400958 přístupů

Koněšín po 3 letech dobyt!

Za krásného slunečného počasí jsme zajížděli na půdu Koněšína. Naposledy jsme zde naplno bodovali 29. dubna 2006 a tuto sérii jsme tedy chtěli přerušit! TJ Koněšín vs. Sokol Březník | Muži A | 6. kolo | Neděle 12. září 2010 | 16:00 | sezóna 2010/2011 Po hvizdu rozhodčího Sedláčka mohl zápas začít. Prvním týmem, který se dostal do větší šance, byl Březník. Jaroslav Franěk střílel zprvní, ale pouze mimo domácí bránu. O závar v našem vápně se postaral hostující záložník poté, co udělal dvě kličky na hranici našeho vápna a následovně pálil těsně nad naši bránu. Hned nato jsme si vytvořili herní převahu a hráli jsme převážně na polovině soupeře. Po neproměněných šancích Čumplíka, který stál sám před bránou a mířil pouze nad, tak ani dalekonosná střela Pavla Ptáčka neměla úspěch, jelikož skončila pouze na břevně domácí brány. Samostatný průnik J. Křoustka do malého vápna také gól nepřinesl. Přinesl pouze vlastní zranění, po kterém ho musel střídat Petr Csicsó. Po nevyužitých šancích otevřít skóre zápasu udeřil soupeř. Po chybě Dvořáčka, který podběhl míč při odkopu, mohl hostující útočník nahrát na velké vápno, kde byl připraven ke střele domácí záložník. Ten slabou střelou umístil míč k pravé tyči a tímto poslal domácí v 32. minutě do jednobrankového vedení 1:0. O pět minut později byl nařízen pokutový kop pro hosty, po jasném faulu na J. Fraňka, který byl nevybíravě poslán k zemi. Této činnosti se ujal L. Rybníček, ale svojí střelou orazítkoval pouze břevno domácí brány. Čumplík se následovně dostal do podobné šance, jako měl v 11. minutě, zakončoval opět vysoko nad. Vyrovnávací moment přišel ve 43. minutě, kdy L. Rybníček vyslal P. Flesara do vápna, a ten velmi chytrou střelou přeloboval domácího brankáře a touto důležitou brankou srovnal stav těsně před koncem první půle na 1:1.

Ze začátku druhého poločasu, se hrálo spíše ve středu pole a bylo zde k vidění několik nepřesných momentů na obou stranách. Jako první se do větší šance dostali hosté, poté co domácí obrana propadla a dopředu mohl postupovat L. Rybníček, který připravil míč na střelu J. Fraňkovi, ale ten křížnou střelou minul. Napotřetí se dostal ke střele z vápna Čumplík, ale střílel pouze doprostřed brány, kde byl domácí brankář připraven. Po tolika neproměněných šancích musel byt střídán a místo něj nastoupil mladík V. Rybníček. V 70. minutě se dostal po rohovém kopu ke střele M. Požár, ale zprvní pálil pouze těsně nad. O minutu později posílal P. Csicsó centr na hranici malého vápna, kde hlavičkoval mimo bránu J. Franěk, tato akce měla být řešena spíše přihrávkou, jelikož J. Franěk stál sám před domácím brankařem. Vojta Rybníček utíkal do breaku a na hranici malého vápna se srazil s brankářem, který střet hodně přifilmoval, Vojta dostal žlutou. Brankář se následovně zvedl a hned rozehrával, jako by se mu nic nestalo. Do největší šance zápasu se dostali domácí v 78. minutě, kdy rychlonohý Ševčík motal hlavu hostujícím obráncům a nakonec přihrával na střelu z velkého vápna, kterou bravurním zákrokem vytáhl V. Zedniček, který dnes moc práce neměl. Hra se přenesla na druhou půli, kde byl na hranici vápna faulován P. Flesar. K přímému kopu se postavil J. Franěk, jeho střela letěla pouze těsně nad bránu domácích. K poslední velké akci se dostal J. Franěk v 87. minutě a propálil vše, co mu stálo v cestě. Tímto poslal náš tým do těsného vedení 1:2. Domácí se ke konci nezmohli na žádný velký tlak, a tak do konce zápasu měli míč na nohou spíše hosté.

Nejlepší hráč domácích byl jednoznačně brankář, který vykryl mnoho jasných šancí (až na to, jak simuloval po střetu s Vojtem Rybníčkem). Rozhodčí Sedláček dnešní zápas moc nezvládl, byl necitlivý na obě dvě strany.
Z Koněšína si výhrou 1:2 odvážíme velmi důležité 3 body a stále se držíme na čele tabulky. V příštím zápase na naší půdu přijíždí tým z Jaroměřic, očekává se, že to bude velmi tvrdý oříšek.

Hodnocení: 4 (91.43%) - počet hlasů: 35
-+
napsal Michi
[přečteno 9260x]
Vydáno: Pondělí 13. září 2010 18:58:21 Report ze zápasu TJ Koněšín vs. Sokol Březník | Muži A | 6. kolo | Neděle 12. září 2010 | 16:00 | sezóna 2010/2011