399031 přístupů

Tříbodový výlet do Rudíkova

V nedělním utkání 22. kola zavítal tým Březníka na hřiště Rudíkova. Domácí tým v minulém týdnu dvakrát vyhrál, a tak se dalo čekat těžké utkání. Navíc se Březník dostavil k utkání pouze s 11 hráči a tak na střídání byl dopsán trenér Zedníček a Sobotka P. (chybělo 6 hráčů). FK Rudíkov-Trnava B vs. Sokol Březník | Muži A | 22. kolo | Neděle 22. května 2011 | 16:30 | sezóna 2010/2011 Utkání bylo rozehráno za krásného počasí a hned ve druhé minutě měli březničtí první gólovku. Pěkný centr na zadní tyč, kde číhá osamocený J. Franěk, ale jeho hlavička jde těsně vedle. Další příležitost pro hosty je v 7. minutě, ale M. Sobotka blbě zakončil. V 9. minutě přišlo první sporné rozhodnutí rozhodčího Čejky. J. Franěk pěkně potáhl balon až do vápna, kde byl podle mého penaltově faulován, ale píšťalka se neozvala. O další minutu později střílí opět M. Sobotka, tentokrát jeho střela končí v náruči gólmana. 12. minuta přinesla šance na obou stranách. Prvně zahrozili domácí, ale jejich brejk byl zakončen střelou nad. V zápětí se řítí Sobotka M. na domácího gólmana, ale netrefil přesně a střela končí tak 2 metry vedle. Poté se 10 minut nic nedělo a až ve 23. minutě to přišlo. Pěkný nákop na J. Fraňka, který si poradil s obráncem a nedal brankářovi šanci – 23. minuta 0:1. Druhé hodně sporné rozhodnutí rozhodčího Čejky přichází ve 27. minutě – krásný centr na J. Fraňka, který může jít sám, avšak je pískán ofsajd na 40 metrů!!!!! V této fázi hry má Březník hru jasně pod kontrolou, ale nedaří se pořádně zakončit. Náznaků šancí je hodně, až si nestačím dělat poznámky. Za zmínku stojí šance ze 37. minuty, ale Rybníček L. na penaltě neprostřelil houšť domácích obránců. Poločas končí za stavu 0:1 pro Březník, i když to mohlo být daleko výraznější vedení.

Druhý poločas začal vlažně a až v 51. minutě se něco děje. Pomezní mává ofsajd, ale rozhodčí opět nepíská a nechává jít domácího hráče proti V. Zedníčkovi, který nás však podržel a skóre se nemění. V 55. minutě pěkná individuální akce V. Fraňka, který si povodil obránce, nachystal na vápno, ale L. Rybníček trefil pouze gólmana. Následují dva rohy. A právě druhý roh končí gólem, opět nikým nehlídaný J. Franěk bez problému zvyšuje hlavou – 56. minuta 0:2. V této chvíli se hosté mohli uklidnit a zahrát si v klidu fotbal. To se však nestalo a domácí prvně zahrozili v 60. minutě slabou střelou vedle. O osm minut později už však udeřili. Rychle rozehraný roh a tečovaná střela z rohu vápna znamená snížení – 68. minuta 1:2. Březníčtí byli po obdrženém gólu docela rozhození a domácí se dostávali do další šance. Tuto situaci vyřešil výborně hrající Sochor, který dnes musel odehrát zápas na pozici levého beka. V 73. minutě se po prvním doteku s míčem řítil do šance střídající Petr Sobotka, ale jeho únik je zakončen slabě a následuje pouze roh. O pár minut později v akci opět P. Sobotka, pěkně potáhl míč a předal ho L. Rybníčkovi, ten krásně našel V. Fraňka a jeho druhá branka v druhém utkání po sobě znamená navýšení skóre – 82. minuta 1:3. Tři minuty před koncem si udělal J. Franěk slalom z domácích obránců, ale když už se rozhodl zakončovat, byl opět faulován ve vápně a opět píšťalka mlčí. Do konce utkání měli domácí ještě šanci změnit výsledek, ale V. Zedníček byl proti.

Březník měl hru pod kontrolou až na 15-ti minutový výpadek v druhém poločase, málem doplatil na slabé zakončování jasných šancí. Rozhodčí Čejka se rozhodl, že bude pískat pouze na jednu stranu. I přes to si připisujeme důležité tři body a v tabulce si stále držíme 7 bodů náskok. V dalším kole hrajeme opět zápas venku a to v neděli v Radkovicích.

Foto by Inqui

Hodnocení: 3 (80%) - počet hlasů: 10
-+
napsal Vogel
[přečteno 10434x]
Vydáno: Pondělí 23. května 2011 19:26:11 Report ze zápasu FK Rudíkov-Trnava B vs. Sokol Březník | Muži A | 22. kolo | Neděle 22. května 2011 | 16:30 | sezóna 2010/2011