454798 přístupů

Veliká absence hráčů nezabránila Březníku k důležité výhře

Za pěkného nedělního počasí jsme mohli nastoupit k důležitému zápasu, proti týmu AERA Náměšť. SK Aero Náměšť n. Oslavou vs. Sokol Březník | Muži A | 23. kolo | Neděle 23. května 2010 | 16:30 | sezóna 2009/2010 Začátek utkání nebyl moc pohledný pro oko diváka, bylo zde k vidění spoustu nepřesných přihrávek a různých akcí. Do začátku utkání však stoupili lépe domácí, když exbřeznický Jiří Křoustek st., poslal míč z velkého vápna za záda našeho brankáře a domácí šli tak v 10. minutě do jednobrankového vedení (1:0) . Hosté na sebe nenechali dlouho čekat a už ve 20. minutě se o vyrovnání postaral V. Franěk, kdy poslal centr z 30 metrů až do levého horního růžku domácí brány (1:1). Hned po rozehrávce domácí založili útok, s kterým se dostali do velkého vápna a zde po faulu na Jiřího Křoustka st. byla odpískána velmi přísná penalta. K pokutovému kopu se postavil domácí kapitán a šanci jít opět do vedení nepromrhal, tedy (2:1). Od této chvíle začali domácí hrát více defenzivně a to spělo k tomu, že si hosté vytvářeli několik slibných šancí, ať už nepřesná střela Pavla Ptáčka, kdy stál sám před domácím brankářem, stejně jako o 10 minut později Michal Sobotka, nebo nepřesná střela Petra Flesara, která jen těsně minula pravou tyč domácí brány. O vyrovnání se musel postarat opět V. Franěk, když jako přes kopírák poslal centr za záda domácího brankáře, tudíž v 26. minutě stav (2:2). Do konce první půle jsme mohli jít ještě do vedení, když mířil Michal Sobotka hlavou k pravé tyči, ale zde domácí brankář bravurně zasáhl a zabránil tak třetí brance hostů.

Do začátku druhé půle šli hosté s tím, že se musí co nejdříve ujmout vedení, a pak si dalšími brankami pojistit vedení. To se jim podařilo, hned v 50. minutě se po centru V. Fraňka dostal k míči mladíček V. Rybníček a svojí pravačkou nasměroval míč do domácí brány (2:3). Poté bylo k vidění několik zajímavých šancí na obou stranách, ale ta gólová přišla až v 70. minutě, kdy přidal čtvrtý gól do sítě domácích další mladík jménem Petr Csicsó (2:4). V 75. minutě nastal velký comeback, když na trávník vyběhl nestárnoucí J. Zedníček a po pěti uplynutých minutách na hřišti už skóroval (2:5), když svojí dravostí dostal míč téměř i s brankářem do domácí brány. O poslední branku se postaral Michal Flesar, kdy po přesném centru vstřelil v 86. minutě svojí levačkou šestý gól do domácí sítě (2:6). Závěr utkání byl celkem vyhrocený, ale hosté udrželi pevné nervy, a tak si odvezli cenné a zasloužené tři body domů.

V dalším zápase, který je na pouťový termín, hostíme sousední tým z Rapotic.

Hodnocení: -3 (20%) - počet hlasů: 5
-+
napsal Michi
[přečteno 12147x]
Vydáno: Úterý 25. května 2010 14:22:53 Report ze zápasu SK Aero Náměšť n. Oslavou vs. Sokol Březník | Muži A | 23. kolo | Neděle 23. května 2010 | 16:30 | sezóna 2009/2010