340805 přístupů

Rozpisy | Mladší přípravka

 
 

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 31.08.2018 17:00 TJ Sokol Pyšel MP Sokol Březník MP (3:4) 3:6
So 01.09.2018 16:30 FC Náměšť - Vícenice MP Sokol Hrotovice MP (6:5) 1:3
So 01.09.2018 16:30 Sokol Studenec MP TJ Koněšín MP (0:2) 2:6
So 01.09.2018 16:30 Hajduk Lipník MP FŠ Třebíč B MP (3:6) 2:7
St 10.10.2018 16:30 FK Rudíkov MP SK Valeč MP (5:5) 6:1

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.09.2018 16:00 TJ Koněšín MP Hajduk Lipník MP (5:2) 1:7
So 08.09.2018 16:00 Sokol Hrotovice MP Sokol Studenec MP (9:0) 4:1
So 08.09.2018 16:00 SK Valeč MP FC Náměšť - Vícenice MP (0:5) 0:0
So 08.09.2018 16:00 FC Rapotice MP TJ Sokol Pyšel MP (2:2) 0:4
Ne 09.09.2018 12:45 Sokol Březník MP FK Rudíkov MP (7:0) 8:4

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 14.09.2018 16:30 FC Náměšť - Vícenice MP Sokol Březník MP (3:4) 3:4
So 15.09.2018 16:00 Sokol Studenec MP SK Valeč MP (0:3) 3:2
So 15.09.2018 16:00 FŠ Třebíč B MP TJ Koněšín MP (6:6) 4:11
St 19.09.2018 16:00 Hajduk Lipník MP Sokol Hrotovice MP (1:5) 3:7
Po 24.09.2018 16:00 FK Rudíkov MP FC Rapotice MP (4:4) 1:9

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 22.09.2018 15:30 Sokol Hrotovice MP FŠ Třebíč B MP (10:4) 9:1
So 22.09.2018 15:30 SK Valeč MP Hajduk Lipník MP (1:5) 1:4
So 22.09.2018 15:30 FC Rapotice MP FC Náměšť - Vícenice MP (0:9) 1:7
So 22.09.2018 15:30 TJ Sokol Pyšel MP FK Rudíkov MP (4:2) 3:0
Ne 23.09.2018 11:30 Sokol Březník MP Sokol Studenec MP (9:0) 11:1

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 29.09.2018 15:30 Sokol Studenec MP FC Rapotice MP (1:2) 3:7
So 29.09.2018 15:30 FŠ Třebíč B MP SK Valeč MP (4:3) 5:2
So 29.09.2018 15:30 TJ Koněšín MP Sokol Hrotovice MP (1:3) 2:3
Po 01.10.2018 15:30 FC Náměšť - Vícenice MP TJ Sokol Pyšel MP (4:3) 3:3
St 03.10.2018 17:00 Hajduk Lipník MP Sokol Březník MP (7:7) 3:10

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 06.10.2018 15:00 SK Valeč MP TJ Koněšín MP (1:8) 2:3
So 06.10.2018 15:00 FC Rapotice MP Hajduk Lipník MP (4:4) 4:5
So 06.10.2018 15:00 Sokol Studenec MP TJ Sokol Pyšel MP (0:2) 0:1
So 06.10.2018 15:00 FK Rudíkov MP FC Náměšť - Vícenice MP (1:1) 3:5
Ne 07.10.2018 10:15 Sokol Březník MP FŠ Třebíč B MP (8:3) 8:3

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 13.10.2018 15:00 Sokol Studenec MP FK Rudíkov MP (1:5) 4:4
So 13.10.2018 15:00 Hajduk Lipník MP TJ Sokol Pyšel MP (2:3) 2:5
So 13.10.2018 15:00 FŠ Třebíč B MP FC Rapotice MP (8:10) 3:3
So 13.10.2018 15:00 Sokol Hrotovice MP SK Valeč MP (3:1) 10:1
Ne 14.10.2018 13:00 TJ Koněšín MP Sokol Březník MP (0:4) 4:3

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 20.10.2018 14:30 FC Rapotice MP TJ Koněšín MP (3:3) 3:6
So 20.10.2018 14:30 TJ Sokol Pyšel MP FŠ Třebíč B MP (5:2) 4:2
So 20.10.2018 14:30 FK Rudíkov MP Hajduk Lipník MP (5:3) 3:1
So 20.10.2018 14:30 FC Náměšť - Vícenice MP Sokol Studenec MP (3:2) 5:1
Ne 21.10.2018 11:15 Sokol Březník MP Sokol Hrotovice MP (5:4) 5:1

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 27.10.2018 14:30 Hajduk Lipník MP FC Náměšť - Vícenice MP (3:5) 4:3
So 27.10.2018 14:30 FŠ Třebíč B MP FK Rudíkov MP (3:7) 2:5
So 27.10.2018 14:30 TJ Koněšín MP TJ Sokol Pyšel MP (5:5) 1:3
So 27.10.2018 14:30 Sokol Hrotovice MP FC Rapotice MP (2:1) 2:2
Ne 28.10.2018 10:00 SK Valeč MP Sokol Březník MP (0:8) 2:5

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 12.09.2018 17:00 TJ Sokol Pyšel MP Sokol Hrotovice MP (4:1) 0:5
St 12.09.2018 17:00 FK Rudíkov MP TJ Koněšín MP (2:2) 1:7
St 12.09.2018 17:00 FC Náměšť - Vícenice MP FŠ Třebíč B MP (7:2) 10:0
St 12.09.2018 17:00 Sokol Studenec MP Hajduk Lipník MP (1:7) 3:5
Čt 04.10.2018 17:00 FC Rapotice MP SK Valeč MP (5:1) 4:2

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 26.09.2018 16:30 FŠ Třebíč B MP Sokol Studenec MP (4:4) 3:1
St 26.09.2018 16:30 TJ Koněšín MP FC Náměšť - Vícenice MP (3:3) 3:2
St 26.09.2018 16:30 Sokol Hrotovice MP FK Rudíkov MP (3:1) 3:1
St 26.09.2018 16:30 SK Valeč MP TJ Sokol Pyšel MP (0:2) 2:3
St 26.09.2018 16:30 Sokol Březník MP FC Rapotice MP (3:1) 3:2