374991 přístupů

Prohra v Kralicích

Za krásného slunečného dne náš tým zajížděl na půdu tradičního rivala z Kralic. FC Kralice n.Oslavou vs. Sokol Březník | Muži A | 19. kolo | Sobota 24. dubna 2010 | 16:00 | sezóna 2009/2010 Do utkání březničtí nastoupili poněkud nervózně, a to nejen, že se jednalo o tradiční derby, ale i z důvodu herní krize, která dopadla na náš tým v posledních 4 zápasech. I přes nervozitu jsme ovládli hru. Dařilo se kombinovat, dostávat k šestnáctce soupeře, ale ne a ne se dostat do vyložené šance, nebo alespoň k nějaké střele. Centry které směřovali do vápna nenacházely adresáty, nebo byly až příliš dlouhé. V 27. minutě jsme se ujali vedení, kdy po nepovedené střele Pejpka, brankář domácích podcenil pomalý míč, a ten se pod jeho rukama došoural do brány – 0:1. Snaha vstřelit druhý gól byla velká, ale v 38. minutě naše nekoncentrovanost v obraně dovolila kralickým srovnat na 1:1, kdy domácí útočník Janoušek z voleje vymetl levý horní rožek branky a nedal Zedníčkovi žádnou šanci. Do konce první půle se již nic podstatného nestalo.

Do druhé půle jsme nastoupili s touhou vstřelit vedoucí branku. Bohužel v 52. minutě, po dalším zaváhání obrany, se domácí ujali vedení 2:1. Od té chvíle byla naše hra velice nervózní, plná nepřesností. K pokutovému území soupeře jsme se snažili dostávat dlouhými nakopnutými míči, ale Kralická obranná tvrz tyto míče bez problémů likvidovala. Domácí mohli svůj náskok v 70. minutě zvýšit, ale hostující brankář Zedníček byl proti. Za zmínku ještě stojí pokus o střídání 4. hráče v hostujícím týmu, které vyvolalo vlnu emocí, když se po vystřídání vrátil zpět na trávník střídaný Kratochvíl. To bylo z druhé půle vše. A tak 3 body zůstávají v Kralicích.

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Hakan
[přečteno 9444x]
Vydáno: Sobota 24. dubna 2010 20:05:43 Report ze zápasu FC Kralice n.Oslavou vs. Sokol Březník | Muži A | 19. kolo | Sobota 24. dubna 2010 | 16:00 | sezóna 2009/2010