyslavice B Sokol Třebenice (1:3) 4:6
Ne 12.09.2010 16:00 1.SK Rouchovany Sokol Lipník (0:1) 0:2
Ne 12.09.2010 16:00 FK Rudíkov-Trnava B FC Budišov-Nárameč B (3:0) 4:1

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.09.2010 15:30 FC Budišov-Nárameč B 1.SK Rouchovany (1:1) 2:2
So 18.09.2010 15:30 Sokol Třebenice Sokol Hartvíkovice B (3:0) 5:2
Ne 19.09.2010 15:30 Sokol Březník TJ Destrukce Jaroměřice B (2:0) 4:2
Ne 19.09.2010 15:30 Sokol Lipník FC Rapotice B (1:0) 1:1
Ne 19.09.2010 15:30 FC Smrk JIPAP Přibyslavice B (2:3) 2:5
Ne 19.09.2010 15:30 SK Radkovice TJ Koněšín (0:0) 1:0
Ne 19.09.2010 15:30 Sokol Výčapy FK Rudíkov-Trnava B (4:1) 6:1

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 25.09.2010 15:30 TJ Koněšín Sokol Třebenice (2:2) 4:5
So 25.09.2010 15:30 FC Rapotice B FC Budišov-Nárameč B (0:1) 1:1
So 25.09.2010 15:30 1.SK Rouchovany FK Rudíkov-Trnava B (0:1) 2:3
Ne 26.09.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B FC Smrk (3:1) 4:1
Ne 26.09.2010 11:00 Sokol Výčapy Sokol Březník (1:0) 1:0
Ne 26.09.2010 15:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Lipník (0:0) 0:2
Pá 08.10.2010 16:15 TJ Destrukce Jaroměřice B SK Radkovice (0:2) 0:3

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.10.2010 15:00 FC Budišov-Nárameč B JIPAP Přibyslavice B (2:1) 3:1
So 02.10.2010 15:00 Sokol Třebenice TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 1:2
Ne 03.10.2010 15:00 Sokol Březník FK Rudíkov-Trnava B (2:0) 10:0
Ne 03.10.2010 15:00 1.SK Rouchovany FC Rapotice B (0:1) 2:2
Ne 03.10.2010 15:00 Sokol Lipník Sokol Hartvíkovice B (2:1) 5:1
Ne 03.10.2010 15:00 FC Smrk TJ Koněšín (1:0) 2:2
Ne 03.10.2010 15:00 SK Radkovice Sokol Výčapy (0:1) 0:1

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.10.2010 15:00 FK Rudíkov-Trnava B FC Rapotice B (1:3) 2:7
Ne 10.10.2010 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Smrk (1:2) 2:2
Ne 10.10.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B FC Budišov-Nárameč B (0:1) 1:2
Ne 10.10.2010 15:00 Sokol Březník SK Radkovice (0:1) 2:1
Ne 10.10.2010 15:00 Sokol Výčapy Sokol Třebenice (2:1) 2:2
Ne 10.10.2010 15:00 TJ Koněšín Sokol Lipník (0:2) 0:2
Ne 10.10.2010 15:00 JIPAP Přibyslavice B 1.SK Rouchovany (1:2) 2:3

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.10.2010 14:30 Sokol Třebenice Sokol Březník (0:3) 1:4
So 16.10.2010 14:30 FC Rapotice B JIPAP Přibyslavice B (2:0) 3:0
So 16.10.2010 14:30 1.SK Rouchovany Sokol Hartvíkovice B (0:0) 0:3
So 16.10.2010 14:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Koněšín (1:0) 1:0
So 16.10.2010 14:30 Sokol Lipník TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 1:1
So 16.10.2010 14:30 FC Smrk Sokol Výčapy (1:1) 1:2
So 16.10.2010 14:30 SK Radkovice FK Rudíkov-Trnava B (0:0) 0:1

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.10.2010 14:30 FK Rudíkov-Trnava B JIPAP Přibyslavice B (1:0) 2:0
Ne 24.10.2010 10:15 Sokol Hartvíkovice B FC Rapotice B (3:0) 3:2
Ne 24.10.2010 14:30 Sokol Březník FC Smrk (1:0) 3:1
Ne 24.10.2010 14:30 SK Radkovice Sokol Třebenice (1:1) 1:3
Ne 24.10.2010 14:30 Sokol Výčapy Sokol Lipník (2:0) 2:0
Ne 24.10.2010 14:30 TJ Destrukce Jaroměřice B FC Budišov-Nárameč B (2:0) 2:1
Ne 24.10.2010 14:30 TJ Koněšín 1.SK Rouchovany (1:1) 3:1

