409715 přístupů

Rozpisy |

 
 

0. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 26.07.2015 17:00 Sokol Hartvíkovice Sokol Březník (1:1) 1:1
Ne 02.08.2015 17:00 Sokol Březník Sokol Třebenice (1:0) 1:1
St 04.05.2016 17:00 Sokol Březník Sokol Studenec (0:0) 0:0
St 08.06.2016 17:30 Sokol Březník Sokol Hartvíkovice (0:0) 1:2

1. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 08.08.2015 16:30 Sokol Třebenice FC Rapotice B (0:0) 2:1
Ne 09.08.2015 16:30 TJ Koněšín 1.SK Rouchovany (1:1) 5:1
Ne 09.08.2015 16:30 SK Radkovice SK Valeč (0:2) 1:3
Ne 09.08.2015 16:30 FC Budišov-Nárameč B FK Rudíkov-Trnava B (2:0) 4:1
Ne 09.08.2015 16:30 Sokol Březník Sokol Hrotovice B (1:1) 1:2
Ne 09.08.2015 16:30 FC Kralice n.Oslavou TJ Mohelno (0:0) 1:2
Ne 09.08.2015 16:30 Myslibořice TJ Sokol Pyšel A (2:1) 3:1

2. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 15.08.2015 16:30 1.SK Rouchovany TJ Sokol Pyšel A (1:1) 3:1
So 15.08.2015 16:30 FC Rapotice B Myslibořice (0:3) 1:4
Ne 16.08.2015 16:30 TJ Mohelno Sokol Třebenice (1:0) 2:2
Ne 16.08.2015 16:30 Sokol Hrotovice B FC Kralice n.Oslavou (1:0) 1:0
Ne 16.08.2015 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Březník (2:1) 3:1
Ne 16.08.2015 16:30 SK Valeč FC Budišov-Nárameč B (0:0) 0:0
Ne 16.08.2015 16:30 TJ Koněšín SK Radkovice (2:0) 3:0

3. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Pá 21.08.2015 18:00 TJ Sokol Pyšel A FC Rapotice B (2:0) 5:5
So 22.08.2015 16:30 Sokol Březník SK Valeč (1:0) 4:0
So 22.08.2015 16:30 Sokol Třebenice Sokol Hrotovice B (1:2) 4:2
Ne 23.08.2015 16:30 SK Radkovice 1.SK Rouchovany (1:0) 2:0
Ne 23.08.2015 16:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Koněšín (1:2) 3:4
Ne 23.08.2015 16:30 FC Kralice n.Oslavou FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 3:1
Ne 23.08.2015 16:30 Myslibořice TJ Mohelno (0:0) 0:0

4. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 29.08.2015 16:30 Sokol Hrotovice B Myslibořice (1:0) 1:0
So 29.08.2015 16:30 TJ Koněšín Sokol Březník (0:3) 1:6
So 29.08.2015 16:30 SK Radkovice FC Budišov-Nárameč B (0:2) 1:5
Ne 30.08.2015 16:30 1.SK Rouchovany FC Rapotice B (3:2) 3:5
Ne 30.08.2015 16:30 TJ Mohelno TJ Sokol Pyšel A (1:1) 1:1
Ne 30.08.2015 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Třebenice (1:1) 1:3
Ne 30.08.2015 16:30 SK Valeč FC Kralice n.Oslavou (5:0) 6:0

5. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 05.09.2015 16:00 FC Budišov-Nárameč B 1.SK Rouchovany (0:2) 0:4
So 05.09.2015 16:00 Sokol Březník SK Radkovice (1:0) 2:0
So 05.09.2015 16:00 Sokol Třebenice SK Valeč (1:1) 2:2
Ne 06.09.2015 10:15 TJ Sokol Pyšel A Sokol Hrotovice B (1:2) 7:4
Ne 06.09.2015 16:00 FC Kralice n.Oslavou TJ Koněšín (0:2) 2:6
Ne 06.09.2015 16:00 Myslibořice FK Rudíkov-Trnava B (0:1) 4:2
Ne 06.09.2015 16:00 FC Rapotice B TJ Mohelno (0:4) 2:10

6. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 12.09.2015 16:00 SK Valeč Myslibořice (0:0) 3:0
So 12.09.2015 16:00 FC Budišov-Nárameč B Sokol Březník (3:2) 3:2
Ne 13.09.2015 16:00 1.SK Rouchovany TJ Mohelno (3:1) 3:2
Ne 13.09.2015 16:00 Sokol Hrotovice B FC Rapotice B (2:2) 3:3
Ne 13.09.2015 16:00 FK Rudíkov-Trnava B TJ Sokol Pyšel A (0:2) 1:3
Ne 13.09.2015 16:00 TJ Koněšín Sokol Třebenice (3:1) 4:5
Ne 13.09.2015 16:00 SK Radkovice FC Kralice n.Oslavou (1:1) 3:4

7. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 19.09.2015 15:30 Sokol Třebenice SK Radkovice (0:1) 1:2
So 19.09.2015 15:30 FC Rapotice B FK Rudíkov-Trnava B (8:0) 9:4
Ne 20.09.2015 15:30 Sokol Březník 1.SK Rouchovany (1:3) 2:4
Ne 20.09.2015 15:30 FC Kralice n.Oslavou FC Budišov-Nárameč B (1:0) 1:0
Ne 20.09.2015 15:30 Myslibořice TJ Koněšín (0:1) 2:1
Ne 20.09.2015 15:30 TJ Sokol Pyšel A SK Valeč (1:1) 2:4
Ne 20.09.2015 15:30 TJ Mohelno Sokol Hrotovice B (2:0) 3:0

8. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.09.2015 15:30 SK Radkovice Myslibořice (1:1) 4:1
Ne 27.09.2015 15:30 1.SK Rouchovany Sokol Hrotovice B (0:0) 2:0
Ne 27.09.2015 15:30 FK Rudíkov-Trnava B TJ Mohelno (1:0) 2:1
Ne 27.09.2015 15:30 SK Valeč FC Rapotice B (0:0) 2:1
Ne 27.09.2015 15:30 TJ Koněšín TJ Sokol Pyšel A (1:0) 1:0
Ne 27.09.2015 15:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Třebenice (0:2) 2:3
Ne 27.09.2015 15:30 Sokol Březník FC Kralice n.Oslavou (3:1) 6:1

9. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 03.10.2015 15:00 FC Kralice n.Oslavou 1.SK Rouchovany (1:0) 3:1
So 03.10.2015 15:00 Sokol Třebenice Sokol Březník (1:0) 2:0
So 03.10.2015 15:00 Myslibořice FC Budišov-Nárameč B (5:0) 5:0
So 03.10.2015 15:00 FC Rapotice B TJ Koněšín (1:0) 1:4
So 03.10.2015 15:00 TJ Mohelno SK Valeč (1:0) 1:0
So 03.10.2015 15:00 Sokol Hrotovice B FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 1:1
Ne 04.10.2015 15:00 TJ Sokol Pyšel A SK Radkovice (0:0) 0:0

10. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 10.10.2015 15:00 SK Radkovice FC Rapotice B (2:0) 7:0
Ne 11.10.2015 15:00 1.SK Rouchovany FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 1:1
Ne 11.10.2015 15:00 SK Valeč Sokol Hrotovice B (5:0) 7:0
Ne 11.10.2015 15:00 TJ Koněšín TJ Mohelno (0:0) 2:1
Ne 11.10.2015 15:00 FC Budišov-Nárameč B TJ Sokol Pyšel A (3:0) 4:2
Ne 11.10.2015 15:00 Sokol Březník Myslibořice (1:0) 4:2
Ne 11.10.2015 15:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Třebenice (0:4) 0:8

11. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 17.10.2015 14:30 Sokol Třebenice 1.SK Rouchovany (2:0) 5:0
So 17.10.2015 14:30 TJ Mohelno SK Radkovice (0:0) 2:0
Ne 18.10.2015 10:15 TJ Sokol Pyšel A Sokol Březník (0:2) 0:7
Ne 18.10.2015 14:30 Myslibořice FC Kralice n.Oslavou (0:1) 1:1
Ne 18.10.2015 14:30 Sokol Hrotovice B TJ Koněšín (1:0) 2:0
Ne 18.10.2015 14:30 FK Rudíkov-Trnava B SK Valeč (0:1) 0:2
St 28.10.2015 14:00 FC Rapotice B FC Budišov-Nárameč B (5:1) 7:4

12. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 24.10.2015 14:30 TJ Koněšín FK Rudíkov-Trnava B (5:0) 6:1
So 24.10.2015 14:30 SK Radkovice Sokol Hrotovice B (1:1) 1:2
So 24.10.2015 14:30 FC Budišov-Nárameč B TJ Mohelno (1:3) 1:6
So 24.10.2015 14:30 FC Kralice n.Oslavou TJ Sokol Pyšel A (0:0) 0:0
So 24.10.2015 14:30 Sokol Třebenice Myslibořice (2:1) 7:1
Ne 25.10.2015 14:30 1.SK Rouchovany SK Valeč (1:0) 1:0
Ne 25.10.2015 14:30 Sokol Březník FC Rapotice B (1:0) 3:0

13. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 31.10.2015 13:30 FC Rapotice B FC Kralice n.Oslavou (0:1) 4:1
So 31.10.2015 13:30 Sokol Hrotovice B FC Budišov-Nárameč B (1:0) 1:1
Ne 01.11.2015 13:30 Myslibořice 1.SK Rouchovany (2:0) 2:1
Ne 01.11.2015 13:30 TJ Sokol Pyšel A Sokol Třebenice (2:0) 3:2
Ne 01.11.2015 13:30 TJ Mohelno Sokol Březník (1:0) 1:0
Ne 01.11.2015 13:30 FK Rudíkov-Trnava B SK Radkovice (1:2) 3:5
Ne 01.11.2015 13:30 SK Valeč TJ Koněšín (0:2) 3:3

14. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
St 28.10.2015 14:30 TJ Mohelno FC Kralice n.Oslavou (3:0) 5:0
So 07.11.2015 13:30 Sokol Hrotovice B Sokol Březník (0:3) 0:6
So 07.11.2015 13:30 FC Rapotice B Sokol Třebenice (2:0) 2:0
Ne 08.11.2015 13:30 1.SK Rouchovany TJ Koněšín (0:1) 2:2
Ne 08.11.2015 13:30 SK Valeč SK Radkovice (1:0) 2:0
Ne 08.11.2015 13:30 FK Rudíkov-Trnava B FC Budišov-Nárameč B (2:2) 4:2
Ne 08.11.2015 13:30 TJ Sokol Pyšel A Myslibořice (1:0) 4:0

15. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 26.03.2016 15:00 Myslibořice FC Rapotice B (2:1) 5:4
So 26.03.2016 15:00 Sokol Třebenice TJ Mohelno (0:0) 0:0
Ne 27.03.2016 15:00 TJ Sokol Pyšel A 1.SK Rouchovany (1:1) 1:1
Ne 27.03.2016 15:00 FC Kralice n.Oslavou Sokol Hrotovice B (0:1) 0:2
Ne 27.03.2016 15:00 Sokol Březník FK Rudíkov-Trnava B (0:0) 2:1
Ne 27.03.2016 15:00 FC Budišov-Nárameč B SK Valeč (0:0) 1:3
Ne 27.03.2016 15:00 SK Radkovice TJ Koněšín (1:1) 1:1

16. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 02.04.2016 15:30 Sokol Hrotovice B Sokol Třebenice (0:2) 0:3
So 02.04.2016 15:30 FC Rapotice B TJ Sokol Pyšel A (0:1) 3:1
Ne 03.04.2016 15:30 1.SK Rouchovany SK Radkovice (0:0) 1:2
Ne 03.04.2016 15:30 TJ Koněšín FC Budišov-Nárameč B (2:1) 6:1
Ne 03.04.2016 15:30 SK Valeč Sokol Březník (1:0) 3:1
Ne 03.04.2016 15:30 FK Rudíkov-Trnava B FC Kralice n.Oslavou (1:0) 3:1
Ne 03.04.2016 15:30 TJ Mohelno Myslibořice (1:0) 3:0

17. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 09.04.2016 15:30 Myslibořice Sokol Hrotovice B (1:0) 4:1
So 09.04.2016 15:30 Sokol Třebenice FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 2:0
So 09.04.2016 15:30 FC Kralice n.Oslavou SK Valeč (0:0) 2:1
So 09.04.2016 15:30 FC Budišov-Nárameč B SK Radkovice (3:0) 3:0
Ne 10.04.2016 15:30 FC Rapotice B 1.SK Rouchovany (4:1) 8:4
Ne 10.04.2016 15:30 TJ Sokol Pyšel A TJ Mohelno (0:1) 1:5
Ne 10.04.2016 15:30 Sokol Březník TJ Koněšín (0:1) 1:1

18. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
Ne 17.04.2016 16:00 1.SK Rouchovany FC Budišov-Nárameč B (0:1) 1:1
Ne 17.04.2016 16:00 SK Radkovice Sokol Březník (0:2) 1:4
Ne 17.04.2016 16:00 TJ Koněšín FC Kralice n.Oslavou (1:0) 3:0
Ne 17.04.2016 16:00 SK Valeč Sokol Třebenice (0:0) 1:1
Ne 17.04.2016 16:00 FK Rudíkov-Trnava B Myslibořice (1:2) 3:4
Ne 17.04.2016 16:00 Sokol Hrotovice B TJ Sokol Pyšel A (0:2) 2:3
Ne 17.04.2016 16:00 TJ Mohelno FC Rapotice B (0:1) 3:1

19. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 23.04.2016 16:00 FC Rapotice B Sokol Hrotovice B (0:0) 2:0
So 23.04.2016 16:00 TJ Sokol Pyšel A FK Rudíkov-Trnava B (3:0) 5:1
So 23.04.2016 16:00 Myslibořice SK Valeč (0:0) 1:2
So 23.04.2016 16:00 Sokol Třebenice TJ Koněšín (1:1) 2:2
So 23.04.2016 16:00 Sokol Březník FC Budišov-Nárameč B (1:0) 3:0
Ne 24.04.2016 16:00 TJ Mohelno 1.SK Rouchovany (0:1) 3:1
Ne 24.04.2016 16:00 FC Kralice n.Oslavou SK Radkovice (0:1) 1:1

20. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 30.04.2016 16:30 FC Budišov-Nárameč B FC Kralice n.Oslavou (0:2) 0:2
So 30.04.2016 16:30 Sokol Hrotovice B TJ Mohelno (0:1) 0:3
Ne 01.05.2016 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Březník (2:0) 5:0
Ne 01.05.2016 16:30 SK Radkovice Sokol Třebenice (0:1) 0:4
Ne 01.05.2016 16:30 TJ Koněšín Myslibořice (2:2) 3:2
Ne 01.05.2016 16:30 SK Valeč TJ Sokol Pyšel A (0:0) 1:0
Ne 01.05.2016 16:30 FK Rudíkov-Trnava B FC Rapotice B (1:2) 3:2

21. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 07.05.2016 16:30 Sokol Hrotovice B 1.SK Rouchovany (2:1) 3:4
So 07.05.2016 16:30 FC Rapotice B SK Valeč (2:2) 3:5
So 07.05.2016 16:30 Myslibořice SK Radkovice (1:0) 2:1
So 07.05.2016 16:30 Sokol Třebenice FC Budišov-Nárameč B (1:0) 2:0
So 07.05.2016 16:30 FC Kralice n.Oslavou Sokol Březník (0:1) 1:4
Ne 08.05.2016 16:30 TJ Mohelno FK Rudíkov-Trnava B (3:1) 5:1
Ne 08.05.2016 16:30 TJ Sokol Pyšel A TJ Koněšín (0:0) 1:3

22. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 14.05.2016 16:30 1.SK Rouchovany FC Kralice n.Oslavou (2:2) 4:2
So 14.05.2016 16:30 Sokol Březník Sokol Třebenice (2:1) 3:3
So 14.05.2016 16:30 FC Budišov-Nárameč B Myslibořice (0:1) 2:1
So 14.05.2016 16:30 SK Radkovice TJ Sokol Pyšel A (0:1) 1:3
So 14.05.2016 16:30 TJ Koněšín FC Rapotice B (0:1) 0:3
So 14.05.2016 16:30 SK Valeč TJ Mohelno (0:1) 0:2
Ne 15.05.2016 16:30 FK Rudíkov-Trnava B Sokol Hrotovice B (0:3) 0:4

23. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 21.05.2016 16:30 Sokol Hrotovice B SK Valeč (0:0) 0:2
So 21.05.2016 16:30 Myslibořice Sokol Březník (2:1) 5:2
Ne 22.05.2016 16:30 FK Rudíkov-Trnava B 1.SK Rouchovany (2:1) 6:2
Ne 22.05.2016 16:30 TJ Mohelno TJ Koněšín (2:0) 5:0
Ne 22.05.2016 16:30 FC Rapotice B SK Radkovice (0:5) 0:8
Ne 22.05.2016 16:30 TJ Sokol Pyšel A FC Budišov-Nárameč B (0:0) 0:0
Ne 22.05.2016 16:30 Sokol Třebenice FC Kralice n.Oslavou (3:0) 6:1

24. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 28.05.2016 16:30 TJ Koněšín Sokol Hrotovice B (0:0) 4:0
Ne 29.05.2016 16:30 1.SK Rouchovany Sokol Třebenice (2:1) 3:1
Ne 29.05.2016 16:30 FC Kralice n.Oslavou Myslibořice (1:1) 1:1
Ne 29.05.2016 16:30 Sokol Březník TJ Sokol Pyšel A (1:1) 2:1
Ne 29.05.2016 16:30 FC Budišov-Nárameč B FC Rapotice B (2:0) 7:1
Ne 29.05.2016 16:30 SK Radkovice TJ Mohelno (0:1) 0:3
Ne 29.05.2016 16:30 SK Valeč FK Rudíkov-Trnava B (2:0) 4:2

25. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 04.06.2016 16:30 SK Valeč 1.SK Rouchovany (2:0) 4:2
So 04.06.2016 16:30 TJ Mohelno FC Budišov-Nárameč B (3:0) 6:0
So 04.06.2016 16:30 FC Rapotice B Sokol Březník (0:0) 3:0
Ne 05.06.2016 10:00 Sokol Hrotovice B SK Radkovice (1:0) 2:0
Ne 05.06.2016 16:30 FK Rudíkov-Trnava B TJ Koněšín (0:0) 4:0
Ne 05.06.2016 16:30 TJ Sokol Pyšel A FC Kralice n.Oslavou (2:1) 4:1
Ne 05.06.2016 16:30 Myslibořice Sokol Třebenice (3:1) 5:1

26. kolo

Datum Mužstvo 1 Mužstvo 2 Poločas Konec
So 11.06.2016 14:00 Sokol Březník TJ Mohelno (1:2) 2:2
So 11.06.2016 16:30 Sokol Třebenice TJ Sokol Pyšel A (2:0) 3:2
So 11.06.2016 16:30 FC Budišov-Nárameč B Sokol Hrotovice B (1:0) 2:2
So 11.06.2016 16:30 TJ Koněšín SK Valeč (1:1) 4:1
Ne 12.06.2016 16:30 1.SK Rouchovany Myslibořice (1:1) 3:4
Ne 12.06.2016 16:30 FC Kralice n.Oslavou FC Rapotice B (3:2) 5:6
Ne 12.06.2016 16:30 SK Radkovice FK Rudíkov-Trnava B (1:0) 2:0