374985 přístupů

Přátelský zápas ve Vícenicích

Dnes v podvečer naši muži podlehli na hřišti ve Vícenicích náměšťskému Béčku 6:3 Hrálo se na kvalitním mokrém trávníku a některým to hodně klouzalo.
Březník přijel notně oslaben - chybělo 6 hráčů základní sestavy (Pejpek, Flesar Petr, Křoustek, Vérosta, Sochor a Čumplík). Kádr byl doplněn dorostenci (Rybníček, Dvořáček, Csicsó, Sobotka) a matadory (Jiránek, Zedníček). Po čase proti sobě hráli bratři Fraňkové.
První půli Březník propadal v kombinaci a soupeř ho přestřílel a přehrál o třídu - poločas 5:1. V druhé půli domácí nebyli tak efektivní v zakončení, březničtí se herně zvedli a dalo se na to dívat. Střídaly se šance na obou stranách. Díky dvěma chytrým střelám Ptáčka hosté druhou půli vyhráli 1:2 a divoký výsledek, typický pro tato vzájemná přátelská utkání, byl na světě. Už za šera si pak soupeři přátelsky podali ruce.

Hodnocení: 0 (50%)