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.10.2010 13:30 FC Rapotice B TJ Koněšín (0:1) 0:2
So 30.10.2010 13:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Výčapy (0:1) 0:2
So 30.10.2010 13:30 Sokol Třebenice FK Rudíkov-Trnava B (4:0) 7:2
Ne 31.10.2010 13:30 Sokol Lipník Sokol Březník (1:0) 2:4
Ne 31.10.2010 13:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Hartvíkovice B (1:0) 2:1
Ne 31.10.2010 13:30 1.SK Rouchovany TJ Destrukce Jaroměřice B (2:0) 6:3
Ne 31.10.2010 13:30 FC Smrk SK Radkovice (1:0) 1:0

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.03.2011 15:00 FC Budišov-Nárameč B Sokol Březník (0:2) 1:2
Ne 27.03.2011 15:00 1.SK Rouchovany Sokol Výčapy (0:2) 2:4
Ne 27.03.2011 15:00 TJ Koněšín JIPAP Přibyslavice B (0:0) 3:0
Ne 27.03.2011 15:00 FC Smrk Sokol Třebenice (1:3) 1:4
St 27.04.2011 18:00 FC Rapotice B TJ Destrukce Jaroměřice B (3:3) 4:4
Pá 06.05.2011 18:00 Sokol Lipník SK Radkovice 4:1
St 11.05.2011 17:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Hartvíkovice B (3:0) 5:1

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.04.2011 15:30 Sokol Březník 1.SK Rouchovany (1:0) 2:1
So 02.04.2011 15:30 FC Smrk FK Rudíkov-Trnava B (3:0) 5:1
So 02.04.2011 15:30 Sokol Třebenice Sokol Lipník (0:2) 2:3
Ne 03.04.2011 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B JIPAP Přibyslavice B (0:0) 1:0
Ne 03.04.2011 11:00 Sokol Výčapy FC Rapotice B (0:1) 2:1
Ne 03.04.2011 15:30 SK Radkovice FC Budišov-Nárameč B (1:2) 3:2
Ne 03.04.2011 15:30 TJ Koněšín Sokol Hartvíkovice B (1:2) 5:2

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.04.2011 15:30 FC Rapotice B Sokol Březník (1:1) 4:1
So 09.04.2011 15:30 Sokol Hartvíkovice B TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 0:1
So 09.04.2011 15:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Třebenice (1:1) 3:1
Ne 10.04.2011 15:30 FK Rudíkov-Trnava B TJ Koněšín (1:0) 1:1
Ne 10.04.2011 15:30 JIPAP Přibyslavice B Sokol Výčapy (2:0) 2:3
Ne 10.04.2011 15:30 1.SK Rouchovany SK Radkovice (1:0) 1:0
Ne 10.04.2011 15:30 Sokol Lipník FC Smrk 8:0

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 16.04.2011 16:00 Sokol Třebenice 1.SK Rouchovany (0:1) 0:4
So 16.04.2011 16:00 Sokol Výčapy Sokol Hartvíkovice B 3:0
Ne 17.04.2011 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B TJ Koněšín (1:2) 1:2
Ne 17.04.2011 16:00 Sokol Březník JIPAP Přibyslavice B (1:0) 4:0
Ne 17.04.2011 16:00 Sokol Lipník FK Rudíkov-Trnava B (3:0) 10:0
Ne 17.04.2011 16:00 FC Smrk FC Budišov-Nárameč B (0:0) 0:0
Ne 17.04.2011 16:00 SK Radkovice FC Rapotice B (1:0) 4:0

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.04.2011 16:00 FK Rudíkov-Trnava B TJ Destrukce Jaroměřice B (1:1) 1:1
So 23.04.2011 16:00 TJ Koněšín Sokol Výčapy (1:0) 3:0
So 23.04.2011 16:00 JIPAP Přibyslavice B SK Radkovice (0:0) 2:0
So 23.04.2011 16:00 1.SK Rouchovany FC Smrk (3:0) 5:1
So 23.04.2011 16:00 FC Budišov-Nárameč B Sokol Lipník (2:0) 3:1
Ne 24.04.2011 10:15 Sokol Hartvíkovice B Sokol Březník (0:1) 1:3
St 04.05.2011 17:30 FC Rapotice B Sokol Třebenice (0:2) 1:2

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.04.2011 16:30 FC Budišov-Nárameč B FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 2:0
So 30.04.2011 16:30 Sokol Třebenice JIPAP Přibyslavice B 4:2
Ne 01.05.2011 16:30 Sokol Březník TJ Koněšín (0:0) 2:0
Ne 01.05.2011 16:30 Sokol Lipník 1.SK Rouchovany (1:2) 1:5
Ne 01.05.2011 16:30 FC Smrk FC Rapotice B (0:3) 0:7
Ne 01.05.2011 16:30 SK Radkovice Sokol Hartvíkovice B 3:0
Ne 01.05.2011 16:30 Sokol Výčapy TJ Destrukce Jaroměřice B (2:1) 5:2

