420018 přístupů

Výhra nad Rapoticemi znamená návrat na třetí pozici

Ve středu nás čekala dohrávka 24. kola s rapotickým béčkem. Postavení obou mužstev v tabulce naznačovalo vyrovnaném utkání, což se v průběhu zápasu ukázalo. Sokol Březník vs. FC Rapotice B | Muži A | 24. kolo | Středa 16. června 2010 | 18:00 | sezóna 2009/2010 Před samotným zápasem si pan rozhodčí Petr zkontroloval upevnění sítí a stav míče, který si sám změřil hustoměrem, vše bylo podle jeho mínění v pořádku. Nic nebránilo v zahájení utkání. V první půli se hrál kombinační fotbal z obou stran. Obě mužstva si vytvořila nějaké ty šance. Březník hrozil i ze standardek, což nebývá zvykem. O první změnu stavu se postaral individuální akcí hostující Schmeidler, který si prošel nikým neatakován půlku hřiště a s přehledem zakončil – 25. minuta 0:1. Březník pak měl šanci v závěru poločasu, kdy si v souboji jeden na jednoho položil Křoustek obránce, ale nedokázal prostřelit Matouška. Když pak vychytal i další šance, šlo se do kabin za stavu 0:1.

Do druhé půle jsme vlétli jak se patří a za 5 minut otočili utkání. Jako první se do střelecké listiny domácích zapsal ve 47. minutě V. Rybníček, který napřáhl zhruba z 20 metrů a s jeho tvrdou střelou k tyči si Matoušek neporadil – 1:1. Dále jsme tlačili na soupeře, a to se nám vyplatilo v 53. minutě, kdy P. Flesar poslal do úniku Křoustka, a ten šestým gólem ve třech utkáních poslal svůj tým ranou k tyči do vedení 2:1. Hosté se pak začali více tlačit dopředu ve snaze o vyrovnání a nechávali nám tak volný prostor pro brejky. Nutno říct, že Rapotice byly v koncovce dnes hodně bezzubí, jejich střely létali především mimo branku a takhle se těžko vyrovnává. Vítězství jsme si tak pohlídali a vrátili se na třetí místo. Poslední utkání odehrajeme v sobotu ve Valči, které už o nic nejde.
Za zmínku stojí opět rozhodčí Petr, který si řídil utkání svým extravagantním stylem. V úvodu utkání udělal "bububu" rozdal několik karet, debatoval s pořadateli, přivolal si kapitány. Alespoň nemusel vyhazovat fanoušky jak minule, jelikož domácí dnes nechali pyrotechniku doma.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Kury
[přečteno 11519x]
Vydáno: Čtvrtek 17. června 2010 12:04:16 Report ze zápasu Sokol Březník vs. FC Rapotice B | Muži A | 24. kolo | Středa 16. června 2010 | 18:00 | sezóna 2009/2010