472556 přístupů

Postup zpečetěn před domácími fanoušky

V krásném sobotním odpoledne jsem hostili čtvrtý tým tabulky Třebenice. Domácím stačilo k jistotě postupu uhrát pouhý bod, ale na každém hráči byla znát touha po vítězství, stejně jako v každém zápase sezóny. Sokol Březník vs. Sokol Třebenice | Muži A | 24. kolo | Sobota 4. června 2011 | 16:30 | sezóna 2010/2011 A hned úvod dokazoval, že naši borci chtějí zápas rozhodnout co nejdřív. První příležitost měl M. Sobotka, který se však povedenou střelou pouze zastřeluje. O pár minut později o sobě dávají prvně vědět hosté. Jejich tvrdá střela však končí pouze u Zedníčka, který si nadvakrát poradil. Osmá minuta a první změna skóre. J. Franěk zamotal obránce a prostrčil na M. Sobotky, jemuž střela tentokrát moc nesedla, ale přesto skončila v hostující bráně – 8. minuta 1:0. Od této chvíle existuje na hřišti pouze jedno mužstvo a to Březník. Hlavními tahouny našich útočných akcí byla dvojce J. Franěk a M. Sobotka. Desátá minuta a v ní hned dvě šance. První příležitost a útok zmiňováné dvojce. Avšak jejich únik na jediného obránce končí střelou nad. V zápětí se skóre mění podruhé. Křoustek vymyslel pěknou příhru na L. Rybníčka, od kterého se balon dostává někam na penaltu, kde stojí připravený M. Sobotka a hostující branař je jen v roli statika – 10. minuta 2:0. O šest minut později se řítí sám na gólmana J. Franěk, ale přestřeluje. Vzápětí si však gólovou radost užívá i J. Franěk. Poté co L. Rybníček potáhl balón, přes M. Sobotky k J. Fraňkovi, který obešel gólmana i dobíhajícího beka a do prázdné branky zvyšuje – 18.minuta 3:0. V 21. minutě J. Franěk netrefuje prázdnou bránu a trenér Zedníček pokleká v beznaději k lajně :-D. Hosté jsou zralí tak na ručník. Jediný jejich náznak akce zastavuje M. Flesar. Další akce Březnických končí buď v náruči gólmana, těšně vedle nebo jsou přerušeny zvednutým praporkem a odpískaným ofsajdem, jako v případě opalujícího se V. Fraňka a jeho sexy vytažených rukávů!!!! V. Franěk za chvilku vyšle pěkný pas na M. Sobotky, a ten se společně s J. Fraňkem opět řítí pouze na jednoho obránce. Tato akce nemůže skončit jinak jak gólem. Krásná přihrávka a J. Franěk míří do prázdné brány – 34. minuta 4:0. Tento gól má u Jardy pořadové číslo 40. Hned o minutu později totožná situace, akorát nahrává J. Franěk a M. Sobotka nemá problém z malého vápna do odkryté svatyně zavěsit – 35. minuta 5:0. Po obdržené rukavici se opět trošku otrkali i hosté, ale V. Zedníček v bráně byl proti. Domácí si mysleli, že už bude konec poločasu, a tak hru trošku vypustili a hosté hned trestali. Po pěkné akci u lajny a centru do vápna snižují – 41. minuta 5:1. Za tohoto stavu končí první poločas.

Druhá půle začíná hodně vlažně a nic moc se neděje ani na jedné straně. Třebenice se dostávají víc do hry. V 52. minutě a sporná situace ve vápně hostí, když není odpískaná penalta na M. Sobotky. O minutu později fauluje sám M. Sobotka a tentokrát rozhodčí neváhá a píská penaltu – 53. minuta 5:2. Po dalších osmi minutách vysílá dnes dobře hrající M. Flesar pas na V. Fraňka, který potáhl a předložil krásný balon bráchovi do vápna a míč končí v síti – 61. minuta 6:2. O minutu na to, po úplně stejné ose, zakončuje opět J. Franěk, ale jeho patička končí těsně vedle. V 71. minutě opět hrozí hráči Třebenic. Jejich povedenou střelu vytahuje na tyč V. Zedníček a dorážku razantně odmítne stoper Kratochvíl. Do konce utkání mají domácí jen náznaky šancí jako dvě hlavičky M. Sobotky a střelu Kratochvíla. V 86. minutě vyrobil zbytečnou chybu M. Flesar a hosté korigují výsledek – 86. minuta 6:3. Tímto gólem se završuje třetí hattrick v zápase!!! Poté už následuje konečný hvizd rozhodčího a propukají oslavy. Na hřišti se stříká šampaňské a rozléhá tradiční pokřik BOSNA, BOSNA.

Hodnocení: 4 (86.67%) - počet hlasů: 15
-+
napsal Vogel
[přečteno 12762x]
Vydáno: Úterý 7. června 2011 19:10:08 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Třebenice | Muži A | 24. kolo | Sobota 4. června 2011 | 16:30 | sezóna 2010/2011