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.05.2011 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Výčapy (1:2) 2:6
So 07.05.2011 16:30 Sokol Hartvíkovice B Sokol Třebenice (1:0) 2:0
Ne 08.05.2011 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Březník (0:1) 0:4
Ne 08.05.2011 16:30 TJ Koněšín SK Radkovice (0:1) 1:1
Ne 08.05.2011 16:30 JIPAP Přibyslavice B FC Smrk (1:1) 3:2
Ne 08.05.2011 16:30 FC Rapotice B Sokol Lipník (0:2) 0:4
Ne 08.05.2011 16:30 1.SK Rouchovany FC Budišov-Nárameč B (2:0) 4:1

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 14.05.2011 16:30 Sokol Březník Sokol Výčapy (1:1) 2:2
So 14.05.2011 16:30 FK Rudíkov-Trnava B 1.SK Rouchovany (2:1) 4:3
So 14.05.2011 16:30 FC Budišov-Nárameč B FC Rapotice B (0:0) 3:0
So 14.05.2011 16:30 Sokol Lipník JIPAP Přibyslavice B 2:3
So 14.05.2011 16:30 FC Smrk Sokol Hartvíkovice B (1:1) 4:2
So 14.05.2011 16:30 Sokol Třebenice TJ Koněšín (2:2) 2:3
Ne 15.05.2011 16:30 SK Radkovice TJ Destrukce Jaroměřice B (0:0) 0:0

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 21.05.2011 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Třebenice (0:0) 1:1
So 21.05.2011 16:30 Sokol Hartvíkovice B Sokol Lipník 1:3
So 21.05.2011 16:30 FC Rapotice B 1.SK Rouchovany (1:1) 3:2
Ne 22.05.2011 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Březník (0:1) 1:3
Ne 22.05.2011 16:30 Sokol Výčapy SK Radkovice (1:0) 2:0
Ne 22.05.2011 16:30 TJ Koněšín FC Smrk (5:1) 9:2
Ne 22.05.2011 16:30 JIPAP Přibyslavice B FC Budišov-Nárameč B (3:1) 4:2

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 28.05.2011 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Hartvíkovice B 3:2
So 28.05.2011 16:30 Sokol Třebenice Sokol Výčapy (2:3) 3:3
Ne 29.05.2011 16:30 SK Radkovice Sokol Březník (1:3) 2:6
Ne 29.05.2011 16:30 1.SK Rouchovany JIPAP Přibyslavice B (2:0) 6:1
Ne 29.05.2011 16:30 Sokol Lipník TJ Koněšín (1:1) 5:1
Ne 29.05.2011 16:30 FC Smrk TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 3:0
Út 14.06.2011 18:00 FC Rapotice B FK Rudíkov-Trnava B (1:2) 5:2

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.06.2011 16:30 Sokol Březník Sokol Třebenice (5:1) 6:3
So 04.06.2011 16:30 FK Rudíkov-Trnava B SK Radkovice (0:0) 3:0
So 04.06.2011 16:30 Sokol Výčapy FC Smrk (3:0) 4:2
So 04.06.2011 16:30 TJ Koněšín FC Budišov-Nárameč B (1:1) 1:3
So 04.06.2011 16:30 Sokol Hartvíkovice B 1.SK Rouchovany (0:0) 2:1
So 04.06.2011 16:30 JIPAP Přibyslavice B FC Rapotice B (2:2) 2:2
Ne 05.06.2011 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B Sokol Lipník (1:2) 1:4

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.06.2011 16:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Destrukce Jaroměřice B (1:0) 3:0
So 11.06.2011 16:30 JIPAP Přibyslavice B FK Rudíkov-Trnava B (1:1) 2:2
So 11.06.2011 16:30 Sokol Třebenice SK Radkovice 3:5
Ne 12.06.2011 16:30 FC Smrk Sokol Březník (2:1) 3:1
Ne 12.06.2011 16:30 FC Rapotice B Sokol Hartvíkovice B (6:1) 12:1
Ne 12.06.2011 16:30 1.SK Rouchovany TJ Koněšín (0:2) 0:4
Ne 12.06.2011 16:30 Sokol Lipník Sokol Výčapy (1:0) 1:0

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 18.06.2011 16:30 Sokol Březník Sokol Lipník (2:0) 4:3
So 18.06.2011 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Třebenice (1:2) 3:3
So 18.06.2011 16:30 Sokol Hartvíkovice B JIPAP Přibyslavice B (2:2) 3:4
So 18.06.2011 16:30 SK Radkovice FC Smrk (1:2) 2:3
Ne 19.06.2011 10:15 TJ Destrukce Jaroměřice B 1.SK Rouchovany (1:0) 2:1
Ne 19.06.2011 16:30 TJ Koněšín FC Rapotice B (0:1) 4:3
Ne 19.06.2011 16:30 Sokol Výčapy FC Budišov-Nárameč B (1:0) 9:0