419462 přístupů

Mizérie proti deseti

V 10. kole jsme doma nastupovali proti týmu z Náměště nad Oslavou a podle tabulkového umístění to měla být jasná záležitost z pohledu domácích. Ovšem vše bylo zcela jinak. Sokol Březník vs. SK Aero Náměšť n. Oslavou | Muži A | 10. kolo | Neděle 11. října 2009 | 15:00 | sezóna 2009/2010 V začátku utkání se hrál fotbal nahoru a dolů, byly vidět šance na obou stranách. Za domácí ohrozil bránu hostů Čumplík a ze strany hostu Nabitý, kdy musel zasahovat skvělým zákrokem V. Zedníček. Domácí celkem čekali, že hosté se porazí sami, a tak jejich přistup k míčům a napadání bylo rozvážné a někdy až nedůrazné. Po nepřesné rozehrávce stopera J. Kratochvíla na M. Flesara se na naší půlce zmocnil míče hostující útočník, a ten nepovedeným centrem od zadní tyčky poslal míč za záda V. Zedníčka (0:1) . Tato situace hostující tým ještě více motivovala a chtěli vedení navýšit, ale to se jim nepodařilo, i když si vytvořili několik slibných šancí. Naopak jakoby se domácí báli vystřelit na bránu a tahali míče až do malého vápna, kde chtěli srovnat skóre. I přes několik dobrých šancí se jim nepodařilo srovnat. V 40 min. přišel asi nejdůležitější moment tohoto zápasu. D. Vérosta dohrával míč, který letěl na hostujícího brankáře, a ten svým nejistým zákrokem zkrotil míč až mimo velké vápno, kde se nabízela odkrytá brána pro již jmenovaného. Za tuto situaci obdržel hostující brankář červenou kartu od rozhodčího Fryče a tak musel svůj post přenechat jinému hráči. Této šance se nám podařilo využít o pět minut později, tedy v 45. minutě, kdy si na centr naběhl téměř dvoumetrový dlouhán D. Vérosta a vsítil vyrovnávací branku (1:1) . Do konce první půle se toho už moc nestalo a hráči si šli odpočinout do kabin, aby si vyslechli názory svých nespokojených trenérů.

Druhá půlka se začátkem hry vyvíjela lépe pro domácí, byli častěji u míče a více kombinovali. Hosté pouze bránili a jen zřídka se dostávali na naši polovinu. Domácí si vytvořili několik slibných šancí, ale žádné z nich nedokázali využít. Psala se 60. minuta a domácí šli do jednobrankového vedení, kdy M. Flesar přebral míč od hostujících hráčů, kteří se moc nepochopili a zatáhl jej až na polovinu hostujícího týmu, kde přihrál na střed hřiště P. Ptáčkovi, ten ještě předal míč D. Verostovi a ten zkušeně našel L. Sochora, který pohotově z otočky prostřelil hostujícího brankáře pěknou střelou k levé tyči a tímto poslal domácí celek do vedení (2:1) . O několik minut později mohl naše vedení navýšit J. Čumplík, když šel sám na hostujícího brankáře, ale nepodařilo se mu ho překonat a brankář míč vyrazil. O chvíli později se hostující tým dostal opět do utkání a tlačil se stále víc do našeho vápna. S přibývajícími minutami byli domácí stále více nervóznější a na hře to bylo znát. Jelikož kazili téměř vše, do čeho kopli. Rozhodčí Fryč ještě na závěr nabídl hostujícímu týmu další šance k vyrovnání. Hostům se nepodařilo žádnou z nabídnutých šancí využít, takže museli z tohoto boje odejít jako poražení. Pro oko diváka to nemohl být příliš pohledný fotbal, ale jak se říká „Historie se neptá“! Fakt je ten, že 3 body zůstaly doma a pojistili jsme si druhou příčku v tabulce!

Hráče hodnotil Grunge

Fotky od Gina zde a video zde

Hodnocení: 0 (50%)
-+
napsal Michi
[přečteno 10155x]
Vydáno: Neděle 11. října 2009 20:26:44 Report ze zápasu Sokol Březník vs. SK Aero Náměšť n. Oslavou | Muži A | 10. kolo | Neděle 11. října 2009 | 15:00 | sezóna 2009/2010