374976 přístupů

Po zimě na hřišti 1:3

Po zimní přestávce jsme sehráli první přátelské utkání s týmem Náměšť - Vícenice B na hřišti v Ocmanicích. Od začátku utkání měl více ze hry soupeř, který se tlačil na naši polovinu s touhou vstřelení vedoucí branky. Z naší strany to byl po zimní přestávce první dotek s míčem, a tak jsme se spíše hledali a postupem času sehrávali. Dokázali jsme si vypracovat za poločas i jednu 100% šanci, kterou spálil jinak výborně hrající P. Flesar. První poločas jsme tedy prohráli 2:0. V druhé půli soupeř trochu polevil a dovolil nám tak dostávat se více k ohrožení jejich brány a snížení výsledku na 1:2 (M. Sobotka). Do konce utkání soupeř ještě navýšil rozdíl na 1:3.

Myslím, že jsme se soupeřem sehráli vyrovnanou partii, i když v první půli jsme byli horším týmem.

Hodnocení: 0 (50%)