399970 přístupů

Další prohra v jarní části, tentokrát s Výčapy 1:2

V rámci 20. kola jsme přivítali tým z Výčap, který byl momentálně za námi na 4. příčce v tabulce. Sokol Březník vs. Sokol Výčapy | Muži A | 20. kolo | Neděle 2. května 2010 | 16:30 | sezóna 2009/2010 Začátek utkání začali lépe domácí, kteří si vytvořili několik zajímavých šancí. Tu největší z nich měl na hlavě Jiří Křoustek ml., když poslal míč po rohovém kopu pouze do břevna hostující brány a hostující brankář se jen koukal. První, komu se podařilo vsítit branku, byli hosté. Po rychlém protiútoku, šel sám hostující útočník na našeho Zedníčka a toho překonal, ale míč trefil pouze pravou tyč brány. První z dobíhajících obránců vykopl míč pouze do naskakujícího útočníka a od něj putoval do naší brány 9. minuta - 0:1. Domácí chtěli co nejrychleji s tímto stavem něco udělat a podařilo se jim to. Náš dvoumetrový dlouhán Vérosta si nejdříve poradil s hostující obranou ve velkém vápně, a pak šikovnou střelou na zadní tyč vyrovnal stav zápasu na 1:1 (17. minuta). V první půli bylo k vidění i několik dalších zajímavých akcí, ale ani jeden z týmu z nich nic nevytěžil.

Do druhé půle nastoupil domácí celek s tím, že musí urvat vítězství na svojí stranu. V začátku druhé půle nebylo k vidění moc zajímavých šancí, hrálo se převážně ve středu hřiště. Bohužel byli to opět hosté, kteří dokázali vstřelit vedoucí branku. Po rozehrání standardní situace šel dlouhý míč mimo bránu až na roh malého vápna, odkud hlavičkoval hostující útočník míč před naší branku, kde pohotově doráželi hostující hráči 1:2. Na domácí hráče dopadla jakási nervozita, přišla spousta nepřesných rozehrávek, centrů, ale i ztráty míčů ve středu pole. Za zmínku stojí ještě velmi zajímavé akce Pavla Ptáčka, které mohly měnit stav utkání. Nejdříve po standardní situaci, kterou zahrával, ale trefil pouze břevno hostující brány (stejně jako v minulém zápase v Rapoticích). Další akce toho šikovného hráče, kterému dnes nebylo přáno, byla jeho jedovatá střela, která nadělala veliké starostí hostujícímu brankáři, a na závěr spornou situací, kdy střílel z velkého vápna na odkrytou bránu a hostující záložník se položil ve velkém vápně do střely rukou, čímž zabránil domácím ke střelení vyrovnávací branky. Rozhodčí tuto situaci posoudil jako dovolenou a pokutový kop neodpískal. Do konce utkání se už nic závažného nestalo, a tak jsme se museli smířit s další prohrou v jarní části.

Zápas to byl spíše na remízu, ale hosté si svojí bojovností a dravostí vybojovali 3 body.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Michi
[přečteno 10244x]
Vydáno: Úterý 4. května 2010 10:06:33 Report ze zápasu Sokol Březník vs. Sokol Výčapy | Muži A | 20. kolo | Neděle 2. května 2010 | 16:30 | sezóna 2009/2010