400946 přístupů

Vezeme 3 body z Čechtína

Ve čtvrtém kole nás čekal celek Přibyslavice B (Čechtín). V Čechtíně se nám výsledkově moc nedaří, ale dnes jsme to prolomili a 3 body urvali. JIPAP Přibyslavice B vs. Sokol Březník | Muži A | 4. kolo | Neděle 29. srpna 2010 | 16:30 | sezóna 2010/2011 Začali jsme aktivně, což se nám vyplatilo hned v úvodu. V 5. minutě dohrál skákavý míč svým důrazem Čumplík a po chybě gólmana loboval do domácí sítě 0:1. Dále jsme hráli aktivně a snažili se vstřelit další branky. Domácí se snažili nás ohrozit rychlými protiútoky. Další nadějnou akci zakončoval střelou nad dnes aktivní V. Franěk. Další tečovaná střela skončila v náručí domácího gólmana. Ve 29. minutě jsme ale inkasovali ze standartky, když se obrana jen dívala a Vlastík asi pozdě vyběhl a bylo to 1:1. Naše stálá aktivita se vyplatila minutu před koncem první půle, když míč zatáhl přes celé hřiště Ptáček, přihrál J. Fraňkovi, ten zkušeně počkal, poté našel krásnou přihrávkou napravo bráchy V. Fraňka a ten tvrdou střelou nártem propálil vše co mu stálo v cestě 1:2. Odpočnout jsme si tedy odcházeli s jednobrankovým náskokem.

Aktivní hra se vyplatila i na začátku druhé půle, když se podařilo v 47. minutě dostat J. Fraňkovi míč za gólmanova záda, ale byl odmáván pomezním ofside, prý nesprávně. Z následného protiútoku zahrozili domácí, ale hráč střílel nad, a tak Vlasta zasahovat nemusel. S další akcí jsme se hnali směrem k domácí brance, ale V. Franěk loboval až příliš a míč skončil nad brankou. Psala se 62. minuta, když Víťa klasicky zatáhl míč po pravé straně, na penaltě našel volného Jary a ten se nemýlil 1:3. Do velké příležitosti se dostali i domácí a to ve 74. minutě, ale 2x je bravurně vychytal Vlasta a podržel tak svůj tým. Nedáš dostaneš se potvrdilo o 2 minuty později, když Ptáček přihrál Křoustkovi, ten tečoval na volného J. Fraňka a ten svým druhým gólem upravil skóre na 1:4. V 84. minutě jsme dokonali rukavici, když se míč dostal na vápno k volnému Vojtovi Rybníčkovi, a ten z první placírkou dal na 1:5. Domácím se alespoň podařilo upravit výsledek na 2:5 v 88. minutě, když Ptáček zbytečně ztratil míč na útočné polovině a následný brejk byl proměněn.

Branek jsme mohli nasázet soupeři klidně 10, ale opět se neproměňovali šance. Jara trefil 2x tyčku a další 2 100% šance zahodil. Soupeře jsme v druhé půli jasně přehrávali svou zlepšenou hrou.

Po 4. kole jsme se dostali do čela bez ztráty bodu, když máme ještě jedno odložené utkání k dobru. Další zápas odehrajeme netradičně v pátek doma proti rezervě z Hartvíkovic.

Hráče hodnotili: Veri, Flisko, Grunge

Hodnocení: 3 (77.78%) - počet hlasů: 9
-+
napsal Kury
[přečteno 9472x]
Vydáno: Neděle 29. srpna 2010 21:59:30 Report ze zápasu JIPAP Přibyslavice B vs. Sokol Březník | Muži A | 4. kolo | Neděle 29. srpna 2010 | 16:30 | sezóna 2010/2011